Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mate


Mate
nagyúr

Végre egy felesleges marketinghúzás, aminek kimondottan örülök :)

(#2) satz18


satz18
őstag

Ez eddig is jellemző volt rájuk, a Jóisten tartsa meg kedves szokásukat.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) tálusz


tálusz
tag

:C Már várom a megjelenést!

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Max respect, szinte egyedülálló hozzáállás egy AAA-kategóriás játék fejlesztőitől! :C :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Most mar biztos, hogy megveszem, pedig meg az 1-2 is vegigjatszasra var a virtualis polcomon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Mate válasza Csapoati (#5) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem ártana nekiesned :D Lassan itt a megjelenés ideje és 2-t érdemes min. 2x végigvinni :D

(#7) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Drága polyák testvéreinek óriási köszönet és tisztelet! Ha nem játszanék vele, akkor is megvenném. /mondjuk erre csekély az esély, mivel az 1. és 2. részt is 3-4 alkalommal végigvittem :) és piszkosul várom már ezt is/

[ Szerkesztve ]

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#8) tomas51


tomas51
senior tag

Korrekt a dolog az biztos.
Más ilyen AAA-s studiók meg azt mondják, vegyél season passt mert úgy olcsóbb mint ha egyenként vennéd meg, mondhatom szép.
Példát kéne venni, dehát nyilván mindenki l@szarja.

(#9) parampa


parampa
aktív tag

Nem akarnak 2k meg Uborkánál rendet rakni egy kicsit. :D

(#10) djculture válasza Mate (#1) üzenetére


djculture
félisten

Ja más terméknél ez igy nézne ki:

seasson pass
vegyver páncél dlc külön de csak a deluxe vagy limited előrendelőihez
Plusz kredit amiböl fegyvert lehet venni 1000kredit /20 euro (mostanában ez kezd előjönni)

(#11) Csapoati válasza Mate (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos a munkahelyemen meg az oskolaban nem foglalkoznak ilyenekkel, hogy nekem Witcherezni kene. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Dícséretes dolog, hogy ingyen adják a DLC-ket, így még inkább megéri megvenni a játékot. EA, Activision, Ubisoft és a többi cég nézze meg: se DRM, se fizetős DLC, mégis veszik a CD Projekt RED játékait a vásárlók. Kérem szépen, tessék követni a példájukat (minőségi, teljes tartalommal ellátott (!) játékok), és akkor azokat is venni fogják. :K

Csak hát sajnos, amíg lesznek olyanok, akik 15 eurót képesek fizetni három multis Call of Duty pályáért és két bónusz fegyverért, addig hiába is várjuk, hogy ezek a pénzéhes kiadók kövessék a CD Projekt RED példáját. :(

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) oriic válasza Vistaboy (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a gond, hogy szerintem ők úgy gondolkodnak, hogy miért adnák ingyen amikor úgyis megveszik pénzért is. Emlékszel arra a híres lópáncélra? Aminek semmi haszna nem volt mégis hányan megvették? És az csak egy tárgy volt.

Live-Die-Respawn

(#14) Televan74


Televan74
nagyúr

A megszokott stílus a CD Project RED -től.Köszönjük nekik. Nálam már rég elővételben van a játék. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) FLATRONW


FLATRONW
őstag

gonosz on:

Legyünk őszinték, ezek a tartalmak alapból benne vannak a játékban. Csak ők kivágták és azt mondják, nesze nektek ingyen dlc, mert mi ilyen fasza gyerekek vagyunk. Pedig nem vagytok ti jók (természetesen rosszak sem), csak azt adjátok ide nekünk amiért fizettünk. A többi kiadó pedig akik pénzt kérnek a dlc-ékért, azok igazi szemét tolvaj banda.

gonosz off

Egyébként én is berendeltem gog-on a játékot, mert nagyon jónak ígérkezik és az is tetszik, hogy a kiadó normálisan áll hozzá a dolgokhoz.

(#16) Mate válasza FLATRONW (#15) üzenetére


Mate
nagyúr

Erre értettem én, hogy felesleges és marketing. Ennek ellenére örülök neki :)

(#17) Tian66


Tian66
senior tag

Már eddig is fent volt a Steam-es kívánságlistán, de most betelt a pohár!!! Megveszem! :)

(#18) Radnix


Radnix
senior tag

Nem véletlenül rendeltem elő már lassan 2 hónapja :D Legjobb single player cím ever

(#19) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Határ a csillagos ég

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#20) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Uhhh, mikor fog ez a játék 50%-os akcióval menni, hogy fogom én addig kibírni?!

(#21) Mate válasza joysefke (#20) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem így is elég baráti az ára, pláne ,hogy garantált és fix. összeg.

(#22) Radnix válasza joysefke (#20) üzenetére


Radnix
senior tag

http://www.gog.com/thewitcher3/en
Ha megvan az előző kettő rész akkor itt nagyon kedvező áron tudod megvenni.

(#23) Eli_Stone válasza joysefke (#20) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

Erről lecsúsztál :(
Ha nem is 50%-al olcsóbban de a Steam Haloween leárazáson ez is olcsóbb volt ill., ha trilógiaként vetted akkor még tettek rá valami kedvezményt, ha nem lettek volna meg az előzőek biztos beruháztam volna.

De milyen vicces, hogy a hamarosan megjelenő DA:I Standard edition kerül annyiba mint W3 csak ugye abban nincs semmi extra kivéve a pre-order Flames of the Inquisition Arsenal-t míg a 10€-val drágább Digital Deluxhoz meg adnak egy rakat semmit nem érő sz@rt meg a soundtrack-et és mivel ebben már van multi így majd lehet dobálni a pénzt a multi pályákra meg nyilván a single DLC-re mint ahogy azt lehetett a DA: O meg DA:2-nél

Nevetséges, hogy ekkora különbség van a két kiadó/fejlesztő között és a Witcher-re már egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy a B ligában játszik míg a DA az A-ban mert mindkét játék és mindkét fejlesztő AAA

[ Szerkesztve ]

(#24) #84221696


#84221696
törölt tag

Eddig is meg akartam venni, ezután sem változik a véleményem!
Nagy Respect a lengyel testvéreinknek. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#25) lajtika


lajtika
aktív tag

Nagyon várom már hogy megjelenjen. Az előző két részt is nagyon szerettem. És ahogy olvastam a 3. brutál nagy világban játszódik, jó hosszú lesz minden mellék küldetést végig játszani, és még a kiegészítőkkel is rátesznek egy lapáttal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.