Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) pendre54 válasza 30z.Samu (#95) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, akkor marad az a vari, hogy majd kétszer kell végig tolni, másodszor akkor, ha lesz hozzá magyarítás. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#102) Wesder válasza kwzatz (#100) üzenetére


Wesder
félisten

Nem vittem végig, Trevor utàn meguntam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#103) gyimger válasza kwzatz (#100) üzenetére


gyimger
őstag

Melyik befejezés?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#104) NomAd_82 válasza Wesder (#102) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Én sem fejeztem be pedig 1 day vétel volt.
Háromszor kezdtem el de nálam is unalomba fulladt.

(#105) Sirandrish válasza myckey (#98) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindig tanul valamit az ember ugyebár :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#106) kwzatz válasza gyimger (#103) üzenetére


kwzatz
őstag

GTA V Spoiler:

Amikor mindhárman életben maradnak. Már a részletekre nem emlékszem, de az egész játék alatt mindhárom karaktert szivatják, ugráltatják, zsarolják, ebből erednek a küldetések. Aztán a végén:
-Tudjátok mit, nyírjuk ki őket a 'csába!
-Oké!
És ennyi, egy küldetés alatt megoldják az összes problémájukat a semmiből.

A másik kettőt megnéztem youtube-on, azok sem jobbak.

(#107) Wesder


Wesder
félisten

RDR3 úgy fog végződni hogy Blackwaterben lesz egy hatalmas tűzpàrbaj, és menekülni kényszerültök.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#108) hombre[EU] válasza pendre54 (#91) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elōször is, a komplett élményhez elég fontos a jó nyelvtudás,mert a párbeszédek egy része gameplayen belül történik akár vágtázás közben is :D szóval aki feliratot olvas annak jobban kell koncentrálni.
Másrészt ez egy olyan világ,hogy sírni fogsz. Nem (csak) a drámától, ez gyönyörū,nagyon részletes és indiánok is lesznek ;)
Nem annyira vészes,meg lesz a sztori képekbōl is...translatet azért készítsd be,mert a játékmenet nem faék egyszerūségū. Pl. a pristine pelt az hibátlan szōrme szóval nem shotgunnal lövünk a borzra :))

Life, Uh, Finds A Way

(#109) NemMo válasza kwzatz (#106) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem kifejezetten tetszett a gta v sztorija. Sok epikus küldetés volt pl amikor elvontattuk a jóga oktató házát. Életszerű volt a vége, mert próbálták a gondokat viszonylag békésen elsimítani, de nem ment ezért kinyírtak mindenkit a pics.ba.

(#110) Wlac válasza erahurka (#76) üzenetére


Wlac
Ármester

Ezekkel tisztában vagyok, de én is azt írtam, hogy nem szimulátor.:D

pendre54: jobban kell szerintem az angol, mint a GTA V esetében, de PC-n szerintem elég hamar lesz magyarítás.

“The wha-"

(#111) Wesder válasza Wlac (#110) üzenetére


Wesder
félisten

Annyi szöveg van benne, hogy minimum 6hò szerintem, mire lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#112) pendre54 válasza Wlac (#110) üzenetére


pendre54
addikt

Úgy legyen, de pl. a GTA V PC-s verziójához kb. 3 év után lett meg a magyarítás, szóval lehet, hogy mire ehhez is megérkezik, addigra a maradék kevés hajam is kihullik. :DD
Egyébként, ha már itt tartunk, mi a lenne a játék nevének normális magyar értelmezése, mert nekem ez a " Vörös halott megváltás" elég idiótán hangzik. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#113) hombre[EU] válasza Wesder (#111) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Majdnem 10x annyi,mint a Skyrim :D (500 000 sornyi párbeszéd)

Life, Uh, Finds A Way

(#114) Wesder válasza hombre[EU] (#113) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor 5 év:))
Skyrim mennyi volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115) myckey válasza hombre[EU] (#113) üzenetére


myckey
veterán

Ne baszki !

Ilyen sok benne a dialógus ?

Akkor lesz mit olvasnom...beszerzem tutira, jó lesz pallérozódni In Englishben. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#116) kwzatz válasza NemMo (#109) üzenetére


kwzatz
őstag

Ízlés kérdése. Szerintem a karakterek sem szerethetőek, a mellékszereplők még nagyobb nullák, a sztori is szétesik, nincs igazi, emlékezetes főgonosz és nem emlékszek egyetlen megható pillanatra sem. Amióta végigtoltam a Yakuza 0-t (bár nem teljesen mondanám GTA-klónnak, de vannak hasonlóságok), azóta csak még szánalmasabbnak érzem. A játékmenet, a részletekre való odafigyelésük elvitte azért a hátán, még így is jó játéknak tartom, de sztori téren szerintem rémesen gyenge.

[ Szerkesztve ]

(#117) hombre[EU] válasza Wesder (#114) üzenetére


hombre[EU]
veterán

60.000 amit leszinkronizáltak...nem emlékszem már rá,de szerintem az összes dialógus kapott hangot

Life, Uh, Finds A Way

(#118) hombre[EU] válasza myckey (#115) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Közben egy kis politikafilozófiát is tanulhatsz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#119) myckey válasza hombre[EU] (#118) üzenetére


myckey
veterán

Az igen.
Intellektual a köbön. :C

Nesze neked, az igaz amerikánó megmondta a frankó!

