Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Orgi


Orgi
őstag

Egy Honor Band 5 tulajaként ez a GS Pro nagyon komoly előrelépés lenne, pont azokra a sportokra koncentrál, amiket űzök, ez a kékes szín meg tök szép... karácsonyig beeshetne picit az ára :)

(#2) HKorn válasza Orgi (#1) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem is bejövős a GS Pro, főleg a navigációs képességei miatt, MagicWatch 2-őt simán cserélném rá, ha kicsit olcsóbb lenne.

Run&Ride

(#3) szkaroly


szkaroly
senior tag

Semmi telefon? A beharangozó képen egy telefon is van, reméltem hogy az X10 lesz.

Poco X3 Pro

(#4) mrThomi válasza HKorn (#2) üzenetére


mrThomi
addikt

MW 2 tulajként én biztos nem cserélném, de mellé venni igen. 2 külön kategória szerintem

Én mondjuk más órákra számítottam, kicsit drágább, ekg szenzorral, új chippel, jobb oprendszerrel, a galaxy és az apple watchok ellefeleire...

Nothing Phone (2a)

(#5) HKorn válasza mrThomi (#4) üzenetére


HKorn
addikt

Mellé? 2 órát teljesen felesleges megvenni, elég 1 sztem. Igaz a GS kicsit bumszlibb, sportosabb, MW2 elegánsabb.
Szerintem Huawei/Honor nem fog Apple watch féle órát gyártani, főleg nem új oprendszert írni, ez a mostani teljesen bevált és jó koncepció szerintem, főleg ha még majd fejlesztik.

Run&Ride

(#6) mrThomi válasza HKorn (#5) üzenetére


mrThomi
addikt

Pont ezaz. MW2-vel nem fogok elmenni túrázni :F

Nothing Phone (2a)

(#7) HKorn válasza mrThomi (#6) üzenetére


HKorn
addikt

Pedig el lehet vele, csak túra miatt én nem vennék még egy órát, főleg nem ennyiért, de persze kinek a pap...

Run&Ride

(#8) Steven


Steven
addikt

Végre támogatja valamelyik az ANT+?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#9) mrThomi válasza HKorn (#7) üzenetére


mrThomi
addikt

Jó én olyan típus vagyok kb, hogy minden szoba elött másik papucs amibe bemegyek. :DDD Nagyon vigyázok a cuccaimra, és vannam ilyen beütéseim. :DD
De tény az is hogy nem sokat megyek túrazni, de ha mennék valami arra alkalmasat vinnék magammal

Nothing Phone (2a)

(#10) #26097408


#26097408
törölt tag

Ez is a Huawei Health appot fogja hasznalni majd vajon?
Ha igen akkor IOS felhasznaloknak ez nem jatszik, mert az app nagyon hianyos az androidhoz kepest.

(#11) HKorn válasza #26097408 (#10) üzenetére


HKorn
addikt

100% hogy azt fogja

Run&Ride

(#12) HKorn válasza mrThomi (#9) üzenetére


HKorn
addikt

Fura egy betegség :DDD

Amúgy a térképes navigálást leszámítva egy MW2 pont ugyanezt tudja, szóval simán lehet menni azzal is túrázni.

Run&Ride

(#13) scyllarus válasza #26097408 (#10) üzenetére


scyllarus
veterán

A Honorok is azt használják, nekem is az van.
És valóban, az IOS app nagyon fapados.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14) Orgi válasza mrThomi (#6) üzenetére


Orgi
őstag

Mondjuk ezt nem értem, én kifejezetten túrázom egy sokkal egyszerűbb Honor Band 5-el. A km-t méri rendesen, az appban térképet is rajzol, adatokat is rögzíti, kb ugyanazokat mint az MW2 csak az sokkal szebb.

(#15) #26097408 válasza scyllarus (#13) üzenetére


#26097408
törölt tag

Kar erte, mert jok a Honor meg Huawei cuccok de aki iPhone felhasznalo annak a legjobb meg mindig az Apple watch.

(#16) scyllarus válasza #26097408 (#15) üzenetére


scyllarus
veterán

Én ezt pont fordítva közelítem ezt meg :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#17) mrThomi válasza Orgi (#14) üzenetére


mrThomi
addikt

Honor Band 5 nekem is van de az nem egy liga egy óraval. Eddig ismerkedtem ezekkel csuklós kiegészítőkkel. Használtam e rollerezeshez(térkép minden alkalomal) edzéshez, melóba, vagy ha bárhova mentem, fürdéshez se vettem le. Mindezt a MW2-vel nem biztos hogy megcsinálnam, mert tulságosan feltem hogy neki b@szom valaminek. Sokkal inkább a cikben szereplőt, de mivel nem készűlök a 7 summits-ra és amúgy sem ilyen típusu órákra számítottam ezért inkább hanyagolom

Nothing Phone (2a)

(#18) medica válasza mrThomi (#9) üzenetére


medica
senior tag

a megoldás jó ideje adott [link]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#19) gliskard


gliskard
senior tag

Transflective kijelző talán jobb lenne, főleg szabad ég alatti használatra, persze sokkal szebb az AMOLED...

