Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) QwErTy42


QwErTy42
addikt

"Windows Phone sorozatot izéik"

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#2) SkiDev


SkiDev
senior tag

Bejövősek :DD ha nem az okostelókat szeretném tuti vennék egy ilyet. Bár a kinézeten és a 3G-n(?) kívül semmi rendkívüli nincs bennük , meg az , hogy nagy gyártó is foglalkozik 2013-ban még hagyományos telefonokkal , amivel semmi probléma nincs :K .

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#3) balazsnagy38


balazsnagy38
tag

pofás kis telók :) :C én elviselnék egyet :D

Acer Cloudmobile :)

(#4) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem a legtöbb ember, aki hasonló készüléket vesz, annak másodtelefonként funkcionál, amit lehet dobálni, koszos kézzel megfogni, stb., s ők legtöbben szerintem a középkorú emberek. Oda pedig szerintem felesleges a sok rikító Lumia szín (citromsárga,cián stb.)
Egyébként pedig én örülök, hogy gyártanak ilyen készülékeket, mert tényleg hasznos lehet az előbb felsoroltak miatt.

(#5) Kalamona1


Kalamona1
tag

Nekem csak a vastagságával van bajom. Valahogy túl vastagnak találom. Ha kicsit karcsúsítottak volna rajta lehet jobban tetszene. De azért nem rossz.

Mindentől féltjük azt, akit szeretünk, mert végső értelemben talán a halálra vagyunk féltékenyek. (Márai Sándor)

(#6) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Ezeken mennek a voip dolfok?

YNWA

(#7) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

A vakut megint lespórolták, de legalább van WLAN, ezért jár a pirospont. :K

(#8) roli543


roli543
őstag

Ezek ku*va jól néznék ki :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) Swami


Swami
senior tag

Nettó 52.000,- ????? :F Na majdnem mondtam valamit.

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#10) kakuk.tamas válasza Swami (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

52 Euró... Olvasd el mégegyszer. :)

Egy kell nekem is! :D

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) dsjk


dsjk
csendes tag

Biztos, hogy van benne WLAN modul?
Mert máshol nem említik.
Azt viszont igen, hogy microSIM-es.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#12) blade zte


blade zte
őstag

52 euró~15 ezer forint, vagyis nálunk olyan 20 függetlenül. Aki márka-fan az biztos ezt veszi, amúgy meg okostelefon is van ennyiért. De ha hibátlan lessz, akkor átlag ember is vinni fogja. Mmm kezd elfogadható ramja lenni.

Oppo find 7 astro black

(#13) Swami válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


Swami
senior tag

Bocs, benéztem... :) Mondjuk talán az is sok érte... :N

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#14) Carbonado11


Carbonado11
tag

Nem akarok kötözködni,de szerintem ez a formaterv esetleg csak ahhoz képest klassz,hogy Nokia!
Nézzétek meg a Samsung S5610-est!Tiszta fém,gyönyörű!20.000 HUF függetlenül!Ezek a Nokiák csak szeretnének olyanok lenni!

Redmi Note 8

(#15) xmaas


xmaas
őstag

olcso "nep telefonok" celnak megfelelnek tokeletesen

(#16) HaZse válasza Carbonado11 (#14) üzenetére


HaZse
őstag

A samu 2011-es ez meg 2013-as. Ne hasonlíts össze egy 2 éves telefont. Főleg az árával, mivel a samu se ennyi volt, mikor kijött. A samuban viszont nincs wlna, ellemben led van és fém.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#17) Carbonado11 válasza HaZse (#16) üzenetére


Carbonado11
tag

Hát ez az!!!A Samsung 2 éve már elsütötte ezt a formát,csak jobb anyagminőséggel,kamerával,akkuval...
Amikor hozzánk bejött,25 rugó volt függetlenül egy pár helyen.Nem azt mondom,hogy ezek a Nokiák nem jók,de nem esek hanyatt tőlük!Csak mert Nokiák....

