Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kassadin válasza Xaels (#50) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem lepődnék meg, ha a hatalmas érdeklődés miatt ez ismét megismétlődne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52) feka007


feka007
nagyúr

Na ez visszadta a hitem, fasza. :C Ez tényleg Battlefield 3 lesz, nem Bad Company 3. :C Ez nagyon fasza.

#20 megint én:
Single év játékára esélyes a Crysis 2 (nálam biztos), bár még a BF3-nak is lesz. MW3 multi nálam már kimarad, full MW2 meg itt a BF3. A single viszont ott is ütős lesz.

[ Szerkesztve ]

(#53) Jarlaxle válasza Kassadin (#51) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Bc2 indulasa eleg siralmas volt, negyed orankent "Lost connection to EA servers", termeszetesen mindig akkor amikor valami durva statot hozott ossze az ember jo sok medallal. :D Hat ha abbol nem szereztek eleg tapasztalatot, hogy hogyan kell eroforrast biztositani, egy ilyen nepszeru multi jateknak akkor sehol.
Grafika amugy egy BC2 szintnek tunik, kicsit javitott rombolassal, ebbol kiindulva szerintem gyengebb gepeken is el fog menni, de egy 4 mag az nem art majd itt se.

A video amugy innen toltheto le, youtube-osnal jobb minosegben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#54) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na ehhez képest az új kod szarcsi-foscsi, mind grafikailag, mind játékmenetileg.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#55) 7600 GS


7600 GS
addikt

A videóhoz: Azthiszem Mi FPS játékosok valami ilyesmire várunk már a BF2 óta (én igazából az 1942 óta, mert én nem toltam annyit a második résszel). Egyszerűen zseniális fegyver és harckocsi arzenál lesz a játékban, no meg ugye a légi járművek is. És ugye elsősorban PC-re fejlesztik, és nagyon jól lehet majd skálázni a játékot. :C :R Én már tűkön ülve várom.

Én nem mondok véleményt az új COD-ról amig nem láttam annyit belőle, mint a BF3-ból. Meg ugye a két játék nem is teljesen ugyanaz a kategória, de majd meglátjuk ősszel, hogy ki jön ki jobban ebből a háborúból.

Azt esetleg valaki tudja, hogy a játék támogatni fogja-e az Xbox kontrollert? Mert én azzal szeretném irányitani a MIG-et, nem pedig billentyűzettel. :U

Marci

[ Szerkesztve ]

(#56) Sontir Fel válasza 7600 GS (#55) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Én azért egy rendes BF43-at is el tudnék viselni a gépemen, sok-sok pályával. Az is jó ha a 42-t megcsinálják frostbite-tal :DDD

Viszont amíg ez nincs, jó lesz a forgotten hope amit remélem ide bf3 alá is moddolnak.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#57) csaabz


csaabz
őstag

Nagyon várom, főleg a grafika miatt...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#58) dave666


dave666
aktív tag

Már várom a megjelenést :R
Nagyon szép grafikával készült, igazi nagy durranás lesz :)

Dave666

(#59) HS 2142


HS 2142
őstag

Na itt már inkább átjön a BF hangulat, mint az Operation Metrónál, viszont szívesen néztem volna 5 másodpercnél tovább egy szemszögből/kameraállásból, mert ez így elég kusza lett.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#60) Gergosz2 válasza csaabz (#57) üzenetére


Gergosz2
veterán

szerintem a játékélmény fontosabb.
64 fős multi: már nagyon várom!

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#61) fasirTTT válasza Gergosz2 (#60) üzenetére


fasirTTT
őstag

már csak maga a tudat is durva, hogy 64 fős népesség elfér 1 szerveren :O :D

(#62) Erdei88


Erdei88
veterán

Ez a videó teljesen meggyőzött az előrendelésről :D

(#63) 7600 GS válasza fasirTTT (#61) üzenetére


7600 GS
addikt

Végre igazi nagy csatákat vivhatunk mi PC-sek, erre vártam már régóta! :R (Ilyen téren mondjuk a BC2 sem volt rossz, sőt kifejezetten jó). Azért az durva, hogy a megjelenés előtt kb 4 hónappal az 576-ban elfogyott az összes Limited Edition kiadás. Durva eladásokat fog produkálni ez a játék PC-n is, és ez még csak Magyarország.

Szerintem le fogja söpörni a MW2-t.

Apropó, Xbox kontroller támogatva lesz? Repüléshez azt használnám.

