Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Remélem hoznak ebből P10 vagy X12-est is, habár a fene tudja.

Így legalább energiabol se ker annyit.

Aranyközép :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Meg is lennék elégedve mindennel, csak az a vastag káva ami ronda, a nem világító dedikált (azt hiszem így mondják) gombokat nem értem. Tényleg ennyire nehéz dolog világítással ellátni, vagy visszamentünk az időbe és most már csak a csúcskategória kizárólagossága lesz?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) Terentius


Terentius
őstag

Ez így minden, csak nem killer. Egész pofás lenne (bár az előd formailag jobban bejött), de ezzel a Soc-al édeskevés. Nem baj, Indiába jó lesz ez is, nekem pedig marad a Note 2 :))

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#4) Luck Dragon

Nekem tetszik, kár az x10 hiánya miatt ,mert a konkurencia már rendelkezik vele amivel javára válhat a verseny.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Csapoati válasza Graphics (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd várjuk még ki, hogy mekkora kapacitású akksi kerül bele. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Graphics válasza Csapoati (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

3300-as :)

Minden info ismert: [K4 Note specification]

X3 Lite, A7010 néven

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Csapoati válasza Graphics (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A cikkben nem volt benne, azt hittem, hogy az még rejtély. 3300 mAh viszont elég derék kapacitás, két napot simán kibírhat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) hunaqua


hunaqua
addikt

...én nagyon szeretem (szerettem) a Lenovo telefonokat (volt is sok :) ) ,de már egy jó pár hónapja nincs.Nagyon vártam ezt a K4 Note-t,de semmi extra,de akkor lenne nagyon jó az ára! ....de az sem.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#9) Graphics válasza Csapoati (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Cikkben is benne volt, csak rejtve, felul a forrasnal ott a link a gyartoi oldalra /India

Ott meg hangzatosabban leirjak :D

@hunaqua: Ha kihozzak egy jo szoftverrel engem megvettek. De szerintem lesz meg egy speci verzio ebbol

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) wolfman válasza Graphics (#9) üzenetére


wolfman
veterán

Meg ha az ár se kúszik sokkal feljebb majd idehaza.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Ha lesz a telenyomornál, akkor azonnal váltom erre a P1m-et. 3GB RAM, Wolfson DAC. Kell ennél több? Nekem nem.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon bejön ez a motorolás vonulat külső terén. Az x10 hiánya... hááát igazából lehet jobb is, hogy nem az került bele fogyasztási szempontból az 6753 már többször is remekül teljesített. Jó ez a telefon, kár, hogy itthon 70 vagy afelett fog kezdeni, és ugyan ezt a csomagot már 50-ért is meg lehet kapni. Remélem jól lesz software-ezve a lightosabb vibe ui-al és akkor még azt mondom meg is éri.

Finn the human

(#13) tonerz


tonerz
aktív tag

Egész jól néz ki, de azért mehetett volna bele az X10, 6753-al ez így csak egy kis killer ;]
Az a VR szemüveg viszont jó árban van, megnézném mit tud ennyiért.

(#14) Teo.


Teo.
aktív tag

Hát ez így szerintem #killernotelight
lett.
Az X10-ez mérten gyengébb procit és 9,1 mm vastagsághoz képest kis aksit jól ellensúlyozza ugyan a VR opció, de nem lett volna gond ha a teló önmagában is mindenben hozza a legjobbat.

Nem rossz teló, de nem killernot az biztos.

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#15) Dominó85


Dominó85
veterán

K4 Note:
Plusz pont az aksiért, wolfson audio chipért, kamera pdafért, 800mhz 4G-ért, 3GB ramért.

De menjenek a ...-ba az MT6753 miatt. Így bizony komolyan mellé lőttek mind az árral, mind a felszereltséggel. A Vibe X3-tól eltekintve a Lenovo nem tud jó szoftvert írni a kamerákhoz. Szóval K4 Note, kösz, de kösz NAGYON NEM.

* Péter - 06302461862 *

(#16) Graphics válasza Dominó85 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

800MHz ebben se hiszem hogy lesz :) Ez szinten belpiac.

Majd az A7010-esben

Kamerat meg nem lattuk, tehat addig kar levonni barmit

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Vartanus


Vartanus
őstag

Nagyon egy kaptafa design ez a Vibe X3-as külső...ráadásul itt ha jól olvastam a keret csak fémet imitáló polikarbonát. az MT6753 pedig háttt nekem eddig sem tetszett, eztán sem fog. Nem érzem igazi létjogosultságát a 6752(m) mellett.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#18) wolfman


wolfman
veterán

Láttatok ti már olyan telefont ami nem a csúcskategóriába jött (de igazából oda is lehet) és minden klappolt, az volt benne ami kell, gyors volt és minden kényelmi funkciót tartalmazott? Mert én eddig csak olyan telefonokkal találkoztam, ahol legalább egy összetevő rohadtul nem illett a többi mellé vagy egyenesen hiányzott. Most a SOC a gyenge pont, viszont sok minden más meg megtalálható benne.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#19) Vartanus válasza wolfman (#18) üzenetére


Vartanus
őstag

Ez így mindig oké, csak ha az elődbe tudtak egy jobb MT6752-t tenni ebbe is simán elfért volna, akkor tételben amit a Lenovo vesz a MT-től szerintem filléres különbségek vannak a kettő SoC ára között. A SoC így 50-55K-s áron nem olyan vészes, csak ha azt vesszük hogy közel ennyiért a Meizu és Xiaomi X10-et ad(igaz annak durva a fogyasztása, de a teljesítménye is legalább 1,5x a 6753-hoz képest).