Ez tetszett. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#120) Wesder válasza hombre[EU] (#118) üzenetére


Wesder
félisten

Lenny!!!

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#121) hombre[EU] válasza Wesder (#120) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Press X to Lee-ee-nny :D

Life, Uh, Finds A Way

(#122) MaraTóni válasza #81556480 (#49) üzenetére


MaraTóni
tag

+1 :K

Kíváncsi leszek mit hoztak ki belőle, meg hogy a motort bővítették e DX12 és/vagy Vulkan támogatással.

(#123) erahurka válasza Wesder (#111) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk ha lefordítják hogy "have some faith Arthur", meg hogy "I have a plan", akkor a 90%-ával el is készülnek ;]

(#124) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Kíváncsi leszek a harver igényére! :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#125) salesman


salesman
őstag

Mac verzió lesz?

Türűűűdrááá!

(#126) Wesder válasza hombre[EU] (#121) üzenetére


Wesder
félisten

Egyik kedvenc misszióm:C

erahurka
Na igen, Dutch nagyon idegesített ezzel.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Nagyon várós, vadnyugati témában engem eddig nemigen fogott meg pc játék. Lehet ezek után az elsőt is átportolják?

GTA V nekem is kicsit lapos, többször belekezdtem, persze attól egyszer végig akarom tolni. Szerintem kb. Michael karaktere szerethető csak. Látszik, hogy nagyot akartak szakítani, de ahhoz több idő kellett volna, hogy mind a 3 karakter személyiségét olyan jól felépítsék, mint Michaelét. Nála volt motiváció és némi háttérsztori. Nekem speciel a negró és a dilis nélkül élvezhetőbb lenne a történet, Michaellel. A IV. résznek a vége felé járok, ott nagyon beszippantott Nico karaktere, motivációi, és a világ, illetve a mellékszereplők is.

(#128) Z10N


Z10N
veterán

Sok ertelme nincs aki nem jatszott konzolokon elozoleg a nulladik es foleg az elso resszel, attol fuggetlenul, hogy ez elozmeny. Ez inkabb egy tipikus rokabor (ami ertheto), de ami szomorubb, hogy idohuzas a GTA6-ig. 6 eves a GTA5 es meg nem volt bejelentes se vagy spinoff resz, mint korabban. Az Agent-bol se lett semmi...

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#129) #81556480 válasza erahurka (#76) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem cowboy szimulátor, de úgytesz mintha az lenne. Romlik a fegyver pl. ahogy használod, de a külsején kívül nem igen van jelentősége.

Ez mind nem igaz.

(#130) erahurka válasza #81556480 (#129) üzenetére


erahurka
félisten

Miért nem igaz? Minimális sebzés romlása van az elhasznált fegyvernek, de be nekem egyszer se sült pl.

(#131) erahurka válasza Z10N (#128) üzenetére


erahurka
félisten

Hogy mi? Szerintem teljesen jó úgy is ha nem játszott az ember az előző részekkel. Hogy rókabőr lenne, az meg megint butaság. Bár ilyen lenne a rókabőr!

(#132) #81556480 válasza erahurka (#130) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha már nagyon tré, akkor előbb utóbb nem fog elsülni, gyengül. ja és azt elfelejtettem idézni, hogy a hideg szép lassan de károsít, ha nem vagy megfelelően öltözve.
A lőszereknél is van különbség egy sima és mondjuk egy robbanó shotgun között. Elég nagy.

Szóval én nem mondanám ezekre hogy nincs jelentőségük, mert van.

nekem ez jobban bejön, mintha mindenféle következmény nélkül állnék rövid ujjú ingben a térdig érő hóban

(#133) Dilikutya válasza Montanaxy (#127) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Call of Juarez-en, Desperados-on kívül nem is nagyon van vadnyugati játék PC-re. Biztos nem eladható a multija, nem szaladgálhat benne senki automata fegyverekkel. Bár annak ellenére, hogy az automata fegyverek a gyalogság körében a II. világháborúban is jó ha a felének voltak (szövetséges és német oldalon, az oroszoknál biztos hogy sokkal rosszabb volt az arány), már az I. világháborús Battlefield 1 multija is olyan mint egy Quake 3 party...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#134) KROK640


KROK640
veterán

VÉGRE!!!!!!

Csak aztán menjen el a gépemen! (Core I3 4330; 16GB RAM; GTX 950)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#135) #81556480 válasza KROK640 (#134) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#136) Wesder válasza KROK640 (#134) üzenetére


Wesder
félisten

640x480-ban talàn elindul.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#137) kwzatz válasza Wesder (#136) üzenetére


kwzatz
őstag

Kicsit lebecsülitek a gépét, miközben teljesítményben egy sima PS4/Xbox One felett van és milliók játszanak ezeken az RDR2-vel. Ha korrekt az optimalizáció, akkor a konzolbeállítás/30fps-nek meg kellene lenni a gépén. A Rockstaron múlik, hogy a GTA IV vagy a GTA V portjára fog jobban hasonlítani. :D
Régi Digital Foundry-s videókban egy i3+750Ti+8GB RAM is a sima konzolok felett teljesített, a 950-e meg erősebb legalább 20-30%-kal. Videók:
[link]
Az 1080p/medium-high/30 fps megvan a gépével az újabb játékokban is:
[link]

(#138) DigitXT válasza #81556480 (#135) üzenetére


DigitXT
félisten

Ne haragudj, lehet velem van a baj, de ez mi?

