Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) arn válasza Piftuka (#37) üzenetére


arn
félisten

nem vagyok egy nagy hazfreak, a hwekhez kepest nem tul gyakran cserelgetem oket, nekem ezek hasznalati targyak. a fraktallal nekem az volt a legnagyobb bajom, hogy kitalaltak vmit ugy 2008ban a defineal - azota is ugyanugy nez ki. r4em volt, remek haz, massziv db - de amikor egy csomo penzt koltottem a gep belsejere, szerettem volna, ha kivulrol is mashogy nez ki. igy ujabb define nem is johetett szoba a retro 12+ eves kinezetevel.

nezegettem dragabb hazakat kb 200-250 euroig (phanteks tetszett), de mindnek volt vmi ennyi penzert is vmi nyugje, de ami a legjobban zavart, hogy az ujabb hazaknal teljesen ramentek erre az akvarium, minden vilagit dologra, ami tolem baromi messze all - igy ha nem olyan, amilyennek szeretnem, akkor legyen praktikus, es kompakt.

jott a meshify, hat majdnem visszakuldtem, ahogy kibontottam. precizen kivitelezett haz, ha osszerakod az osszhatas is egesz jo. de kb mint az ikeas butor... jo, praktikus, de azert leri rola, hogy filleres anyagokbol van. kb a noname korszak legolcsobb hazainak anyaghasznalata jutott rola eszembe - es ertem, hogy rohadtul megdragultak a hwek, de azert 70-90 euroert nehogy mar ez legyen a szint. amit megjelent vmi normalisabb alternativa, ment.

a bequiet pure 500 is sporolos, ez tettenerheto tobb reszen is, de a praktikussag ugyanugy megvan, amellett, hogy jo hozzaerni - sokkal inkabb azt kepviseli, amit ebben az arkategoriaban kell. semmi salang, atgondolt, jo erzekkel megvalogatott olcsobb anyagok. majd ha lecseng ez a diszkokorszak a hazaknal, akkor majd megnezem a dragabbakat ujra.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.