Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomcat


Tomcat
őstag

Megyek és frissítek is az új verzióra!

Tomcat

(#2) pincehely válasza Tomcat (#1) üzenetére


pincehely
addikt

Leszedem, és megnézzük, hogy hoz-e valamit a konyhára az új rutin! :DDD
Megyek bclk-n tolok egy kicsit! :DDD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3) kenwood3 válasza Tomcat (#1) üzenetére


kenwood3
őstag

én is megtettem :K
a sebességmérős részekbe bekerült az I7 990X éss az I7 2600k :Y (én már mérni sem mertem :N )

Mi az az ekezet dragasag??

(#4) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Van valami haszna ennek a proginak :F Azon felül, hogy a hardvereket meg tudod nézni ha nem találsz driver-t hozzá és nem tudod milyen géped van..

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) Brown ügynök válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Igen, a pontszámok az e-penis növekedését serkentik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#6) atti_2010 válasza Brown ügynök (#5) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ja! És ha akadozik, melegszik valami mivel teszteled le? Juliska néni vérnyomás merőjével??

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#7) adamka16 válasza atti_2010 (#6) üzenetére


adamka16
őstag

pl Prime95-el ;)

(#8) atti_2010 válasza adamka16 (#7) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Az tud pár dolgot de negyedét sem mint az Aida, az a gond vele hogy Magyar?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#9) adamka16 válasza atti_2010 (#8) üzenetére


adamka16
őstag

Csak stabilitás teszthez a prime95 véleményem szerint jobb. Na és ugye az nem is kerül pénzbe ;)
Mellesleg hőfokok mérésén kívül másra nem is használom. Igaz azt is rosszul olvassa ki a videókariból az utóbbi 2-3 verzió óta. Meg ugye ahogy azt már említették, hogy a teszt-pontszámokkal növelheted az e-péniszed

[ Szerkesztve ]

(#10) atti_2010 válasza adamka16 (#9) üzenetére


atti_2010
nagyúr

teszt-pontszámokkal növelheted az e-péniszedJa csak nem mindenki arra használja, amúgy meg a konyhakést is használhatod gyilkolásra.Rengeteg tesztprogram van amit arra lehet használni hogy az e péniszt növelje pl. CPUZ, nem értem miért ebbe az egyszem Magyar fejlesztésű szoftverbe kell belekötni, vagyis értem: a híres Magyar összetartás működik!

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#11) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Miért van hozzá szükség win 7 sp1-re? Tudomásom szerint ezen a fronton az sp1 nem több, mint a kiadás óta megjelent összes frissítés. Magyarán, ha rendesen frissítettük a rendszert, gyakorlatilag sp1-ünk van, csak nincs kiírva.

(#10) atti_2010

Szerintem a 4-es hozzászólás csak egy kérdés volt, olyan valakitől, aki nem méricskél minden áldott percben, és elvan a gépével csak úgy simán. Az 5-ös hozzászólás egy szimpla poén, az összes többit pedig már Te kreáltad ;)

[ Szerkesztve ]

(#12) adamka16 válasza atti_2010 (#10) üzenetére


adamka16
őstag

szerintem kicsit félreérted a dolgokat.. senki nem húzza le, azért mert épp magyar vagy mert sem. régóta használom én is, de leginkább hőmérséklet értékek kiolvasására. A cpu-z pedig nem egy tesztprogram, csak processzor, ram, alaplap, EC-t tudod rajt csekkolni.
Nem kell egyből a másikba beleveszni, ember... :W

[ Szerkesztve ]

(#13) siriq válasza antikomcsi (#11) üzenetére


siriq
őstag

Ez igy nem teljesen igaz. [link]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#14) antikomcsi válasza siriq (#13) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

De, teljesen igaz, hogy nekem erről van tudomásom. :K Nem 100%-os tény, amit írtam, hanem a hozzám eljutott infók erre engednek következtetni.

Az én legutóbbi forrásom erről.

[ Szerkesztve ]

(#15) kpal


kpal
veterán

Na kíváncsi vagyok.

(#16) Abu85 válasza antikomcsi (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az AVX utasításkészletet csak Win7 SP1-en lehet használni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#17) adwin


adwin
tag

Akárki akármit mond jó kis progi...

Üdv adwin

(#18) tomic


tomic
addikt

Már teszem is fel. Naon szeressem. :K

(#19) Tomcat válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


Tomcat
őstag

Én konkrétan a hardverelemek tulajdonságainak fürkészésén kívül alapvetően a stressz teszekhez használom ahol monitorozom a fordulatszámokat, a feszültségeket és a hőmérsékleteket. Ha valami miatt instabil egy gép akkor nekem az az első hogy ezeket a paramétereket leellenőrzöm ezzel a programmal valós időben anélkül hogy akár egy újraindítás után be kellene lépni a BIOS-ba. Persze a sebességtesztek is jól használhatók mert ezekkel tudom megnézni hogy alapvetően egyik vagy másik gép komponensei hogyan viszonyulnak egymáshoz teljesítményben illetve a referencia rendszerekhez. Ha a mérések után túlságosan alacsony értékek jönnek ki mint amit a referencia adatokban adnak meg akkor el lehet kezdeni az esetleges probléma diagnosztizálását majd annak megtalálása után a megoldását. :)

Tomcat

(#20) Dr_Syrex válasza Tomcat (#19) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ezekre kiválóan alkalmas a program. Jól használható és igényes darab.
Az új verzió meg igazából nem érint, mivel se SB procim, se next gen videokártyám nincs (egy darbig nem is lesz :N ).

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#21) RROD360


RROD360
tag

Én eddig Everest-et használtam de meglessük ezt is ;]

(#22) #16939776


#16939776
törölt tag

Nem a bencsmárk a lényeg, hanem az hogy el tudod helyezni a teljesítményét az általánosságban kapható gépek között.

tuning-nál segít megtalálni azt a határt amíg tényleg gyorsul a rendszer.

a sebesség->gyors riport-al pedig 1 perc alatt kiderül hogy elég feszt kapnak-e a komponensek.

igen is jó a HW monitoros része, szeressem. :R

a stressz test tényleg nem 100%-os, pont annyi terhelést csinál mint a user.

A az Update is jól jött :R

(#23) Boxi88 válasza adwin (#17) üzenetére


Boxi88
őstag

Szerintem is! :K

(#24) rankesz válasza RROD360 (#21) üzenetére


rankesz
veterán

Az AIDA64 az Everest új néven... ;)

(#25) Nus


Nus
tag

Sajnos még ez a verzió se ír sok infot a WDC WD15EARS-00MVWB0 vinyómról, physical info egyáltalán nincs és a device properties sem teljes.

The sky was pink...

(#26) rankesz válasza Nus (#25) üzenetére


rankesz
veterán

HDD-re ott a hard disk sentinel ami szintén magyar fejlesztés

(#27) Dr_Syrex válasza rankesz (#26) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ezért érdemes mindkét programot használni.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.