Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

A 65W--os töltés nem gyenge. :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) h4h01


h4h01
senior tag

Nah végre! Lehet hogy a oneplus is elérkezett az IP szabványhoz..örömteli :) Gondolom a Find X2 pro-ból lesz a Oneplus 8 pro, ami legalább itthon is elérhető lesz..Tudását tekintve szerintem közel hibátlan..Egyedül az akksit érzem vérszegénynek ehhez a kijelzőhöz..
A mate 30 pro műbőr hátlapja gondolom megtetszett nekik is.. :K
Jah meg valszeg az árát se véletlenül felejtették el közölni..Amennyiért a szolgáltatókhoz bekerültek a 1+ mobiljai..Nah kíváncsi vagyok az új generáció mennyibe fáj majd..

[ Szerkesztve ]

(#3) milanmylo válasza jacis (#1) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Laikus kérdés, de akkor ennek a toltojevel akár a laptopom is tölthetném már? :o

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#4) moleculez válasza milanmylo (#3) üzenetére


moleculez
veterán

Az MBA-m töltője 30W, csak viszonyítási képp. Szóval ja, simán.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) Technoman


Technoman
őstag

Látom, a DXO már le is tesztelte. Le is taszította (?) a Xiaomit Mi 10-et a trónról.

[ Szerkesztve ]

(#6) lolal


lolal
senior tag

Európára nézve ez már megint nem érdekes :U
Hivatalos forgalmazása itthon úgyse lesz, még sufni GSMek se nagyon árulják. Így maximum érdekesség ez a hír de nem releváns.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#7) h4h01


h4h01
senior tag

Jól van! Várható volt! Laza 1200 EUR! Ez mondjuk a pro, fekete kerámia verziója és 12/512! S20 ultra után mondjuk már semmin nem lepődök meg..Itt egyedül az akksi lesz gyér, ennyiért..

(#8) cybermanus: :K

[ Szerkesztve ]

(#8) #22743424


#22743424
törölt tag

Az ár amit én tudok 999 Euró és 1199 Euró. A kicsi is rendelkezik IP védettséggel IP54-es szabványnak megfelelően. Ami annyit tesz, hogy ellenáll a minden irányból történő fröccsenő víznek. Vannak még benne sztereo hangszórók Dolby Atmossal , OIS, 12 bites raw felvételi lehetőség (PRO)stb A készülékek előre láthatóan Májusban kerülnek forgalomba.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A kék színű nagyon tetszik, de ha a sárga hátlapja nem üveg, márpedig ránézésre nem az, akkor az is jöhet :D

@lolal: Ezt minden olyan hírnél meg fogod említeni, ami nem releváns? :) Jól rémlik, hogy múltkor ezért kellett takarítani? Ja az a rílmizés volt..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) laci_csk válasza lolal (#6) üzenetére


laci_csk
senior tag

igen, ez sajnalatos hogy mi nem kostolhatunk belole

Xperia XZ3

(#11) lolal válasza Graphics (#9) üzenetére


lolal
senior tag

Nem, csak pusztán nem értem azt, hogy miért adnak hírt ilyen telefonokról, ha nem is tesztelik őket lásd az előző find szériát se. Egyedül Mogyorósi Csaba mutatta be a vívó nextet...

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#12) Graphics válasza lolal (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert egy techoldalról beszélünk, nem egy zárt magyar valamiről... :)

Jóhogy nem csak azokról írnak, ami a Telenornál kapható és kész... Vicces lenne.

Szűl látókörűségre vall ,de nem tisztem megítélni embereket... Van hivatalos shop, onnan megrendelhető, ezt már múltkor megírták.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) laci_csk válasza lolal (#11) üzenetére


laci_csk
senior tag

ahogy fontebb is irta masvalaki, a DxOMarkon megnezheted a kamera teljesitmenyet pl.
dehat igen, ha csak az utcankat ismerjuk akkor ez van

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#14) lolal válasza Graphics (#12) üzenetére


lolal
senior tag

Rílmi rendelhető meg onnan koma, Oppot és vivo-t se lehet venni itt hivatalosan.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#15) Graphics válasza lolal (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja ,igazad van... Bocsi ,de én ezt nem futom le újra veled... Ez a maraton a tied.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) gproject válasza lolal (#14) üzenetére


gproject
aktív tag

Angliaban arulnak hivatalosan oppo-kat. Szerintem akar a nemet amazonrol is be lehet szerezni, garanciasan.

