Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) leslien válasza gproject (#50) üzenetére


leslien
nagyúr

ez már van olyan jó mint a i11... kíváncsi leszek mikortól lesz elérhető...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#52) Sigma7


Sigma7
tag

Nézem róla a videókat és mindenki dícséri. Kiváncsi lennék milyen dac van benne.

(#53) joey04 válasza Technoman (#5) üzenetére


joey04
titán

vicc ez az oldal.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#54) Kolondrum

Ilyen akkuval nem kell sok üzemidőt remélni. Virsli.

(#55) Graphics válasza Kolondrum (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

4200 és 4260-as kicsi? :F

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) Sigma7 válasza Kolondrum (#54) üzenetére


Sigma7
tag

Manapság már egy nap a cél. Azt simán megugorja.

(#57) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem semm paraméterei vannak ennek a gépnek, ami idehaza kevésbé ismert.
Kamerája meglepett amit láttam pár videóban :Y

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#58) Graphics válasza Kolondrum (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem nézted be a 2100-at? ;] :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59) h4h01 válasza Graphics (#55) üzenetére


h4h01
senior tag

6,7 hüvelykes, 120 Hz-es és QHD+ felbontású kijelző mellett sajnos az lesz..És ez ugye alapból tud 120 Hz-en ketyegni QHD felbontás mellett..

(#60) Aryon87 válasza h4h01 (#59) üzenetére


Aryon87
félisten

Ami eleg durva egy kis gyartohoz kepest..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#61) Juhaszatti válasza Aryon87 (#60) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Annyira nem kicsik azért, a Xiaomitól csak egy hajszállal voltak lemaradva a globális rangsorban tavaly, idén akár előzhetnek is.

[ Szerkesztve ]

(#62) Graphics válasza Aryon87 (#60) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát nem éppen kis gyártóról beszélünk... :D Helyesbítek, az egyik legnagyobb gyártó a BBK csoport :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#63) Aryon87 válasza Juhaszatti (#61) üzenetére


Aryon87
félisten

Pontositok. A rangsorban az elso helyezetthez kepest durva hogy ezek megcsinaltak. Marmint a QHD mellett a 120Hz cuccot.
Es hozzajuk kepest kicsik:)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#64) Kolondrum válasza Graphics (#55) üzenetére

Nem. 4000-es sok éves redmi Note 4, most 5260-as mi note 10. Hacsak nem fogyaszt sokat. A gyorstöltéssel sem vagyok kibékülve, főleg mert nem tesz jót, illetve ahogy melegszik az akku úgy veszi vissza az áramot. Igen hamar lassul be, akkor meg minek.

(#65) h4h01


h4h01
senior tag

Én sem azt mondom, hogy kvázi KICSI az akksi, de biztos nem várnék 2 napos üzemidőket..Sőt ha valaki ki akarja majd használni a 120 Hz-et a QHD mellett, akkor sztem necces, hogy kihúzza a nap végéig és sanszos hogy vissza kell majd venni valamit..A töltés az brutális az tény, de számomra az üzemidő fontosabb, mint a töltési sebesség!

(#66) Sigma7 válasza h4h01 (#65) üzenetére


Sigma7
tag

Nem csak az amper számít. Az Lg V30-asom minden éjjel 20-30%-os akksival került a töltőre pedig nyúztam rendesen és a 6'-os QHD kijelző mellé 3300 mAh-os akksija volt. Itt persze nagyobb a kijelző és 120 Hz-es, de tényleg azt gondolod egy ilyen jól átgondolt telefont alkotó gyártóról, hogy úgy adta ki, hogy nem bír ki egy napot?

(#67) monti0222w válasza h4h01 (#65) üzenetére


monti0222w
addikt

Tudom nem ugyanaz a kettő, de az X2 Prom kijelzője 90 Hz-s és az aksi kapacitása 4000 mAh és másfél napig elketyeg, fél óra alatt még feltölti. :K

(#68) Sigma7 válasza monti0222w (#67) üzenetére


Sigma7
tag

Ezek szerint a BBK nem használ rossz akksikat, és jól optimazál.

(#69) monti0222w válasza Sigma7 (#68) üzenetére


monti0222w
addikt

Mindegyikükre érvényes, mind az aksi mind a töltőre, úgy gondolom. :K

(#70) Neck


Neck
veterán

"Vegán bőr narancssárga" -- Amíg nem bio, addig nem is érdekel.

;]

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#71) h4h01 válasza Sigma7 (#66) üzenetére


h4h01
senior tag

Én örülnék neki ha simán kibírná, de nagy kétségeim vannak..És most nem az irodában, full wifi-re csatlakoztatott helyzetekre gondolok..A szabad ég alatt, full fényerőn, állandó mobilnettel, sok hívással..szerintem ezek hamarabb meg fogják magukat adni mint kellene, de ne legyen így..