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#20) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nem bánom, hogy nem vártam meg. :)

https://utdetailing.hu/

(#21) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Egyelőre a Redmi Note3-al szemezek, erre is vártam hátha jobb lesz, de nem. Lehet bővíteni, viszont MT6753, áhh...
Egyébként basszus, Redmi Note milyen gyakran jön már ki? Note2 augusztusban, Note3 novemberben, lehet már megvárom a Note4-et :D

4 8 15 16 23 42

(#22) Johnnyxy27 válasza Vartanus (#19) üzenetére


Johnnyxy27
aktív tag

Hát nekem ez nem killer. Amikor elkezdtem olvasni, azt hittem valami NOTE gyilkos jött végre, de amikor az MTK chipsetet olvastam, tudtam, hogy ááá esélytelen, még közép kategóriában sem, ha a NOTE3-mat vesszük a mostani középkategóriának. Egyébként nekem UMI IRON PRO van, az sokkal szebb, és abban is van 3 GB ram, de már ez nem killer.

[ Szerkesztve ]

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#23) tibcsi0407 válasza tonyrulez (#21) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Note 3 szükségszerű lépés volt a Meizu Metal és a LeTV Le 1s miatt. Nem hiszem, hogy ilyen hamar ki szerették volna adni.

https://utdetailing.hu/

(#24) Graphics válasza wolfman (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez egyeni prioritas, ez a SOC a mindennapokban boven elegendo, a memoria sok..

Akinek tobb kell az jobbat vesz.. Ha jobb SoC lenne benne. Akkor nem lenne letjogosultsaga masnak....

Meg az ár is valtozna... :) nekem ez okes igy, az uzemidore jo hatassal lesz... Az X10 ehes., akinek meg Snapdragon kell az megveszi a P1-est pl...

Van valasztek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) hunaqua válasza Graphics (#24) üzenetére


hunaqua
addikt

...és szerinted mennyi lesz az induló ára Kínában? :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#26) Graphics válasza hunaqua (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

180-200$-ra saccolom.

Nekem bejön a forma, meg ha keveset eszik, akkor mindenképp vevő leszek egyre

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Vartanus válasza Graphics (#24) üzenetére


Vartanus
őstag

Amúgy ez a T720 MP3 mennyivel lehet gyengébb mint a T760MP2?

Csak azért kérdem mert van itt némi anomália bennem. főleg az S5 Neo eszt után. Az Exynos 7580-ban T720 MP2 van és bench alatt még is többe hozott(GFX M: 4,8 T-R: 14) mint az M6753-as M2 Note a T720 MP3-al (GFX M: 4,2 T-R: 12)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#28) hunaqua válasza Graphics (#26) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem meg 220usd-ről fog startolni.Ismerjük a Lenovo "bevezető" árait.Ennek 180usd induló árral lenne keresni valója,többért nem.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#29) Dominó85 válasza Vartanus (#27) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem kell csodálkozni, az Antutuban a "nagyok" mindig is csaltak. Maxra vagy éppen maxon felülre pörgetett procik, iGPU szintén csutkán kitolva, de csak az adott 3D tesztek ideje alatt. A T760MP2-őt is fikázzák sokan, mert hogy a benchekben ez meg az... Aztán én meg röccenésmentesen tolom a Ravensword-ot maxon FullHD kijelzővel és médiumon az Aralon 2-őt, ami kb 1-1,5 hónapja ha megjelent. Szóval én nagyjából xarok az Anyámtyúkja 6.0-ra és társaira. Ugyanaz a SoC teljesen máshogy teljesíthet egy jobban optimalizált rendszer alatt és egy kevésbé csiszolt droidon. Pl az MT6752 + Mali T760MP2 páros ugyanazon OS verzió, de két különböző márka azonos hardveees környezetében durván eltérő eredményeket hozhat. Hogy csak az Antutu mégis felemlegessem (Antutu 5.7.2, Android 5.1.1: Umi - ~39.000pont, Lenovo - ~43500pont, Xiaomi - ~42000pont)

* Péter - 06302461862 *

(#30) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Az aksin kívül nem sok minden vonzó benne.

(#31) janaman01


janaman01
addikt

Hmmm úgy tűnik tudja a b20 at 4g n...a k3 is tudja?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#32) Graphics válasza janaman01 (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, se a K3, se a K3 Note / A6000 és A7000 igen, ezek a globális megfelelői.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) janaman01 válasza Graphics (#32) üzenetére


janaman01
addikt

Ja a vibe x3 linkre nyomtam....ott láttam bocsi.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#50) janaman01


janaman01
addikt

Nekem most az van sok kinai után egy note 3 és benne a cerka :D
De ha a xiaomiban vagy a meizuban lenne b20 , akkor az lenne:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.