Redmi Note 8

(#18) HaZse válasza Carbonado11 (#17) üzenetére


HaZse
őstag

A Nokia is már rég elsütötte a fém házat. (Lásd Nokia 6700classic-ot). De kérhetek egy linket, hogy mikor bejött a samu mennyibe is került? Mert kétlem, hogy 2 év alatt 2 ezret ment volna le az ára, miközben egy sgs2 2 év alatt sokkal többet esett.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#19) kengyel


kengyel
nagyúr

A jó régi mobil múltat idézi fel számomra. Lehet ezek lesznek a strapamobilok ? Minden esetre nálam bejönnek.

kengyel

(#20) =Mentor= válasza HaZse (#18) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ráadásul a fém ház jelentősen drágította volna, meg nehezebb is lesz tőle... Bírom amikor több éves telefonokat hoznak fel példának, persze ezt a mobilaréna szerkesztői is megteszik... De ennyi erővel azt mondom, 25 ezerért már simán lehet venni jó állapotú Nokia N8-at, tehát lehet ezt még fokozni :))

(#21) QwErTy42 válasza Carbonado11 (#14) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nokia dizájnt koppintott ezekkel a telókkal a Samu. Ezt nem mutogatnám. :D
De elismerésnek jó. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#22) AMD Power


AMD Power
titán

Teljesen vállalható kategória. Főleg ha jó ár lesz mellettük.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) HaZse válasza =Mentor= (#20) üzenetére


HaZse
őstag

Hát ja. Bírom, mikor jonnek a kockagyerkek és fikázzák ezeket a hagyományos telefonokat. És írják, hogy a 20k-s droid sokkal jobb...

Nekem speciel tetszik ez a Nokia. Úgyis most kellene vennem egymásod telefont.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#24) Sofian


Sofian
őstag

Az Asha-kba miért nem lehetett 3G -t rakni.. ???

(#25) Carbonado11 válasza HaZse (#23) üzenetére


Carbonado11
tag

Nekem Nokia 1208-am van!Nálam ez a kockulás!Utálom az érintős telefonokat!
Ha szabad ennyi hozzáértő között leírni a véleményemet: A Primo simán jobb ezeknél a Nokiáknál!!!!!!! :p

Redmi Note 8

(#26) cairojack


cairojack
aktív tag

Nekem rohadtul nem tetszenek. Inkább a 301-es modellt upgradelnék egy GPS-el, egy 16M színes kijelzővel, egy jobb kamerával, és máris megyek venni, még ha drágábban is adnák, akkor is.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#27) Pepper'd


Pepper'd
csendes tag

Szerintem 2,4" QVGA kijelző egyáltalán nem rossz egy ilyen kis olcsó telefonba, reméljük a minősége is rendben lesz.
Egyébként csak engem emlékeztet a Nokia 3500-ra?

[ Szerkesztve ]

Kérlek, ne változtassatok a Hardveraprón!

(#28) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Szerintem egész korrekt kis telefont kínálnak ennyiért. Akinek nincsen szüksége egy 5"-os tepsikre, mert csak telefonálásra használja a mobilját, de mégis egy stílusos készüléket akar magának, annak ez egy kitűnő választás.

(#29) dsjk


dsjk
csendes tag

Nekem is nagyon jó lenne(különösen a 207-es), de szerintem, a cikkel ellentétben, nincs benne WLAN.
Kár. :(

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#30) Fancy-boy válasza dsjk (#29) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Most, hogy mondjátok, máshol tényleg nem írják. Ez nagy kár.

[ Szerkesztve ]

(#31) Evil Snowman válasza Carbonado11 (#14) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem akarlak elkeseríteni, de az általad említett Samsung sehol nem teljesen fém, csak a hátlap egy része. Full fém candybar telefon nálam a Nokia 6300-nál kezdődik. ;)

(#32) Ádám16 válasza cairojack (#26) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez tényleg ua. szinte. :U

(#33) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Néhányan kicsit elszállnak itt..... ez kéne bele meg az meg a kijelző meg,gps meg 4G ó persze.

Ébresztő :Y ezek TELEFONok. Nem más csak telefonálásra való sima eszköz.

Sokan pont ilyet akarnak. CSAK annyi hogy ne legyen használhatatlanul lassú legyen olvasható és egyszerű a menü. PONT :)

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#34) Dave1984


Dave1984
őstag

Várom a tesztet róla!Ha nincs komoly baj velük,munkástelónak tökéletes!Wlan van vagy nincs?

