Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M@cika


M@cika
őstag

Gearbesten most a "Pro" változat 6/128-al 229 dollár.
[link]

Nasit a kis fehér medvének!

(#2) roli543


roli543
őstag

Ismét nagyon jó ajánlatok a Redmitől :C
Csak így tovább :))

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Azért a 3 de már a 4GB ramról is le kéne szokni, főleg miui esetén, bár talán a 4 még jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) rigoberto


rigoberto
őstag

Olcsónak drága, drágának meg nem elég minőségi.
2esel átengedve, üljön le.

[ Szerkesztve ]

(#5) Metalfan


Metalfan
senior tag

Ha a Pro ára kicsit lejjebb megy, jó ajánlat lesz. Így viszont gyakorlatilag annyiba kerül, mint a Mi 9T, és abban van zoomkamera, képernyőbe épített ujjlenyomat-olvasó, meg egy picit gyorsabb hardver.

(#6) kbyte1024 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nincs semmi baj a 4giga rammal. Simán elmegy ez még ma is bőven.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) joey04


joey04
titán

Az ázsiai Redmi Note 9 Pro nálunk Redmi Note 9S néven jelent meg. Az ázsiai Redmi Note 9 Pro Max nálunk Redmi Note 9 Pro néven fut majd (de a szelfikamerát lecserélték). Az alap Redmi Note 9 pedig egy teljesen új készülék, ez lesz a legolcsóbb modell.

Az aztán igen. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) gattolino


gattolino
senior tag

Ők is azt fogják csinálni, mint más gyártó. Hamar kivezetik a régit. Mert ez a nagy választék tarthatatlan. :Y

Vivo X90 Pro Plus

(#9) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A Pro egész jónak tűnik.

B.Cs.

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

Ezt a P2i-t jobb lett volna alaposan kifejteni, ahogyan van, félreérthető. Ez egy védő nano réteg akár a belső alkatrészeken is, vagyis a készülékházba már bejutott víz ellen is védhet. Leginkább attól függ a védelem ereje, milyen vastagságban hordják fel a védőréteget az egyes alkatrészekre. Akár nagyon jó is lehet ez a megoldás.

(#11) F.B.I. válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


F.B.I.
veterán

Itt pörög a Note 9s a kezemben, csak 4Gb-al....nem veszem észre, hogy lassú lenne... bár ugye, még nem volt 8Gb-os modellem....de ezért a pénzért, nem vártam csodát, csak sima működést.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#12) guftabi96


guftabi96
addikt

Ideje lenne már elfelejteni azt a 3gb ramot, főleg ennyi pénzért :W

#KeepFightingMichael

(#13) Victoryus válasza guftabi96 (#12) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ideje lenne már optimalizálni az appokat... sajnos ugyanaz van, mint a pc-s piacon. Majd a hardver megoldja.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#14) Luck Dragon

Kár hogy a pro esetében kimaradt a Qi töltés, de így is szuper lett.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) guftabi96 válasza Victoryus (#13) üzenetére


guftabi96
addikt

Nyilván ez lenne a legjobb mindenkinek, de azért az elmúlt sok év alapján az tisztán látszódik, hogy nem ebbe az irányba tartunk.

#KeepFightingMichael

(#16) twollah1976


twollah1976
őstag

Nincs NFC benne?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) Noukoum válasza twollah1976 (#16) üzenetére


Noukoum
veterán

“a szokásos adatkommunikációs felhozatallal (+infra, jack csatlakozó és NFC) kerül piacra“

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) RoBos válasza twollah1976 (#16) üzenetére


RoBos
senior tag

De, van mindkettőbe, ellenben a Note 9S-sel, abba nincs...

(#19) #06314240


#06314240
törölt tag

Egyik oldalról irtózatosan jó ár-érték arányú cucc, másik oldalról meg 80000 feletti áron 3gb memória? ?? váó

(#20) RoBos válasza #06314240 (#19) üzenetére


RoBos
senior tag

Te vmit elnéztél...

