Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Z10N válasza Create. (#639) üzenetére


Z10N
veterán

Mikor tertek at Vulkan-ra?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#652) Create. válasza Z10N (#651) üzenetére


Create.
addikt

Elvileg a google stadia miatt kellett megírni, de az hogy benne maradt-e nem tudom. èn majd csak este nézem meg a gamet.

[ Szerkesztve ]

(#653) GAI válasza ribizly (#641) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Hát, végül mégiscsak örülhetek a 1080p @ 30-nak még a 1080Ti-vel is :DDD a Benchmark szerint legalábbis ez lett az átlag ha mindent full max-ra állítottam.

(#654) Puma K válasza GAI (#653) üzenetére


Puma K
veterán

Ne akarj full maxot 1080 Ti-vel sem.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#655) syIex válasza Z10N (#651) üzenetére


syIex
veterán

Van benne Dx12 is és váltható, de semmi különbséget nem látok a kettő között.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#656) GAI válasza Puma K (#654) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Nekem jó a 30 FPS, engem sosem érdekelt, hogy 60 legyen, inkább a látvány legyen minél szebb. Bár őszintén szólva nem estem annyira hasra a grafikától, igaz még csak az elején tartok, a havas részeken, ami konzolon se volt annyira látványos. Szerintem kicsit elhibázták ezt, hogy a játék elején nem az álleejtős grafikát látod, hanem a kissé monoton havas tájat, ami egyébként később egyáltalán nem lesz jellemző a játékra.

(#657) Wesder válasza GAI (#656) üzenetére


Wesder
félisten

Kell majd a hegyekbe menni még. Igazàbòl azért kellett, hogy elmondhassàk hogy vàltozatos lett a tàj, mert minden is van benne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#658) Z10N válasza syIex (#655) üzenetére


Z10N
veterán

Pedig Vulkan-nal hasitania kene meg regebbi vasakon is. Akkor lehet jol sikerult a DX12 implementacio, mint anno a GTA5 DX11 motorja.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#659) rup1u5 válasza Z10N (#658) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A procim tulajdonképpen malmozik, miközben az öreg 1070 vért izzad.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#660) ribizly válasza Z10N (#658) üzenetére


ribizly
veterán

Ki tudja. Lássuk be, az egyetlen vulcan implementáció a DOOM-ban volt látható, de az nem kellett, hogy nagy területeket kezeljen. Szóval abból messzire menő következtetéseket kár levonni. Ki kell próbálni mind a két opciót és a stabilabbat hagyni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#661) GAI válasza rup1u5 (#659) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog (1)

Igen, nálam is CPU terhelés alig van, míg a GPU terhelés koppra 100% végig. De valami amúgy se kerek, mert hogy egy 2060 Super is jobb legyen mint a 1080Ti az szerintem pöppet túlzás...

[ Szerkesztve ]

(#662) Robi BALBOA válasza GAI (#661) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem csak a 1080Ti teljesítménye érdekes itt, a Fury és Fury X is igen jól érzi magát a 4gb vram ellenére, stb...

SLI támogatásról tudni valamit? ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#663) Z10N válasza ribizly (#660) üzenetére


Z10N
veterán

"az egyetlen vulcan implementáció a DOOM-ban volt látható"

El vagy tevedve, de nagyon...
https://en.wikipedia.org/wiki/Vulkan_(API)#Games
https://en.everybodywiki.com/List_of_games_with_Vulkan_support
https://www.pcgamingwiki.com/wiki/List_of_Vulkan_games

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#664) Wesder válasza GAI (#661) üzenetére


Wesder
félisten

Valòszínüleg a konzolport miatt. Ugye a lepkefing Jaguar proci miatt a GPU-t kell terhelni ami jobb konzol esetén jelenleg 4 illetve 6Tflops

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#665) Puma K


Puma K
veterán

Red Dead Redemption 2 Most Important Graphics Options - Every Setting Benchmarked

Visszább kell venni saját ízlés szerinti mértékben a 20% felett beállításokból. Vagy akár ki is lehet kapcsolni azokat, de ez megint saját megítélés kérdése, hogy mennyire szükségesek az adott beállítások.

Ha nincs semmilyen élsimítás bekapcsolva, akkor a felbontást lehet feljebb skálázni játékon belül. Ami megint csak akkor ajánlatos, ha a vas bírja.

Ugyan az a GTA V, de nálam 2560x1440 felbontásnál 1,750x-es a játékban lévő felskálázást használok egyénileg beállított grafikai részletesség mellett.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#666) ribizly válasza Puma K (#665) üzenetére


ribizly
veterán

Ma kicsit tekergettem a beállításokat és egy lehetséges szörnyű felfedezést tettem: DX12-ben sokkal rondább (szemcsés) a kép. Ha ez nem volna elég, akkor még azt is hozzátenném, hogy mintha valami leak is volna, mert kb. fél óra után elkezdett csúnyán beszaggatni. Vulcan-al sokkal kiegyenlítettebb a teljesítmény és a kép is szebb.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#667) arcitec


arcitec
addikt

Sziasztok. Szerintetek Radeon 7870-en, hogy futna? Eleddig minden játék akadás mentesen megy(menne) - nyilván a megfelelő beállításokkal. Vagy abszolút felejtős még akkor is, ha később optimalizálnak rajta!

[ Szerkesztve ]

(#668) syIex válasza ribizly (#666) üzenetére


syIex
veterán

Tejesen gép függő. Nálam pl a Vulkán alatt kevesebb az fps és crashelt is.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#672) #81556480


#81556480
törölt tag

Innét hiányzik két komment ;]

Miért ? ?

[ Szerkesztve ]

(#673) urbi73


urbi73
senior tag

A multi része is van ennek a játéknak?

-

(#674) Prosector válasza urbi73 (#673) üzenetére


Prosector
addikt

igen

(#675) urbi73 válasza Prosector (#674) üzenetére


urbi73
senior tag

Miért ennyire kihalt ez az oldal? Én a jövőhónapban tervezem a játék megvételét , addigra kb össze áll a gépem .RX590 + Rysen 1600X .Nem tudom mennyi FPS várható FHD-ban közepes beállításokkal .

[ Szerkesztve ]

-

(#676) #81556480 válasza urbi73 (#675) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mert van saját topicja, és ott megy a társalgás. Itt meg törlik a nem tetsző hozzászólásokat ;]

(#677) Prosector válasza urbi73 (#675) üzenetére


Prosector
addikt

Itt van az igazi topik
[link]

Ehhez tudsz viszonyitani, igaz nem uaz a cpu, de nem sok difi van a 2 kozott. Egesz jol vinne a jatekot az a gep, nagy atlagban 50-60 fps, szamitasigenyesebb teruleteken 40-45.

[link]

(#678) urbi73 válasza Prosector (#677) üzenetére


urbi73
senior tag

Köszönöm . :R

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.