Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Kivàncsi leszek kimaxolva mit tud. X-en így is gyönyörű.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) k-adi


k-adi
nagyúr

NA végre már..

(#3) 30z.Samu válasza Wesder (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ahogy várható volt, konzolos megjelenés után nagyjából egy évre rá jön PC-re is. A grafikai különbségre én is kíváncsi leszek.

Sic Parvis Magna

(#4) McW1


McW1
tag

Jó hír egyértelműen, de én arra leszek kíváncsi hányszor halasztják el, á lá GTA fájv... :D

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#5) 30z.Samu válasza McW1 (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én olvastam egy olyan pletykát talán az év elején, hogy rég kész a PC-s verzió is, csak meg akarták várni az 1 év konzol exkluzivitást. Gondolom a zseton miatt...

Sic Parvis Magna

(#6) negyven2


negyven2
veterán

Kis plusz infó:

Ha október 9-és 22 között rendeljük a Rockstar Games Launcher-el (ezen időszak között digitálisan kizárólag itt él az előrendelési lehetőség)) akkor ezeket a játékokat kapjuk mellé ingyen:

-Grand Theft Auto III
-Grand Theft Auto: Vice City
-Grand Theft Auto: San Andreas
-Bully: Scholarship Edition
-L.A. Noire: The Complete Edition
-Max Payne 3: The Complete Edition

Ezen felül minden Rockstar Games Launcher-es előrendeléshez járnak:

-Outlaw Survival Kit for Story Mode
-War Horse for Story Mode
-Treasure Map for Story Mode
-Cash Bonus for Story Mode
-50 Gold Bars for Red Dead Online
- ingyen frissítési lehetőség az újonnan érkező Premium kiadásra
-20$-al olcsóbban vehetjük meg a játék Special és Ultimate kiadását

Október 23-tól pedig már előrendelhető lesz az Epic Games Store-ban, Greenman Gaming-es, a Humble Store-ban és még több más digitális üzletben. Steam-re ugye csak decemberben érkezik majd.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#7) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Engem a többi store nem érdekel, úgyis steamen veszem meg.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Epikus rocksztár kliens Stadia fűszerezéssel. Lesznek még bajok a fejben a Gőzzel :D

Tényleg, akkor Epic megint megette az exkluzivitást pár hónapra itt is?

Ja, december.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) oriic válasza negyven2 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kibővítettem a hírt ezzel, köszi.

Live-Die-Respawn

(#10) Norb79


Norb79
őstag

Mégsem switchre jön?! :DDD

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Április 1. elmúlt már ;]

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#12) VágniValó


VágniValó
addikt

Nem akarok tulontul optimista lenni, de egy evvel a konzolos verzio utan jon, szoval csak van esely arra, hogy nem lesz pofatlan a gepigenye:)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#13) FoxiestFox válasza VágniValó (#12) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó az engine, nem lesz vele gond.
A GTA V port is milyen jó lett, én itt is hasonlót várok.

(#14) yozsee11 válasza oriic (#9) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A felsorolt listából lehet kettőt választani, nem mindegyik jár ingyen.

"with a limited time offer during this period of two free Rockstar Games PC titles from the following"

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#15) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

LoL

Life, Uh, Finds A Way

(#16) oriic válasza yozsee11 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És valóban.

Live-Die-Respawn

(#17) smc


smc
addikt

Én:

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#18) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Álom ez vagy való? :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#19) #81556480


#81556480
törölt tag

éljen éljen hájp

[ Szerkesztve ]

(#20) kwzatz


kwzatz
őstag

Meglepő, hogy ez sokaknak meglepő. :D

(#21) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Végre nagyon vártam ,csak emiatt akartam venni egy boxot ,de így már mi is készítettem a pénztárcám :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22) gyimger


gyimger
őstag

Az hörcsöggénem miatt lehet, hogy Rockstar Launcher előrendelés lesz az extrák miatt, amúgy is bármibe lefogadnám, hogy a Steam is indítja majd a launchert, mint az Ubinál. Úgyhogy majdnem mindegy. Amúgy épp a Westworld megy, a hangulatom megvan hozzá.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#23) NemMo


NemMo
őstag

Engem ez csak amiatt dühít, mert 2 hete vettem xbox one x főleg emiatt a játék miatt. (meg mert vettem 4k tv-t is) Összességében azért nem gáz, mert a 1050ti videókártyámmal nem túl jól futna és főleg nem 4k-ban.

(#24) #81556480


#81556480
törölt tag

(#25) Shing


Shing
őstag

[link]
PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more

Nem láttam megemlítve, de lehet csak nem figyeltem.

(#26) negyven2 válasza Shing (#25) üzenetére


negyven2
veterán

Elég egyértelmű hogy grafikailag valamivel fejlettebb lesz, meg azért játékmenetbeli változások is lesznek. Már csak kettő gyors példából kiindulva:

A Deffensive mode jelenlegi állapotában PC-n nem igazán válna be (igaz konzolon a free aim-el játszóknak se), ami abból áll főleg, hogy célzásrásegítés esetén nem lehet ezen játékosokat befogni, valamint ők se tudnak más játékost befogni.