(#72) monti0222w válasza h4h01 (#71) üzenetére


monti0222w
addikt

Miért gondolod így?
Szerintem, az Oppo régebbi cég mint a Xiaomi, Meizu, és ha a mobilos részt nézzük akkor a Huawei. Már akkor komoly, jól összeszerelt mobilokat gyártottak mikor a többi a szárnyait bontogatta, s tudomásom szerint ők nem tükröztek az aksi kapacitásával kapcsolatban mint más kínai gyártók. A Realme-t úgy képzeld el mint a ONE +, ugyanazt a minőséget képviseli.

(#73) h4h01 válasza monti0222w (#72) üzenetére


h4h01
senior tag

De magával a márkával kapcsolatos dolgokat senki nem vitatja..Szimplán a számok alapján gondolom így, ennyi! El lehet olvasni az S20 topikban, hogy 120Hz-en mit tud az S20+ 4500-as teleppel, és "csak" Full HD felbontáson..Hát az nekem nem lenne elég..És ezekben ugye kisebb akksi lesz..biztos, hogy nem lesz combos üzemidőben, ha valaki ki is akarja használni a képességeit..Csak ugye akkor meg mi a francért fizetnénk ki, ha kikapcsoljuk a 120Hz-et, meg vissza állítanánk Full HD-ra ésatöbbi..Akkor mi értelme lenne az egésznek..?! Engem csak ez zavar..Ha már ilyen kijelzőt raktak bele, akkor valahogy az üzemidőt is szinten kéne tartani legalább nem?? És ez igaz az összes magasabb képfrissítésű telefonra...

(#74) lemmy71 válasza jacis (#1) üzenetére


lemmy71
őstag

A Reno Ace is tudja a 65W -s töltést, 29 perc 0 - 100% ra 4000mAh, szóval ez már nem új a nap alatt ;) A hátlapi kamera sziget elég durva egy ilyen "kifinomult" készülékhez. Az első szelfi kamera ...... ezen a téren többet vártam volna az oppo -tól, főleg az előző find x után ez szerintem visszalépés a dizájn szempontjából. Az 1190$ ár is elgondolkodtató :F

(#75) monti0222w válasza h4h01 (#73) üzenetére


monti0222w
addikt

Ok, így már értem, az én tapasztalatom 90 Hz-n 4000 mAh kapacítású aksival használva átlagos használattal másfél napig bőven elment. Tudom hogy nem ugyanaz a kettő, viszont ott az aksi kapacitása realizálja szerintem a 120 Hz-t.

(#76) gproject


gproject
aktív tag

s20 ultra vs find x2 pro camera

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#77) gproject válasza gproject (#76) üzenetére


gproject
aktív tag

xiaomi mi 10 pro vs oppo find x2 pro vs iphone 11 pro camera

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#78) Flashback


Flashback
addikt

Qi töltés nincs?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#79) hunhool1979 válasza Graphics (#55) üzenetére


hunhool1979
tag

Üdv mindenkinek,új vagyok meg itt.
2 napja van meg a telo (Hollandiában exkluziv a T-mobilenál).
Huawei P30 Pro-rol váltottam és abszolút nem bántam meg eddig.
Üzemidőről korai lenne meg beszelni,ma mar kevesebb dolgot kellett állítani,stb... reggel 05.00-kor vettem le töltőről,a képernyő 120Hz QHD+-on van egész nap. 5 óra 58 perc képernyő idő mellett 43%-on van most (18:27).

(#80) leslien válasza hunhool1979 (#79) üzenetére


leslien
nagyúr

...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#81) Sigma7 válasza hunhool1979 (#79) üzenetére


Sigma7
tag

Üdv. és gratulálok! Nagyon jó telót vettél!
A Pro verziót vetted? Vezetéknélküli töltés tényleg nincs? Melyik színt választottad?

(#82) hunhool1979 válasza Sigma7 (#81) üzenetére


hunhool1979
tag

Igen, a Pro verziót vettem meg fekete színben. Nincs vezetéknélküli töltés, kicsit furcsa a P30 Pro után, de a töltés eszméletlen gyors.
Pozitív csalódás a ColorOS új verziója. Eléggé(próbál) hajaz az OxygenOS-re. Huawei után szinte felüdülés :DD
Viszont rögtön találtam pár bugot, el is küldtem az opponak.

(#83) Sigma7 válasza hunhool1979 (#82) üzenetére


Sigma7
tag

Igen, fura hogy egy ilyen maximumra törekvő telefonból kihagyják a vezetéknélküli töltést, de sebaj. Bugokkal meg minden gyártónál találkoztam.

