Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Pörögnek ám a gyártók.

Ez a 765G lett az új sláger Snapi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Zé.


Zé.
tag

A hátsó optikai lencsék nagyobbak, ez örvendetes, de jobban is kiállnak a hátlapi
síkból, mint az előző cikkben látható. Ez így sérülékeny, mivel a hátsó tokból is kiáll.
Vízszintes elrendezéssel, a hátlapba besülyesztve lehetne védve. A telefon vastagsága, hasáb helyett, ék alakú lehetne. Hasonlóan, mint egyes régi zsebszámolók.
Ész nélkül másolják az alma designt!

(#3) Juhaszatti válasza Zé. (#2) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez az ék alakú elképzelés érdekes, elég esélyes hogy fejnehéz lenne tőle a telefon. Egyes típusoknál ez már most is probléma.

(#4) Graphics válasza Zé. (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ezt az ék alakú megoldást nem is nagyon erőltetném. Szerinted reális? Szürreális :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) rep3at


rep3at
őstag

Nekem kimondottan tetszenek, simán adnék a pronak egy esélyt.

Forward thinking. كرر

(#6) marcee


marcee
addikt

Üdvözlendő, hogy sok színben készül és én sem szeretnék már fekete telefont venni, de ebből a felhozatalból egyiket sem tudom beleképzelni egy felnőtt férfi kezébe. :(

\m/

(#7) pusszycat válasza marcee (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A feketét? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) juuzer válasza Graphics (#1) üzenetére


juuzer
addikt

Nekem valahogy továbbra se sikerül elfogadnom, hogy a 800-as széria már nem a 200k körüli telefonok kiváltsága. Hanem lassan már a 400k körülieké.

Remélem nem jutunk el majd oda, hogy 300 ezerért is 700-as snapdragon jár, mert akkor tényleg kifutok a világból. :DDD

marcee:

A kék szerintem kifejezetten szép, férfi kézben is bőven nem ciki. Plusz nekem speciel a fehérrel sincs semmi bajom. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#9) Norbi. válasza marcee (#6) üzenetére


Norbi.
őstag

Arany Xs-em van, én ezt sem tartom cikinek. Mondjuk rózsaszint én sem vennék azért. De a zöld Reno4 Pro színe bejön. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) #24536576 válasza Zé. (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

Te már csak tudod. :DD :C

(#11) gattolino válasza Zé. (#2) üzenetére


gattolino
senior tag

Azok mennyire undort keltően néztek ki. :O

Vivo X90 Pro Plus

(#12) danielrevesz válasza juuzer (#8) üzenetére


danielrevesz
kezdő

Igen, elképesztően undorító szerintem is. Nem tudnám lenyelni, hogy kiadok 200k+ forintot és "felső-középkategóriás" chip legyen a telefonban.

(#13) Zé. válasza gattolino (#11) üzenetére


Zé.
tag

Az LG G8X tipusban Pl. a hátlap síkjában vannak a kamerák, egyáltalán nem állnak ki!!
Ha a fölső része vastagabb lenne annyival, amennyivel a kamerák kilógnak, és
vízszintesen lennének a nagyobb méretű kamerák. Az alsó rész vastagsága nem változna. Mennyivel szebb, és tartósabb lenne...De így sérülékeny, és szürreális: :F

(#14) gattolino válasza Zé. (#13) üzenetére


gattolino
senior tag

Ritka gusztustalan lenne. Viszont ha kicsit vastagabb lenne, akkor beleférne 6000-es akksi és a kamerák sem állnának ki.. :W

Vivo X90 Pro Plus

(#15) holozis_HUN válasza gattolino (#14) üzenetére


holozis_HUN
veterán

És +50, 60 gramm lenne a teló... Így is elég nehezek a telefonok. Nehezebb lenne így esésnél könynebben sérülne, illetve kényelmetlenebb lenne szebben hordani, telefonos tartókba tenni, gimbalok nem bírnák el, stb stb, sok problémát vetne fel. Meg emellett a vastagság is, ami már 1cm körül lenne erősen ebben az esetben, ami már fogásra sem jó ekkora telefonoknál.

Esetleg ilyen Xperia Arc szerű kialakítást tudnék elképzelni, így fogásra is jó lenne, illetve kompenzálná a fejnehéz kialakítást is. Asztalon sem billegne, mivel alul és felül is ki van támasztva. Sony Ericsson Xperia Arc S, LT18i, LT18a függetlenítés

A telefonhoz: Jó lenne, a rendszerchip mondjuk lehetne 768G (húzott 765, azért ha már ennyi akkor mégis csak lehetne), meg az akksi 4500 mAh és én vevő lennék rá. Ebben az árban oled, HDR10+ és 90Hz nem rossz azért, illetve kamera is pont belecsusszan ebbe a kategóriába, hogy már jó-jó.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#16) pusszycat válasza Zé. (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Úgyis tokot rak rá minden halandó ember. És egy síkban lesz a tok felszínével. Igen tudom, vannak vastagabb tokok is, ha esetleg mégsem. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) Ixion77


Ixion77
őstag

Mostani formájában ez is kapufa. A Pro árához hozzá kellett volna az árhoz adni még 30k-t, és belerakni a 865-ös Snapit, 64Mp érzékelőt és egy 4700mAh akkut. Úgy simán ütné a Poco F2-t a 90Hz kijelzővel, telefotó kamerával, 65W töltéssel, ívelt kijelzővel. Ha van benne wireless charge meg 3.0 USB akkor főleg.
Valamint légyszi valaki hozzon nekem ki egy min. 8 cm szélességű telefont, normálisabb képaránnyal! Ezeket a vékony hosszú kijelzőket egyáltalán nem találom praktikusnak.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#18) jUUh


jUUh
addikt

Tetszenek a színek. :))

Samsung Galaxy S23+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.