Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doooo


doooo
veterán

Rebesgették, hogy középkategóriás, vagy valami A-szériás hajlíthatót tervez a Samsung... de most megelőzték. Márpedig jó ötletnek tűnik, jövőre jó lenne ringbe szállniuk nekik is.

(#2) Mirage válasza doooo (#1) üzenetére


Mirage
tag

Mármint ki előzte meg? A cikk szerint 340k jüanról átszámolva ez a csoda. Arra majd még rákerül a 27% és a boltok árrése is, kitudja hol ál meg a végösszeg, nem épp középkategória...
Mindeközben Flip 4-et már kaphat 280 körül aki nagyon szeretne, komolyabb hardverrel, és google szolgáltatásokkal.
Az egyetlen előnye ennek a Flipekkel szemben a nagyobb aksi, arra mondjuk kicsit irigykedem Flip 3 tulajként.

(#3) Graphics válasza Mirage (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mármint sufniból, oh köszönöm nem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) doooo válasza Mirage (#2) üzenetére


doooo
veterán

Igaz, azt nem számoltam bele, hogy a nagy Samsung-akciók nyilván a Flipre is érvényesek, és alaposan le lehet vágni az árából; még ha nem is épp 280k-ra, annyira biztosan, mint amennyibe ez kerül (nem mintha az ár lenne ennek a legnagyobb baja).

Flip4 egyébként sokkal jobb üzemidőben a Flip3-nál, az előző Pocket meg még a Flip3-nál is rosszabb volt, szóval önmagában az akku kapacitása még nem garancia semmire.

Ettől függetlenül középkategóriás Flip attól még jöhet a közeljövőben. A hajlítható kijelzők gyártási költsége folyamatosan csökken, ez már nem igazán akadály.

[ Szerkesztve ]

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha jon is a Samsungtol valami, ne ilyen hugy meretu kulso kijelzoje legyen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Luck Dragon

Hát ez valami bűn ronda . Specifikáció kategóriájához képest nem is rossz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Mirage válasza Graphics (#3) üzenetére


Mirage
tag

Miközben használod a telefont, nincs rá írva honnan vásároltad. :))
Lehet velem van a baj, de az én közérzetemen nem változtat az hogy a készülék a Mediamarktból, vagy egy GSM-ből van, ellenben a tárcámban maradnak súlyos tízezrek az utóbbi esetében. (de mondjuk a Flipem esetében inkább százezres nagyságrendről beszélhettünk). A garancia meg ugyanaz a gyártói így is, úgy is... szóval emiatt sem lesznek álmatlan éjszakáim.

doooo:
Ezzel mondjuk nem voltam tisztában, annyira nem követtem a Flip 4 utóéletét, de jó tudni. Szerintem a Flip 5-ig megleszek ezzel, remélem akkor ez a javuló aksi tendencia folytatódni fog a szérián belül. De tény hogy megnéznék egy középkategóriás Flipet (Flip SE?) én is... :K
Ha az a célja a Samunak hogy mainstream legyen a hajlítható kijelző, akkor elkerülhetetlen hogy bevezessék az alacsonyabb kategóriákba előbb-utóbb. De persze az is lehet, hogy inkább tudatosan a felsőben tartanák, hogy legyen egyfajta "exkluzivitás" körülötte, ez is lehet egy stratégia.

(#8) Graphics válasza Mirage (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kinek mi. Amíg lesz, aki eteti ezeket az áfatrükkös helyeket, addig nagy változások sem lesznek...

Eladásnál - vételnél én zugTerméket nem vennék... Ja meg értékcsökkenés kapásból az ilyen boltok jelenléte...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) janeszgol válasza Mirage (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezekre a termékekre hivatalosan 3 év gari jár nálunk. Ezt fizeted meg (nem megspórolod, hanem megfizeted) a kisebb áron.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.