(#20) gombasm válasza #26097408 (#15) üzenetére


gombasm
aktív tag

Aki ragaszkodik a iPhone -hoz, az minek vesz Huawei/Honor órát v. karkötőt? Elfogyott a lóvé a telefonra?

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#21) #26097408 válasza gombasm (#20) üzenetére


#26097408
törölt tag

Igen jol mondod nincs mar penzem apple watch-ra.
Sot kepzeld ot egy lambo is a garazsban de nincs benyora sincs dellam.

(#22) HKorn válasza #26097408 (#21) üzenetére


HKorn
addikt

Esetleg szingli vagy? 2 ezerért tudok tankolni Lambóba :DDD

Run&Ride

(#23) F e Z o válasza HKorn (#22) üzenetére


F e Z o
veterán

Csak az a nő foglalt, akin fekszenek.. ;)

H2O über alles!

(#24) scyllarus válasza gombasm (#20) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is használtam iPhone-nal Huawei aktivitásmérőt. Az AW bizonyos dolgokban sokkal többet tud, más dolgokban viszont kevesebbet. Attól függ, mi a fontosabb, nem mindig az AW a jó választás, az árától függetlenül. Vagy esetleg nem jön be a dizájnja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25) moleculez válasza scyllarus (#24) üzenetére


moleculez
veterán

AW mar munkaeszkoz lett nalam, ha akarnam sem tudnam kivaltani :DDD
De ha android user lennek tuti vennek ilyet! :K

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#26) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ez mikor kerül boltba nálunk?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#27) scyllarus válasza takacsbotond (#26) üzenetére


scyllarus
veterán

Október körül ígérik. Nincs benne dedikált GPS a korai hírekkel ellentétben, ez adja az árkülönbséget a Huawei Watch Fittel szemben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28) takacsbotond válasza scyllarus (#27) üzenetére


takacsbotond
őstag

Mármint a Watch GS Pro :))

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#29) Technoman válasza takacsbotond (#28) üzenetére


Technoman
őstag

Szerintem az is októberben. Kicsit emészthetőbb lesz az ára, ennek az "olcsóbb Huaweinak"., mint a főmárkának. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog tudni túrázási fronton (ez lesz most a főcsapás) Már várom, addig is elvagyok a Mi Band 4-el.

(#30) beyruth82


beyruth82
veterán

Honor band 5-öt hasznalok és szívesen cserélném.Első körben a huawei watch fizet néztem ki de most hogy ezt is láttam....
Nem tudom igazán van-e különbség a huawei watch fit és eközött a valamivel kedvezőbb áron kívűl?Nekem ugyan olyannak tűnnek.

(#31) scyllarus válasza beyruth82 (#30) üzenetére


scyllarus
veterán

Ebben nincs dedikált GPS, a telefonét használja.
Viszont szabványos a szíja, egyszerűen cserélhető és már most van ezerféle.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#32) beyruth82 válasza scyllarus (#31) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszi. 😊
Egyenlőre viszont még nem elérhető itthon hivatalos forrásból. Nem tudod mikor lesz kapható?

(#33) scyllarus válasza beyruth82 (#32) üzenetére


scyllarus
veterán

Az edigitalnál előrendelhető, adnak hozzá egy nem rossz TWS fülest (pont olyat vett a lányom egy hete, elégedett vele). Szerintem hasonló a helyzet az MM-nál meg a hivatalos viszonteladóknál.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#34) beyruth82 válasza scyllarus (#33) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen tényleg kapható edigitalban.Megtaláltam.Füles nem jár már hozzá és több mint egy hetet kell várni rá de rendelhető.

(#35) scyllarus válasza beyruth82 (#34) üzenetére


scyllarus
veterán

Járnia kell, ott van a képen is.
Ha csak nem most járt le az előrendelés.
Reggel még kattintható volt a reklám a képen a jobb alsó sarokban, most nekem sem az.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#36) beyruth82 válasza scyllarus (#35) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerinted akkor az 5 ezer ft többlet árat nem éri meg a huawei watch fit ehhez képest(az 40 ezer az edigitalnal ez meg 35)?