Egy-két Ability kártya így értelmetlenné, még OP-bá válik

yozsee11: Igen ezt a részét benéztem a Red Dead Redemption 2 topicban is :((( ...

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#27) Puma K válasza Cucuska2 (#7) üzenetére


Puma K
veterán

Én is így vagyok.

Ugyan a GTA V is indítja a kliensét, de megkímélem magam az RSC szervereinek szuper tempójától (az Ubisoft is qrva jó most a GR: Breakpoint-tal amivel nem tudok játszani mert állnak a szervereik :C :DDD ) amit a játék egyszeri vagy többszöri letöltésnél és a rendszeres frissítéseknél lehet tapasztalni... persze ez is van akinek ilyen van akinek olyan... de a Steam-ről mindig az elérhető maximummal szedek. Nekem ez számít.

Plusz a haverok-komák-barátok Steam-en vannak fent... 15 éves lesz a fiókom :))

Ha a Valve kliensében elérhető lesz elővételben a RDR2 akkor mint a GTA V-öt is, megveszem elővételben! :K

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#28) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a Pc mászterrészen... :D
A következő bejelentés meg remélem a Death Stranding pc-s kaidása lesz. ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#29) Televan74


Televan74
nagyúr

Én nagyon örülök neki.Nem tudom volt e köze hozzá a petíciónak amit én is aláírtam,vagy amúgy is tervezték a megjelenését. Köszönöm a Rockstarnak hogy lehetővé tette a PC -s társadalomnak is ezt az alkotást.A gépigényre kíváncsi leszek,de reménykedem hogy a konfigurációmon remekül fog futni 1080p -s felbontáson a játék. Epic Games Store-ba fogom megvenni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#30) ribizly


ribizly
veterán

ATYA ÉG! :Y
Na ez instant buy! :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#31) #81556480 válasza Televan74 (#29) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mikor befutott az aláírásod New Yorkba, egyből elkezdték vadul verni a billentyűt a programozók, de csak most lettek kész. Ez van ;]

(#32) kwzatz válasza Televan74 (#29) üzenetére


kwzatz
őstag

"Nem tudom volt e köze hozzá a petíciónak amit én is aláírtam,vagy amúgy is tervezték a megjelenését."
Valószínűleg ez adta meg a végső lökést, de lehet, hogy előtte azért rápislantottak a GTA V PC-s bevételeire is a biztonság kedvéért. :D

[ Szerkesztve ]

(#33) gyimger


gyimger
őstag

:DDD :DDD :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#34) Lenry


Lenry
félisten

nekem ez a széria totál kimaradt, de akkor ez dióhéjban egy vadnyugatos GTA?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) keIdor válasza Lenry (#34) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem a tavalyi év legjobb játéka, talán csak a God of War volt ennyire kiemelkedő.
Grafika, animációk, történet, környezet/térkép, nekem az egész nagyon tetszett.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) alázógyík válasza kwzatz (#32) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD

(#37) hombre[EU] válasza Lenry (#34) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem ez egy nagyon történet orientált openworld. Egy ezeroldalas vadnyugati sztori :D

Life, Uh, Finds A Way

(#38) Fred23


Fred23
nagyúr

Végre. :DD

(#39) negyven2 válasza Lenry (#34) üzenetére


negyven2
veterán

Ha játszottál pl. GTA V-el akkor sok miden ismerős lehet számodra. Ugyanis azon játék felépítéséből sok minden köszön vissza itt is. De nem nevezném semmikép sem Grand Theft Horse-nak a játékot. Mint ahogy pl. egy Assassin's Creed Odyssey se egy ókori GTA. Ez egy 1899-ben játszódó open wolrd akció-western játék.

A legfontosabb különbség ami mit sokan elfordultak a játéktól és csalódást, hogy nagyon lassú a játékmenet (és itt nem a kb. 60 órás sztorira értik ezt). Nagyon sok animáció van a játékban ami élethűvé teszi a játékot (kivéve a vak lovakat :DDD), viszont emiatt lassúnak tűnik minden. Gyors utazás mint olyan, csak nagyon limitáltan van. Nagy a térkép és a lovak nem éppen sportautók (meg persze ahogy már írtam vakok :D ). Úgyhogy elképsztően sok lovaglás lesz benne (emiatt cserélni kellet nekem már kontrollert is, mert megadta magát az A gomb).

De mindezekért kárpótol a sztori (bár ez sokaknak nem jött be és vannak benne azért plot hole-ok), de legfőképpen a világ amiben játszódik, mert ez utóbbi már betegesen aprólékosan kidolgozott (néha az az érzése az emberek, hogy minden kavicsot külön megterveztek a játékban).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#40) syberia


syberia
veterán

Call of Juarez: Bound in Blood nekem nagyon tetszett anno, kétszer is kipörgettem. azóta nem fogott meg a western műfaj, de ez a darab hazacsalogat...Alabamába. :D

https://howbad.info/

(#41) kwzatz válasza syberia (#40) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem sok western játék van sajnos. Viszont ha már Call of Juarez, akkor a Gunslingert érdemes megemlíteni. Az ősrégi kedvenc meg a Desperados (aminek jön a 3. része), de az egy teljesen más műfaj.