Note 9 árak:
3/64 GB-os - kb. 65 eFt
4/128 GB-os - kb. 82 eFt

Note 9 Pro árak:
6/64 GB-os - kb. 87 eFt
6/128 GB-os - kb. 97 eFt

(#21) Postas99 válasza RoBos (#18) üzenetére


Postas99
senior tag

Azt a jó édes úr istenit...
Hogy nem vágják már fejbe a marketinges oszályt és küldik el mindet a p*csába követ törni...
Mi a f@sznak kell ennyi szemetet ontani? Az olcsó modellben van NFC, a drágábbakba már nem került. A ház 1 szérián belül sem ugyan az.. 1 széria 3 különböző név, mert a pakik nem kaphatnak ilyen olyan modellt.. itthonra meg a hülye európai 3Gb RAM-ot kap...

A sapkám leteszem.. ha így haladunk 2 év múlva a Redmi Note 19S Pro XLT verzió fog kijönni..
Lehet csekkolni

[ Szerkesztve ]

(#22) prolad


prolad
őstag

Kíváncsi vagyok mikor szoknak le arról, hogy 2 haszontalan kamerát odaraknak hátulra, csak hogy rá lehessen írni, hogy quad camera. Egyébként nem rossz, a nagy akksi dícséretes, a 3GB kevésbé, az megmaradhat a hazai piacnak.

(#23) Castell


Castell
aktív tag

Azért azt is vegyük számba, hogy a Realme már az itthoni ajtókon kopogtat...

(#24) juuzer válasza RoBos (#20) üzenetére


juuzer
addikt

Azért az a 97k nekem elég meredek már. o.O (Mondjuk a 87k is, igaz a Note 8 pro is ekörül volt.)

Vamos a la playa.

(#25) janeszgol válasza Victoryus (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Hiába optimalizálják az appokat, az Android a működéséből fakadóan több memóriát igényel mint a desktop Windows 10. És mindig is többet fog kérni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért látom én a forest green-t türkiz kéknek? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#27) enginev3.0 válasza Postas99 (#21) üzenetére


enginev3.0
félisten

Amikor én írtam ezt nemrég egy másik megjelenő xiaomi telefon topikban, akkor lehurrogtak, hogy ez így van jól :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) Luck Dragon válasza pusszycat (#26) üzenetére

Mivel a macskák szín látásának tartománya kisebb mint az emberé, cserébe látnak a sötétben. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) twollah1976 válasza Noukoum (#17) üzenetére


twollah1976
őstag

Atsiklottam felette.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) Soleco


Soleco
tag

Ontják magukból a készülékeket, aztán ami nem fogy jól, arra a szoftvertámogatást el lehet felejteni.

(#31) kano válasza juuzer (#24) üzenetére


kano
nagyúr

És jól látom, hogy a sd 720G gyengébb mint a Note 8 proban lévő G90T? Ezt így hogy? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#32) Postas99 válasza enginev3.0 (#27) üzenetére


Postas99
senior tag

Ott valószínűleg sok volt a sáomi fan a levegőben...

Nem vagyok az de van itton több modell is..
Redmi Note 3SE - (2016) Ezzel kezdtünk.. és már előtte is javasoltam ismerősöknek.. még meg van de nincs használatban.. Akku halovány nincs hozzá megfelelő pót akku.
Redmi 4x - sajna vödör vízbe esett..
Majd jött Note5 mert volt benne előlapi vaku.. 2018
Note6 céges - A lagg király és mellé az összes betegség amit tudnak a saomi készülékek produkálni..
Note 7 - szódával elmegy de jobb képet készít mint a NOTE5..