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#35) kakuk.tamas válasza HaZse (#18) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Van a Primoról MA-s cikk. Az utolsó oldalon írják, hogy egy éve függetlenül 27 ezerbe került. A jelenlegi ára 20.490 fttól - 26.990 ftig terjed. Még mindig jobban tartja magát, mint az S2...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#36) meroly válasza Pepper'd (#27) üzenetére


meroly
veterán

Tényleg nagyon hasonlít rájuk ;)
Amúgy jó kis készülékek, de a 206/301 és ezek nagyon kevés különbséget tudnak felmutatni. Mondjuk egy normális kamera és vaku elfért volna benne.

Impossible is nothing

(#37) attisx válasza Sofian (#24) üzenetére


attisx
addikt

Feltételezem azért, mert a célközönség jelentős többsége olyan területeken él (pl. India, Afrika), ahol lefedettség híján úgyse vennék hasznát a 3G-nek. A széria névválasztása se véletlen: asha, szanszkrit kifejezés, jelentése "remény".

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#38) Leelou


Leelou
tag

Ahhoz képest, hogy Nokia, és billentyűs, egész aranyosnak néznek ki.

Google Nexus 5 32GB White

(#39) HaZse válasza kakuk.tamas (#35) üzenetére


HaZse
őstag

Könyörgöm 2 éves telefon. És a candybar telefonokból nem is lehet új formát kiadni, mert már mindenféle létezik. De a Primo telelefon csak félig fém, én maradok a jól bevált nokia 6700classic-nál.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#40) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem sima gombsoros telefonból még mindig a Nokia csinálja a legjobbakat.

(#41) AMD Power válasza b4zsi- (#40) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! És hatalmas rá az igény.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) nightshadow


nightshadow
veterán

Itt vannak a hivatalos speckók: [link] Szerintetek létezik, hogy nincsen benne MP3 lejátszó? Nem akarom elhinni.

Music and Audio

Music
- DRM support: OMA DRM 2
- Audio features: Music Player

Music format
- Codecs: AMR-NB, Ogg Vorbis, SP-MIDI, Mobile XMF
- Audio playback file formats: WAV, AAC, AMR, M4A, 3GP

Radio
- Radio features: Radio recording5, FM RDS radio

Voice and audio recording
- Recording: Voice recorder
- Audio recording file formats: WAV, M4V, AAC, AVI, 3GP, AWB, M4A, AMR, 3G2
- Audio recording codecs: G.729, AMR-NB, mu-law, HEAACv2, LPCM, a-law, GSM FR, G.711, AAC LC
- Audio recording features: Stereo

Ha tényleg nincsen benne MP3 player, akkor nekem már ez ki is esett, pedig k.-ra tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#43) Fancy-boy válasza nightshadow (#42) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Van benne, nyugalom. ;)

(#44) nightshadow válasza Fancy-boy (#43) üzenetére


nightshadow
veterán

S hol írja, hogy van benne?

[ Szerkesztve ]

(#45) moleculez


moleculez
veterán

Telefonnak jo ez.
-Ja hogy ez annak is keszult...-

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#46) Fancy-boy válasza nightshadow (#44) üzenetére


Fancy-boy
addikt

(#47) nightshadow válasza Fancy-boy (#46) üzenetére


nightshadow
veterán

Ilyen GSM oldalakon tudod hányszor elírják a speckókat? Ezekkel szemben hitelesebbnek tartom a gyártó saját oldalát. Természetesen nem azt mondom, hogy ott nem fordul elő elírás, de kisebb a valószínűsége. Mindegy, előbb-utóbb csak lesz teszt róla, s akkor majd kiderül.

(#48) Fancy-boy válasza nightshadow (#47) üzenetére


Fancy-boy
addikt

ÁÁÁ, tudod hogy hányszor előfordult már, hogy elírták a Nokiánál? Vagy véletlenül kihagytak valamit?
Tényleg azt hiszed, hogy nincs benne MP3? :)

(#49) nightshadow válasza Fancy-boy (#48) üzenetére


nightshadow
veterán

Tényleg azt hiszed, hogy nincs benne MP3?

Annyi logikátlannak tűnő döntést láttam már különböző gyártóknál, hogy simán elhiszem.

(#50) HaZse válasza nightshadow (#49) üzenetére


HaZse
őstag

Szerintem csak nem írták bele. Tuti, hogy tud mp3-at lejátszani. Még a Nokia 101 is tud mp3-at lejátszani.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.