Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beleszólok


beleszólok
senior tag

:U

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#2) Lenry


Lenry
félisten

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) beleszólok válasza Lenry (#2) üzenetére


beleszólok
senior tag

Akit érint, az talán megérti. Nem feltétlenül neked szólt.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#4) Lenry válasza beleszólok (#3) üzenetére


Lenry
félisten

tudom, csak most ilyen kötekedős kedvemben vagyok, és pont nemrég találkoztam ezzel a képpel.

komolyabbra fordítva: elég régóta itt vagyok, de még nem sikerült megértenem a megsértődős-lelépős logout bejegyzést.
ha mész, menjél, szervusz, de úgyis visszajössz megnézni, hogy mi van legalább a saját topikodban
ha maradsz, akkor meg kár volt megírnod.
és sosem szabad elfelejteni: 1 vagy a sokszázezerből

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Nem fogsz hianyozni a kutyanak se.... :W :((

:DDD :DDD

(#6) beleszólok válasza Lauda (#5) üzenetére


beleszólok
senior tag

Na az egyik tirpák máris magára ismert.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#7) beleszólok válasza Lenry (#4) üzenetére


beleszólok
senior tag

Mindössze kíváncsi vagyok, hogy a valódi érintettek (nem az ex kamionsofőrök ;) ) magukra ismernek-e.
Gyanítom, nincs bennük annyi önkritika.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#8) 8th válasza beleszólok (#6) üzenetére


8th
addikt

Még mindig itt vagy? :U

:D

amúgy kinek a sokad regisztrációja vagy?

[ Szerkesztve ]

(#9) beleszólok válasza 8th (#8) üzenetére


beleszólok
senior tag

Te, kinek a sokad regisztrációja vagy? :DD

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#10) 8th válasza beleszólok (#9) üzenetére


8th
addikt

A magamé. Menj be a miért moderáltuk topikba ott tökéletesen visszavezethető rólam minden. De mi ez a szánalmas női hiszti már megint? Észrevehetnéd, hogy ez a bejegyzés is csak olaj a tűzre. Ezzel is csak gerjeszted a feszkót és ha valakit sikerül táncba vinned még neked áll feljebb és nekiállsz tirpákozni bunkózni. És még te kéred számon másokon önkritikát. Jó vicc volt. Mindjárt röhögök is. Ja! Nem. :U
Ha le akarsz lépni menj és kész nem kell ez sértődött színjáték. Ha pedig nem akkor javaslom töröld ezt a bejegyzést mert csak bohócot csinálsz magadból vele az "ellenségeid" előtt.

(#11) Viktor77 válasza beleszólok (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, annyira szemetek vagyunk, hogy a kitiltásod alatt létrehozott, gyönyörű nevű másodreged ellenére még itt vagy.

Önkritika? Elöbb magadban, aztán várd el másoktól.

Ja, ég veled. Majd figyelem az utolsó feltűnésed időpontjait, és jót röhögök egy újabb hattyú halála bejegyzésen.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) beleszólok válasza 8th (#10) üzenetére


beleszólok
senior tag

Bementem, épp az verte ki a biztosítékot.
Azért mentem oda, mert hirtelen eltűnt egy blog bejegyzés, amit korábban olvasgattam és mint kiderült, a szerzőjét kirakták. Igaz, a srác, amennyire ismertem, max. kissé negatív világszemléletű volt. Az meg egy erősen szánalmas indoklás, hogy a véglegesen kitiltott újraregisztrált, mert szvsz a tagság minimum harmada ilyen.

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#13) beleszólok válasza Viktor77 (#11) üzenetére


beleszólok
senior tag

Kitiltásom alatt létrehozott???
Valahol el vagy tévedve... (egyébként meg tanulj meg számolni! :DD)
Viszont te pl. tökéletes példánya vagy a posztot ihlető, moderátori joggal rendelkező aljanépnek.
Ha érted a finom célzást. :U

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#14) 8th válasza beleszólok (#13) üzenetére


8th
addikt

Beleszólok! Ha így fojtatod hamarosan nem szólsz te bele már semmibe. :))

(#15) beleszólok válasza 8th (#14) üzenetére


beleszólok
senior tag

Szerinted még érdekel? :C

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#16) Viktor77 válasza beleszólok (#13) üzenetére


Viktor77
titán

Ja bocs, lehet nem voltál kitiltva.

A lényegen nem változtat. Létrehoztál egy másodreget (már a neve is téged minősít (ha érted a finom célzást)), ennek ellenére itt vagy.