De az látom hogy szaladnak felfelé az árak innováció nem sok.. ar EURO elszállt.. minden gyártó egyre közelebb hozza a következő modell megjelenési dátumát.. és egy modellen belül további alneveket kezdenek használni a különbség ezen modellek között hangyf@sznyi.. nincs értelme szétaprózni ezeket.. és mivel egyre kevesebb modellt adnak el mert már az előző modellek is működőképesek még akár 2-3 évet is elmegy a legtöbb, ezért valahogy a K+F-et meg kell fizetni és a mostani modellek árában csak ez látszik

[ Szerkesztve ]

(#33) enginev3.0 válasza Postas99 (#32) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát én pontosan ezt mondom, hogy semmi értelme annak amit csinálnak

Mi / Mi Pro
Note (mivel akkora már az Mi is, így ezt simán össze lehetne vonni a Max-szal)
Redmi

Ennyi termék bőven elég lenne, ez 4 telefon, ezeket el lehetne osztani árban szépen és le van tudva az okostelefon kategória Xiaomi részről

Ráadásként esetleg a kistelefon hívőknek egy rendes Mi SE vagy Lite telefon, de csak méretben legyen az, ne minden másban

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#34) Noukoum válasza Postas99 (#32) üzenetére


Noukoum
veterán

Ebben a kategóriában várod az innovációt? Mikor még a felsőkategóriában sem tudnak forradalmi dolgokkal előjönni? Ez az a kategória amit megveszel működik, nem téped le a fejed mert annyira lassú cserébe 100ezer alatt van. És amúgy annyira nem is vészes, minden évben örököl valamit a nagyoktól.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#35) borand


borand
aktív tag

Most akkor már 6,5 alatt sem lesz telefon vagy mi a franc?

(#36) RoBos válasza borand (#35) üzenetére


RoBos
senior tag

Hát én nem lennék meglepve, h ha az iPhone SE 2020 után ezt is "ellopná" 1-2 gyártó, és kijönne egy kompaktabb mérettel, ha azt látják, h nagyon nagy sikere van/lesz az SE 2020-nak.
Márpedig biztosra vehető, h nagy sikere lesz világszinten!

Szal sztem elképzelhető, h jön kisebb méret, talán év vége felé...

(#37) Postas99 válasza Noukoum (#34) üzenetére


Postas99
senior tag

Nem várok sokat: De amit elvárok az az hogy minden flottul menjen. A BUG-okra ne azt mondják hogy FEATURE Ne kelljen hadakoznom azon hogy a bejövő hívásnál azt írja ki hogy NE TAKARJA LE A HANGSZÓRÓT, ha megnyomom a kezelőfelületet akkor legyen reszponzív,. és legalább 2 évig kiszolgáljon a nélkül hogy belassuljon. .. nem kell 3p3nis-nek lennie. A mai készülékek amik most 2 évesek bőven elmennek még legalább 1 évig.
Cserébe már 100e körül van.. miért is? középkategóriáról beszélünk. miért kell most már évnte 2-3 középkategóriás készüléket kiadni? felesleges... a készülékek között alig van különség... waste of money

(#38) Noukoum válasza RoBos (#36) üzenetére


Noukoum
veterán

Biztosan nem fogják “ellopni”. Nem a méret miatt lesz sikeres az a mobil hanem az ára miatt.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) RoBos válasza Noukoum (#38) üzenetére


RoBos
senior tag

dehogyis...

(#40) Soleco válasza Noukoum (#34) üzenetére


Soleco
tag

" Ez az a kategória amit megveszel működik, nem téped le a fejed mert annyira lassú"

Redmi Note 5 pro (3gb)-al mindennaposak a fagyások, döcög, és van benne 1-2 idegesítő szoftveres bug. Bár pár hónapja javították javarészt a bugokat, de hosszú évekig nyomta az értesítéseket, hogy a SIM 1 nem aktív (pedig működött), meg hogy ne takarja el a szenzort (pedig nem is telefonáltam), videót kb. 1-2 másodperces késleltetéssel indítja el, néha random fastboot módba áll, egy ideje az ujjlenyomatolvasó 5-ből 1-szer működik és még sorolhatnám.