(#42) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Asszem ez decemberben lesz csak nálam, addig még elvagyok vele XO-n is. :D

Bár most így totál mellékesen azt nem értem, hogy mi értelme ennek, hogy Rockstar sajátja mellett kap az Epic is egy hónapot. Akik nem bírják ki a Steames megjelenésig azok azért esélyes, hogy inkább simán Rockstarnál veszik, hisz ott van még mellé extra játék is, meg akkor nyilván elég csak azt futtatni, nem kell egyszerre Epic és Rockstar. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#43) kwzatz válasza laceszgamer (#42) üzenetére


kwzatz
őstag

A Rockstar oldalán lévő leírásból ítélve nem esküdnék meg rá, hogy Epicen lesz novemberben. Annyi van ott, hogy október 23-tól lehet előrendelni Epicen, GMG-n, Humble-ön stb. és hogy Steamen is elérhető lesz decemberben. Kifejezetten csak a Stadiát írják novemberre a Rockstar Launcher mellé.

[ Szerkesztve ]

(#44) negyven2 válasza laceszgamer (#42) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem ez az egy hónap a Epic Store exkluzivitás miatt van, ami a legtöbb esetben igazából a Steam-nek szól.

Amúgy azt nem elfejetni, hogy ha nem lenne világos sokaknak, hogy a játék 3 kiadásban jön PC-re (és Stadia-ra) is. Illetve ezen felül ott lesz még a Premium Edition is ami valószínűleg valami Online bonusz dolgok gyűjteménye lesz (mint a GTAO Premium Edition esetén).

Amúgy a Special Edition az csak a sztori-hoz add pluszt, az Ultimate Edition meg az Online-hoz, Ez utobbi természetesen tartalmazza a Special Edition tartalmait is. Az ezekben lévő tartalmak, bár nem annyira jelentősek, de csak így szerezhetőek meg (legalábbis konzolon nincs utólagos upgrade lehetőség).

kwzatz: A PC-s kiadás, Steam kivételével mindenhol november 5-én jön (illetve a novemberi Stadia induláskor nyitó cím lesz ott is)! Ugyanis nem azt írták, hogy Rockstar Games Launcher-en lesz elérhető november 5-töl, hanem, hogy PC-n. A RGL-en ami hamarabb lesz mint a többi digitális platformon az, az előrendelés.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#45) joey04 válasza #81556480 (#31) üzenetére


joey04
titán

;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) #81556480 válasza negyven2 (#44) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az ultimate kiadás konzolon igazán megérte a 31.999 forintos árat, amiből egy középszerű lovon és az általam elfelejtett extra bankrablós küldetésen kívül én nem sok extrát véltem felfedezni.

Ugyanilyen bőkezűek voltak a 40.000 forintos GTA V Collector editionnál is, a kalapács meg az ingyen elektromos kocsi igazán megérte azt a pénzt ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) kwzatz válasza negyven2 (#44) üzenetére


kwzatz
őstag

"kwzatz: A PC-s kiadás, Steam kivételével mindenhol november 5-én jön (illetve a novemberi Stadia induláskor nyitó cím lesz ott is)!"

De ez hol van így konkrétan leírva a Rockstar oldalán? Melyik mondatból jön ez? Nem mondom, hogy nem lehetséges, csak én nem látom.

(#48) Jhonny06 válasza NemMo (#23) üzenetére


Jhonny06
veterán

Lényegesen biztos nem fog jobban kinézni PC-n, ne sajnáld.

(#49) #81556480 válasza Jhonny06 (#48) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem meg óriási tartalék van még a játékban grafikailag.

(#50) negyven2 válasza #81556480 (#46) üzenetére


negyven2
veterán

Nézd, most mi Ultimate tulajok megint kaptunk egy ingyenes, középszerű, szteroidokon nevelt lovat.

RDO-ban legalább néha kapunk valami kis extrát. GTA-ban nagyon semmit. Ráadásul ott ezek szuper dolgok már automatikusan jártak a jelen generációs, és PC kiadásokhoz.

kwzatz: azóta még szerkesztettem egy kicsit.

(#49) LaciCRM: Azért ez most nem egy GTA V Xbox360/PS3/ vs. PC szintű ugrás lesz! Azért egy most Xbox One X-re érkező játék és egy maximum PC-s játék között nincs akkora különbség, mint ami az előző generációnál volt. Persze sokkal szebben fog kinézni, jobban fog futni, nagyobb lesz az embertömeg (bár ez meg lehet kicsit illúzió rombolónak hat majd), de szerintem nem kell annyira szégyenkeznie a One X/PS4 Pro kiadásoknak se. De 9-én majd kiderül, mert nagy valószínűséggel ekkor kapunk trailert, meg képeket a PC-s kiadásból.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.