Amúgy érdekes, hogy egyből személyeskedsz, tudtommal nem volt még közünk egymáshoz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) 8th válasza beleszólok (#15) üzenetére


8th
addikt

Igen szerintem érdekel. Máskülönben nem csinálnád a fesztivált itt. Ha menni akarsz menj, senki sem fog álmatlanul hemperegni miattad. Eddig az összes ilyen besérült és dacból látványosan távozó tag visszatért idővel veled sem lesz másként. Pont ezért felesleges ez a színjáték.

(#18) Lauda válasza 8th (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ertem egyszeruen ezeket az embereket. Ha itt akar valaki lenni a forumon, akkor annak semmi mas teendoje nincs, mint betartani par szabalyt, nem hinnem, hogy nehez lenne. Nem kell a masikkal egyet erteni, milyen is lenne a vilag, ha mindenki mindenrol ugyan azt gondolna, unalmas gane. De viselkedni azt tudni kell, ahogy az eletben is, csak itt max kitiltanak, ott meg pofanvagnak. Viszont aki mar vegleg ki lett tiltva, visszajon es meg akkor se bir magaval, na akkor felmerul a kerdes, miert?

(#19) Dany007


Dany007
veterán

Hát ez szomorú...
Gondolom volt valami előzménye is a dolognak. "Ennyi" személyeskedésért nem szokás végleg kitiltani valakit.
Másodreg volt? Okés, de február óta nem tűnt fel senkinek?...
Hát kár érte. Mármint az eddigi témákban, amikben találkoztunk kb egyetértettünk mindenben. Az már más kérdés, hogy lehet kicsit hirtelen ingerlékeny természet volt... De ez szubjektív.

(#20) #56230144


#56230144
törölt tag

(#21) Vladi válasza Lenry (#4) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem mindenki tud beilleszkedni minden közösségbe.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#22) kraftxld válasza Vladi (#21) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Sikerült is kipontozódnia a topiknyitónak :)

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#23) zolee5016


zolee5016
őstag

hm.
nem vagyok egy évtizedes öreg róka itt...de a regem,mikor megszületett,tisztában voltam vele,nem lesz egyszerű ez a fórum....A tapasztalaságot ,hamar kiszűrik,és van olyan tag is a ki rászáll az ifjoncra,oltogatja ...nade....ez benne van a pakliban...
Személy szerint örülök,hogy nem hagyják elfészesedni az oldalt a modik,mégha nem is értek,mindig egyet a módszerekkel...de a legfontosabb,hogy ha már regeltem a minimum,hogy elolvasom a feltételeket...hiszen nekem kell alkalmazkodni elsősorban...kaptam én is eleget,meg kapok is,mert vannak olyan nézeteim,ami nem mindenkinek tetszik...besértődni,személyeskedni,meg lehet.de nem kifizetődő...Tudni kell ki az akivel fel lehet venni a kesztyűt,és ki az akivel nem.....
Az hogy kb több 100000 felhasználó ittvan az csak jelent valamit...valami közösséget..
mindenki döntse el saját maga tartozni akar e valahová,akár ide akár nem.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#24) Vladi válasza kraftxld (#22) üzenetére


Vladi
nagyúr

Most 2 ilyen újonc is volt? Vagy ugyan az az ember?

Az miuért van, hogy 2006 óta sose bírtak nekem warnt vag ybant kiosztani? :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25) kraftxld válasza Vladi (#24) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én kaptam mikor még nagyban ment az export-import vállalkozás némi cefrével :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#26) Lauda válasza Dany007 (#19) üzenetére


Lauda
félisten

Hát kár érte. Mármint az eddigi témákban, amikben találkoztunk kb egyetértettünk mindenben.

Ritka az ilyen, ezek utan nem csodalom, hogy sajnalod. ;] :P

(#27) Dany007 válasza Lauda (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Húh te kutya! ;]
Egyébként annyira nem ritka. Meglepő módon Lenry-vel is az esetek többségében egyetértünk. Csak ő manapság itt elég ritka.

Amúgy igen. Legtöbb esetben 1-1 dologban értünk egyet - random emberkével - más témában meg pont ellenkezőleg vagyunk. Lásd jómagad. :) Vagy Franco kollegát vagy Kristályszívet stb...

[ Szerkesztve ]

(#28) Lauda válasza Dany007 (#27) üzenetére


Lauda
félisten

:D Csak poennak szantam, nem szukseges "magyarazkodni". ;)

Most nezem a gifet. :W ;] Reakcio inkabb privatban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29) Dany007 válasza Lauda (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Ennyire már ismerhetnél hogy semmit se hagyok magyarázat nélkül. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.