(#84) hunhool1979 válasza lolal (#17) üzenetére


hunhool1979
tag

mediamarkt.nl

(#85) monti0222w válasza hunhool1979 (#79) üzenetére


monti0222w
addikt

Gratula a telefonhoz, a szoftver verzió 6.1 vagy már frissítették feljebb? Az X2 Pro-n 6.1-n vagyunk, nemsokára változik az OS Oxigén OS- ről Realme OS-re. Kíváncsi leszek rá mennyire fog eltérni tőle?!

(#86) hunhool1979 válasza monti0222w (#85) üzenetére


hunhool1979
tag

ColorOS Verzió 7.1

(#87) lemmy71


lemmy71
őstag

Mennyire és hogyan magyarosíthatók a ColorOS verziók, nem vagyok otthon ezekben a romokban. Oppo Reno Ace Gundam Edition ColosOS 6.1 verzióst szemeltem ki magamnak.

(#88) hunhool1979 válasza lemmy71 (#87) üzenetére


hunhool1979
tag

Mit értesz magyarosítás alatt?
100%-ban magyar a telefonon minden, eddig nem vettem észre semmilyen hibát ebben.

(#89) lemmy71 válasza hunhool1979 (#88) üzenetére


lemmy71
őstag

Azt értem hogy a tiéd magyar, nem is a find x2 re gondoltam most, hanem maga a ColorOS romra, csak nem találtam semmilyen topikot ahol ezzel foglalkoznának, azért itt kérdezem off -ban. Én egy reno ace gundam edition -t néztem ki magamnak ami nem magyar, szóval ezért kérdezősködök.

[ Szerkesztve ]

(#90) monti0222w válasza hunhool1979 (#86) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm szépen. :K

(#91) gproject


gproject
aktív tag

dxomark camera test video

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#92) Sigma7 válasza hunhool1979 (#82) üzenetére


Sigma7
tag

Az elmúlt majdnem két hétben hogy vizsgázott a telefon? Fotózás? Zenéket hallgatsz rajta? Milyen a minősége?

(#93) hunhool1979 válasza Sigma7 (#92) üzenetére


hunhool1979
tag

Az első hét után vissza akartam küldeni(komolyan!!). Úgy ereztem, hogy valami nem jó,mintha az akksival lenne gond....De elmúlt az érzés. Kijelző továbbra is AAA++, zene mind a sztereó hangszórókon,mind Bluetooth-on nagyszeru.Regebben nem hallgattam telo hangszórón zenét,mivel a stílus amit szeretek szinte mindig torzított. Ezzel itt ilyen gond nincs. Fotó/videó terén nem érzem gyengébbnek,mint a P30 Pro-t,sőt a videó 4K/60Fps valami iszonyat szép és stabil.
A telo abszolút prémium minőség és érzés is,nagyszerű a mikró recézés a hatoldalon. Tok nélkül sem érződik csúszósnak.(e nekem munka miatt mindenkepp ajanlott a tok)
Aliexpressrol rendeltem kevlár tokot és 2 fajta kijelzővédő üveget,meglátjuk milyenek lesznek.
Összességében elégedett vagyok,és ami meg fontos: tegnap mar a második szoftverfrissítés jött a készülékre(márciusi security patch,rendszer optimalizálás,megtöbb alkalmazás fekete/sötét rendszerszinten,optimalizált fényerő sötétedés/világosodás).

(#94) gproject


gproject
aktív tag

kis kamera promo by oppo

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#95) Sigma7 válasza hunhool1979 (#93) üzenetére


Sigma7
tag

Örülök hogy végül megtartottad, mert jókat írsz róla. Akkor a youtube-os tesztelők sem túloznak.
Az amúgy elég szubjektívnek tűnő Dxomark, erre legalább jó, hogy tudjam erről a telefonról, hogy nagyon szép fotókat készít.

(#96) laci_csk válasza hunhool1979 (#93) üzenetére


laci_csk
senior tag

hasznald egeszseggel
...es picit irigyellek :))

Xperia XZ3

(#97) Sigma7


Sigma7
tag

Nem is tudtam, hogy ilyen verzió is van:
[link]

(#98) Business1


Business1
csendes tag

Sziasztok ezt a telefont meg lehet már rendelni?

Nálam a minőség elsőrendű kérdés

(#99) Sigma7 válasza Business1 (#98) üzenetére


Sigma7
tag

Idáig holland és portugál Mediamarkt-os linkeket láttam csak itt.

(#100) jerry311


jerry311
nagyúr

Miért nem én vettem fel a műbőr = vegán bőr kifejezésért a marketing díjakat? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.