(#37) scyllarus válasza beyruth82 (#36) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is ezen gondolkoztam már. Mivel én úgysem megyek a telefon nélkül sehová, ezért elég lehet a Honor. Viszont pl. úszásnál nyilván nincs nálam, nem tudom, akkor használja-e a GPS-t. Formára szerintem a Huawei szebb.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#38) beyruth82 válasza scyllarus (#37) üzenetére


beyruth82
veterán

Biciklizni szoktunk sokat a párommal, telefont mindig viszünk így a beépített gps nem olyan fontos.Minden másban megegyeznek ugye?aksi, üzemidő,funkciók,stb..
Én jelenleg honor band 5-öt használok oneplus 7T pro-n ami teljesen kompatibilis ahogy a huawei health app is.Gondolom akkor ennél se lesz gond.Neki samsung A71-e van, annál se lesz gond szerinted? Gondolok itt arra hogy a samu saját health appja miatt korlátozza a teló a huawei health alkalmazás vagy a watch es bizonyos funkcióit.

(#39) scyllarus válasza beyruth82 (#38) üzenetére


scyllarus
veterán

A Samsung pont ki szokta lődözni a memóriából a healthet, arra figyelni kell, mert nem jönnek az értesítések. Ha a Band 5 működik a telóddal, ez is fog, az adatok is megmaradnak. Mind a kettőt felveheted párhuzamosan egyébként, mert kategóriánként egyet enged, és a Watch ES/Fit okosóra kategóriában van a healthben, míg a Band 5 okoskarkötőként.
Amennyire tudom, másban megegyeznek, de az ES-ről még nem nagyon van teszt.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#40) scyllarus válasza beyruth82 (#34) üzenetére


scyllarus
veterán

Ma volt a GS Pro tesztje, kis szerencsével holnap jön az ES-é is, és akkor meglesz minden infód.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41) beyruth82 válasza scyllarus (#40) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerinted lesz tesztje az ES-nek is itt mobilarenán?

(#42) scyllarus válasza beyruth82 (#41) üzenetére


scyllarus
veterán

A Huawei megfelelő párosának volt. A Honor nagytesónak, amivel egyszerre jött ki, volt. Eddig az összes Honor órának volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43) beyruth82 válasza scyllarus (#42) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez tök jó remélem most is így lesz 😊

(#44) Bibby


Bibby
addikt

Nekem is megtetszett a honor watch es elsőre, gondoltam gps nélkül megvagyok, kicsit olcsóbb és az ajándék füles is jobb mint az ajándék mérleg a huawei verzióhoz.
De aztán szembe ötlött a legnagyobb dizájn különbség, a szíj rögzítése. A huawei watch fit esetén el van bújtatva ez, a honor-nál meg kilógó tokfülek vannak alul felül, ami még inkább hosszabbítja az amúgy is nyúlánk óratestet. Itt látszik a képen mire gondolok, és ez a watch fit. Szerintem sokkal elegánsabb.
Ezen felül még a huawei órateste inkább ilyen sötét-grafitszürke, míg a honor teljesen fekete, ezáltal valahogy "műanyagosabb" kinézetű.
Persze ez egyéni ízlés, csak látom más is a kettő között vacillál.

Ελευθερια η θανατος

(#45) beyruth82 válasza Bibby (#44) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen igazad van tényleg.Dizájnosabb a watch fit.Szíjjak cserélhetőek mindkettőnél nem?

(#46) scyllarus válasza Bibby (#44) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, nekem is sokkal jobban tetszik emiatt a Huawei, pedig most Honor telefonom és órám van.
beyruth82: mindkettőnek cserélhető. Itt viszont a Honor van előnyben, mert sima szabványos gyorszáras szíjat használ, a Huaweihez még nincs a piacon ilyen rögzítésű szíj. Persze, a kicsi szorgos kínaiak tuti fognak csinálni százfélét egy éven belül.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#47) scyllarus


scyllarus
veterán

Itt látszik a szíj megoldása:

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#48) beyruth82 válasza scyllarus (#47) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen a honor bandoknak is ilyen van. 😊
Akkor ez jobb megoldás szerinted is nem?

(#49) scyllarus válasza beyruth82 (#48) üzenetére


scyllarus
veterán

Szebb, nem jobb.
Jobb a sima gyorszár, amilyet már most 1000 félét kapsz az ebayen, vagy akár egy órásboltban.
De sokkal jobban néz ki a Huawei megoldása.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#50) Bibby válasza scyllarus (#49) üzenetére


Bibby
addikt

Úgy voltam vele hogy úgysem fogom nagyon cserélgetni. Max ha lehet majd rá ilyen nato-szíj adaptert venni, azt lehet megpróbálom. Jövő nyáron.
Egyébként már itt van a karomon az óra. ;)

Ελευθερια η θανατος

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.