Az árát megérte, szó nincs róla, de azért a következő telefonom olyan lesz, ami miatt tényleg nem kell a hajamat tépjem mert kamu az, hogy ennyi pénzért megkapsz mindent, ami kell.

(#41) borand válasza RoBos (#36) üzenetére


borand
aktív tag

Hát... nagyon nem reménykedem, mert kína eszetlenül szinte már csak tepsit gyárt. Nekem S10em van, teljesen határ eset, lehet egy kézzel még kezelni, de ezt is kivezette a Samsung. És teljesen unpraktikus módon megy a telefonok nyújtása. SE 2020-at pedig rengetegen fogják venni, akiknek kell a home gomb meg elég a régi design és csak a stabilitás számít.

6,1-6,2 col kvázi már kicsinek számít, alatta nincs új telefon, belőlük is pár darab. Talán csak a kiherélt P40 és az S20 ...?

(#42) martonx válasza Postas99 (#37) üzenetére


martonx
veterán

Jaja, sajnos több év, és a családban több, mint fél tucat alsó/közép kategóriás xiaomi után, én most már azt mondom, hogy soha többé Xiaomi telefon. Szopjon vele más.

Én kérek elnézést!

(#43) RoBos


RoBos
senior tag

Nah most, h bejelentették a Note 9/9 Pro-t, jöhet is a Redmi Note 10/10 Pro sorozat, Dimensity 800/800+ SoC--kal!
És elvileg ezek már ki is jönnek majd most májusban Kínába!

(#44) Noukoum válasza Soleco (#40) üzenetére


Noukoum
veterán

Nekem is volt note 5-öm 4/64 (note 5 pro az indiai neve)
Semmi gondom nem volt vele. Sem hardveres sem szoftveres téren. Szóval nem tudom.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#45) Noukoum válasza RoBos (#39) üzenetére


Noukoum
veterán

2016-os SE után hány android gyártó jött rá hogy 4inchen van a jövő? Segítek: 0
Gondolod majd mikor mindenki 6inch felett tart majd visszatérnek ilyen pici mérettel.. hogyne.
Tavaly volt s10e, idén már nincs nem véletlen. A legkisebb modellek p40 pixel4 s20 méretben lesznek.
Ha tényleg jön az 5,4inches kávamentes i12 650dollárért az még változtathat valamit. De ez tuti nem :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#46) t72killer válasza Victoryus (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Optimalizációban nem reménykedhetünk, az pénzbe kerül :(. Ráadásul bármelyik p.raszt írhat appot, és ha a tartalom olyasmi, amire szükséged van, lőn copás rendesen :(.

Ha már 2020nek is lassan a közepét írjuk, G85 helyett rakhattak volna az új Dimensity SoC-kből bele, nagyon nem mind1...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#47) RoBos válasza t72killer (#46) üzenetére


RoBos
senior tag

"...G85 helyett rakhattak volna az új Dimensity SoC-kből bele..."

Azok a Note 10/10 Pro-ba jönnek majd...

(#48) t72killer válasza RoBos (#47) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R. Az új gen alá sztem már nem adom. Rem. a technológiaváltás nem fog nekünk sokba kerülni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#49) Jakuu válasza Postas99 (#37) üzenetére


Jakuu
őstag

Mert nem annyi. DHGate -en most is 63 a Redmi Note 9S. Elozo heten megveheto volt kuponnal 59ert a 6/128-as. Lasd a 2 nappal ezelotti irasomat a Note 8 topicban.

(#50) Fall-N válasza Noukoum (#45) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem sem kéne kisebb kijelző, se az ócska kinézetű olcsó alma SE. ;] Eddig telefon váltások során mindig nagyobb kijelzős telefont vettem és pár perc után megszoktam a plusz méretet. Inkább kényelmesebb a nagy kijelző, mint nyűg nekem. Méretre meg nem nagyobb, mint a régebbi telefonok 5,5"-os kijelzővel, de nagy kávával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.