Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stabi83


Stabi83
senior tag

Nehezen mondható hogy hiánypótló készülékek lennének. Nem értem hogy minek egy ezeregyedik készülék ugyanabba a kategóriába. Ekkora lenne ez a piac, vagy csak a kényszer a gyártókon hogy kiadjanak valamit, legyen az bármi is?

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#2) vanye


vanye
senior tag

"Az Android Oreóval bemutatott modellek szerény képességűek, mégsem Android Go rendszerrel dolgoznak."
Akkor itt is írjuk le, hogy mindez azért történik, mert NEM 1 GB RAM-ot kapott a készülék. Az előző modellnél (L1) volt 1 GB-tal szerelt modell, most nincsen.
Értem én, hogy a cikk írója szerint kettő giga RAM valszeg arra sem elég, hogy egy jegyzetappot a memóriában lehessen tartani, de ettől még nem ő ír/telepít az ilyen mobilokra OS-t. Számtalanszor ki lett már tárgyalva a különféle androidos topikokban, hogy 2 GB RAM az egységsugarú júzernek (chat, FB, Insta, böngésző stb.; játék csak módjával) még így 2019-ben is simán megteszi.

Stern des Südens!

(#3) Csapoati válasza Stabi83 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megfelelő áron (kb 30-35 ezerért max) ez se lenne rossz, csak kb annak a duplájába fog itthon kerülni így tippre.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Aki szeret körmöt rágni,annak ez egy jó telefon. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) meganers válasza Csapoati (#3) üzenetére


meganers
csendes tag

Elírtad, 2-essel akart az kezdődni: 20-25e.

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Ilyet már biztosan nem vennék. 45 ezerért van S430-al és 3 giga rammal Asus. Bírom az Asus telefonokat, de azért mindennek van határa. A cikkben szereplők ezt átlépték.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

ez a cikk eleg pongyolan van fogalmazva

-

(#8) pusszycat válasza GoldhandRent (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

ez a hsz. is ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Narancskoma


Narancskoma
tag

Nem tudom a mobilgyártók mekkora szeletet tudnak kiharapni maguknak ebben a kategóriában. Szívesen megnéznék egy befektetés-megtérülés vezetői tájékoztatót.

(#10) ates válasza Narancskoma (#9) üzenetére


ates
aktív tag

Sok innovációt v. ahogy te fogalmaztál befektetést nem tettek ebbe a telefonba, így a tájékoztató sokáig nem tartana. :D
Viszont a 2/32-es verzió nem lenne rossz egy 4 v. ne adj Isten 5 ezres akksival max. 35ezerért. Lehetne a Redmi 4A Pro ellenfele. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.