Hands on

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#17) lolal válasza Graphics (#15) üzenetére


lolal
senior tag

Mutass egy helyet ahol hivatalosan megtudod venni. Garanciával oppot.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#18) gproject válasza gproject (#16) üzenetére


gproject
aktív tag

Unboxing

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#19) h4h01 válasza lolal (#17) üzenetére


h4h01
senior tag

Fogd úgy fel, hogy az oppo itthon a oneplus és ennyi! Nem kell itt megint szétoffolni mindent! Az meg, hogy az applesamsung duón kívül téged nem érdekel a többi márka, az a te bizonyítványodat húzza le, érted..Ez egy mobilos tech oldal? Mit nem értesz ezen? :N Sokan kíváncsiak rá, hogy hol jár az iparág, mit tudnak az egyéb gyártók..Hihetetlen mi?

[ Szerkesztve ]

(#20) lolal válasza h4h01 (#19) üzenetére


lolal
senior tag

Hát ezt benézted koma...mert érdeklődik más iránt is. Pl. tervezem, hogy veszek 1db P40 light ot hogy figyeljem a HSM fejlődését. Kíváncsisággal tölt el.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#21) h4h01 válasza lolal (#20) üzenetére


h4h01
senior tag

Nem vagyok a komád, tesó :DDD ! Helyes, vegyél is..Aztán ne csak a fika menjen ám abban a topikban is, hogy ez sincs meg az sincs..Ott van a kívánságlista!! Bruttó 10 mp egy applikációt jelezni, hogy kerüljön fel a hms-be!! Csak mondom!!

Off gombot meg használd tesó! Azért van! Befejeztem, remélem te is fuuh.. :O

[ Szerkesztve ]

(#22) prolad


prolad
őstag

Kissé csalódás, amennyire egyedi volt a Find X, ez annyira semmilyen, +1 (azaz 2) telefon. Persze a csúcsot kapta szinte mindenből, de akkor is.

(#23) #22743424 válasza lolal (#17) üzenetére


#22743424
törölt tag

Itt meg tudod nézni hol lehet megvenni hivatalosan [link] Köztük van az Amazon is. Nem mellesleg vannak egy páran akik külföldön dolgoznak és könnyebben meg tudják szerezni a készüléket vagy maguknak vagy ismerősüknek, családtagjaiknak. Angliában olyan 10-15 ember :DDD
Ne felejtsük el, hogy itthon is és külföldi webshopokon keresztül is be lehet szerezni a terméket még ha nem is hivatalos garanciával. Sokan vesznek Pl az Alzán is oppo termékeket . :)

(#24) k-adi válasza #22743424 (#23) üzenetére


k-adi
nagyúr

hogy veszel úgy telót hogy előtte nem nézed meg élőben mégis milyen? vaktába és aztán visszaküldöd a 14napossal? :F

amúgy az infraport kell még ma valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#25) Graphics válasza k-adi (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én általában így vettem, Kínábol rendelve nehéz megfogni.

Infraport, nos igen. Kell.

Tv távirányítónak, klímát kikapcsolni, projektort is, elég sok dolog tud infraval működni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) gproject válasza prolad (#22) üzenetére


gproject
aktív tag

az volt, de nem is vettek az emberek
szerintem nem bun, ha most penzt is akarnak keresni vegre

Camera Test: Oppo Find X2 Pro vs Galaxy S20 Ultra vs iPhone 11 Pro

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#27) #22743424 válasza k-adi (#24) üzenetére


#22743424
törölt tag

Rengetegen vesznek úgy telefont ha hiszed ha nem. Én személy szerint talán két telefont vettem úgy, hogy bementem megnézni majd megvettem. Külföldről is rendeltem már nem is egyszer. Soha nem küldtem még vissza terméket.
De, hogy válaszoljak a kérdésedre, akár. Én a mai napig használok infraportot, néha jól jön.