(#139) Wesder válasza kwzatz (#137) üzenetére


Wesder
félisten

One S a maga 1.4TF-àval örül a 720p@30-nak. Kb low-med lehet.
Szép és jò hogy az ő gépe erősebb ennél, de az PC, nem pedig konzol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#140) kwzatz válasza Wesder (#139) üzenetére


kwzatz
őstag

"Szép és jò hogy az ő gépe erősebb ennél, de az PC, nem pedig konzol."
Mit akarsz ezzel mondani? Ott vannak a videók (amit gondolom 2 perc alatt nem néztél meg egyáltalán mielőtt kommenteltél volna :D ) , ugyanazok a játékok jobban futnak a gépén, mint a sima PS4-en/Xbox One-on. Nyilván ma már jobban ki tudják használni a konzolok adottságait, mint 3 éve, de a legújabb játékok is 30+fps-sel futnak a gépén 1080p-ben, konzolbeállításokkal vagy felette. Lehet, hogy az RDR2 lesz a kivétel, de az akkor annyit jelent, hogy szar port. Meglátjuk majd, ha megjelenik.

(#141) 30z.Samu válasza kwzatz (#137) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kár összehasonlítani egy PC-t egy konzollal. Hasonlít a PC felépítéséhez, de mégis tök más. Az optimalizálás végett is, illetve több alkatrész egyedi a konzolokban. Persze vannak fent videók, hogy a konzol árából összerakott PC-n de meg lehet ezt nézni fordítva is. Én lassan két éve 70k-ért vettem a PS4 Slim-emet, ennyiért tegyél már össze egy olyan gépet, amin 1080p 30fps-ben elmegy a RDR 2 vagy bármelyik újabb játék. Tudom, hogy többük csak skálázva van 1080p-re, de érted. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#142) smc válasza 30z.Samu (#141) üzenetére


smc
addikt

Ne, csak ezt konzol vs pc-t ne kezdjük itt, örüljünk hogy végre a pc-n is játszhatunk majd a játékkal, nem kell sokat várni és a gépigény is kiderül. Ha a legutolsó portot nézzük nem kell majd aggódnunk. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#143) 30z.Samu válasza smc (#142) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem kezdek én semmit, nekem van PC-m is és konzolom is, tök jól megvannak egymás mellett. Csak kifejtettem a véleményem, mindenki azon játszik, ami számára szimpatikus, a játék a lényeg. :K

Sic Parvis Magna

(#144) hombre[EU] válasza kwzatz (#140) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A videómemóriával lehetnek gondok (úgy látom csak 2gb), de egyébként igen, 1080p@30-at ki lehet hozni belōle biztosan. Milyen minōségben az más kérdés

Life, Uh, Finds A Way

(#145) myckey válasza Z10N (#128) üzenetére


myckey
veterán

-Miért nincs értelme ennek a résznek PC-n? Ennyire kellene hozzá az előbbi történet/játék?

- Miért lenne rókabőr? Nem értem.

Időhúzás a GTA6 -ig?

Ezeket kifejtenéd?

Köszöntem. ;)
no offense, csak érdekelne az álláspontodnak a miértje....ha már annyian felhúzzák a játékot, egy ellenvélemény is elfér.

(#134) KROK640

Reméljük a megfelelő portot!
Sztm nem veszett fejsze nyele az eseted, bár ahogy előttem is írták....a VRAM érdekes lehet.
Nemsokára kiderül. 3 nap és jön a PC-s info áradat. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#146) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

GTA V meglepően videokártya nélkül is elfut Intel vackán, bármivel ami "GTX" nem hiszem hogy kéne aggódni.

/s

(#147) erahurka válasza wjbhbdux (#146) üzenetére


erahurka
félisten

Hát csak az a GTA V és nem az RDR2.

(#148) 30z.Samu válasza wjbhbdux (#146) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az már más kérdés hogyan. ;]

Sic Parvis Magna

(#149) kwzatz válasza 30z.Samu (#141) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem akarok összerakni 70k-ból olyan gépet, mert tudom, hogy nem lehet. Nem is erről volt szó, hanem arról, hogy az ő gépén, ami már megvan neki ugyebár, menni fog-e. Csak ezért hasonlítottam össze, hogy az utóbbi 4 év játékai és azok konzolos/GTX950-es teljesítménye alapján 1080p/30fps-re simán van esély.

hombre[EU]: Igen, a textúrákat biztos alacsonyabbra kell majd pakolnia.

(#150) 30z.Samu válasza kwzatz (#149) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, ha nincsenek nagy elvárások, akkor menni fog az.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.