(#28) k-adi válasza #22743424 (#27) üzenetére


k-adi
nagyúr

mire szoktad használni az infrát? amire a bluetooth nem elég? (csak kíváncsiságképp kérdem, mert a cikk kiemelte az infraportot mint hiány és érdekelne miért olyan nagy fájdalom az)

(#29) leslien válasza Graphics (#25) üzenetére


leslien
nagyúr

innen nem lehet majd venni?pl Amazon.de [link]
egyébként a fenti teszten az Ultra kapot pár pofont..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30) #22743424 válasza k-adi (#28) üzenetére


#22743424
törölt tag

A legtöbbet tv.Klíma nyáron.Persze meg tudok lenni nélküle is,nem elsődleges szempont de volt a leecoban meg a honor 8 -ban is.

(#31) Sigma7


Sigma7
tag

Nagyon rendben van és csúcs fotókat csinál. De igen, az ára is csúcs.

(#32) Graphics válasza k-adi (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem adatátvitelre., Hanem amit már írtunk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) kisstibcsi válasza leslien (#29) üzenetére


kisstibcsi
csendes tag

Fentebb már megírták, de nagyon jól tud jönni néha egy zsebben lévő univerzális távirányító. Féleg azért kb 1 dollárért, amibe kerülne valszleg.
Ja bocsi, egyel fentebb, k-adi -nak a kérdésére akartam...

[ Szerkesztve ]

(#34) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nagyon tetszetős, de azért kíváncsi lennék hogy mennyire melegszik, ha 65w-os töltés közben, QHD 120Hz-en nyomkodom.

(#35) moleculez válasza Juhaszatti (#34) üzenetére


moleculez
veterán

Játszani valami komoly játékot töltés közben ;]
Azért egy óra hosszat ki lehet bírni telefon nélkül. Ha nem, ott azért vannak bajok.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#36) rigoberto válasza moleculez (#35) üzenetére


rigoberto
őstag

Egyre kevesebben bírnak ki akár 5 percet is a nyomkodásuk nélkül. Sötét feneketlen verem felé araszol az emberiség..Off.

(#37) isakamay


isakamay
tag

De kár volt elrontani kameralyukkal...

(#38) k-adi válasza isakamay (#37) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát valahova tenni kell.. még a képernyő alatti megoldás nincs kész? itt a kérdés inkább az, hogy hova tegyék.. középre vagy az egyik sarokba?

(#39) kukacfej válasza Juhaszatti (#34) üzenetére


kukacfej
tag

Nekem Realme van és használat közbeni toltesnel kicsit melegszik csak. 90Hzen.

# gyerekek az OPPO nem az olcsó kínai márka.

Sanszos hogy EU piacon is megjelennek hamarosan.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#40) leslien válasza kukacfej (#39) üzenetére


leslien
nagyúr

gyerekek az OPPO nem az olcsó kínai márka

de nem ám!! :)
abszolút rendben van és egyelőre viszi a pálmát.. [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#41) isakamay válasza k-adi (#38) üzenetére


isakamay
tag

Pop up kamera? Az előző generációban érdekes módon meg tudták oldani...

(#42) k-adi válasza leslien (#40) üzenetére


k-adi
nagyúr

valóban jól összerakott teló ez :) Mo.n mi lesz hozzá hasonló? oneplus8? xami mi 10 pro?

(#43) #40047616


#40047616
törölt tag

A sima verzió tetszik de lehetne picit kisebb.

(#44) juuzer


juuzer
addikt

Megjött az OP8 Pro. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#45) hmb válasza lolal (#6) üzenetére


hmb
aktív tag

azert mert kipcsakisztanon nem fogjak hivatalosan forgalmazni attol pl. angliaban az oppo tob operator kinalataban is benne van.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#46) hmb válasza lolal (#17) üzenetére


hmb
aktív tag

csak neked https://www.o2.co.uk/shop/phones#sort=content.sorting.featured&page=1&brand=oppo

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#47) gproject


gproject
aktív tag

color os 7.1 review and tips

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#48) rigoberto


rigoberto
őstag

Full extra.

(#49) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezt jól összerakták. Kamerában is az elsők között. :K

(#50) gproject


gproject
aktív tag

Egy rovid 4k-s video teszt

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.