(#64) xavix13 válasza Sontir Fel (#56) üzenetére


xavix13
senior tag

A játékhoz nem lesz modkit.. :(
[link]
[link]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#65) Yany


Yany
addikt

Egy dolgot kérdeznék csak félve: lesznek benne squad-ok, mint a BC2-ben? Csak mert szerintem a legjobb dolog, ami multis FPS-ekkel történt az elmúlt pár év(tized)ben, az a 4 fős squadok támogatása a BC2-ben.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#66) fasirTTT válasza 7600 GS (#63) üzenetére


fasirTTT
őstag

ebbe én is biztos vagyok, hogy PC-s eladásokban a BF+ tarolni fog mindenhol. Xcuc meg pées nem olyan biztos, ott lehet ez a cod fog darálni, de kitudja mit hoz a jövö.
remélem ha nagyon jók lesznek az eladások pc-n (amire igen nagy az esély) akkor erre felfigyel a többi nagy cég is, hogy "hoppácska, ha minőségi, kellően leoptimalizált játékot adunk ki pc-re lehet meg is veszik? "

(#67) Mukorka válasza Yany (#65) üzenetére


Mukorka
addikt

Squadok is lesznek, pc-s verzióban még common rose is várható meg squad leader

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#68) Robi BALBOA válasza fasirTTT (#66) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Pont én is erre gondoltam, hogy hátha felfigyel egy-két komolyabb cég is arra, hogy helóka mégsem fulladt be a pc-s játékipar a híresztelésekkel ellentétben. ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#69) Yany


Yany
addikt

Ez a common rose, ez micsoda? :B

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#70) HS 2142 válasza Yany (#69) üzenetére


HS 2142
őstag

Az egy gombra elugró körmenü, ahol például kiadhatsz különböző utasításokat.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#71) fasirTTT válasza Robi BALBOA (#68) üzenetére


fasirTTT
őstag

na ha már erre 2en is gondoltunk akkor van itt remény kérem szépen ;]

(#72) Robi BALBOA válasza fasirTTT (#71) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ha meghal a PC-s játék piac én v(b)ele halok az tuti! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#73) huntermati


huntermati
tag

Ez már döfi :D

(#74) Gergosz2 válasza fasirTTT (#66) üzenetére


Gergosz2
veterán

az xbox húzócímei a cod meg a gow.

Én is remélem hogy nem valami konzol portot kapunk bf3 címen(ugye a bfbc2 konzol port volt , annak köszönhető a gépigénye.)
De én bizakodom , leglábbis azért mert pc-n 64 fős multi lesz, meg nagyobb mapok, de ez így nem jelent semmit mert ha a játékot portolják, és csak nagyobb mapokat tesznek hozzá akkor nem vagyunk előrébb.

Én azért bízok a bf3 ban :K :B

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#75) Mukorka válasza Gergosz2 (#74) üzenetére


Mukorka
addikt

Ha utánaolvasol tudhatod hogy Pc a fő platform, Bfbc2 nek sincs vészes gépigénye, ennek se lesz várhatóan.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#76) Robi BALBOA válasza Mukorka (#75) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Modjuk az, hogy mit írnak az nem sokat számít, lásd Crysis2.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#77) Mukorka válasza Robi BALBOA (#76) üzenetére


Mukorka
addikt

Oké de eddig nem sok konzolos ganeplay volt. Ha megnézed a legtöbb pc-n fut. C2-nél nagy volt a konzolhype, itt meg eddig kb mindenben a pc verzió tud többet.

Ja, és ez nem Nvidia lesz hanem AMD. ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#78) fasirTTT válasza Gergosz2 (#74) üzenetére


fasirTTT
őstag

teljes mértékbe egyet kell hogy értsek veled.
időnk az van, de jöhetne már ez a fránya Demo/Béta :D utána már többet tudunk :D

(#79) Sontir Fel válasza xavix13 (#64) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Az első rossz hír a játékkal kapcsolatban. Akkor nem lesz WW2 egyhamar frosztbájt kettőben :O

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#80) huntermati


huntermati
tag

Gondolom E6600-al, meg 9800GTX-el nem fog menni maxon :O

(#81) Jakesz válasza huntermati (#80) üzenetére


Jakesz
őstag

Biztos nem :(

(#82) huntermati válasza Jakesz (#81) üzenetére


huntermati
tag

Pedig milyen jó is lett volna FullHdben végig tolni :O

(#83) xavix13 válasza Sontir Fel (#79) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát egyenlőre nem... :( Hacsak a DICE megnem gondolja magát a későbbiekben...

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#84) 7600 GS


7600 GS
addikt

Mégegyszer megkérdezném: Xbox kontrollert a PC-hez támogatni fogja a játék? :DDD A repülőgépek miatt kellene.

(#85) Neoteric válasza 7600 GS (#84) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem hiszem.. BC2 konzol port volt és ott sem lehetett használni.

Pályaszerkesztő meg tuti nem lesz sztem, mert akkor senki nem venné a hivatalos DLC pályákat.

PSN: ne0teric_sAN

(#86) 7600 GS válasza xavix13 (#83) üzenetére


7600 GS
addikt

Hát igen, nagyon jó lenne egy 2. világháborús témájú Battlefield Frostbite 2 Engine-el. :K A régi nagy csatákat (Sztálingrád, Kurszk, Franciaország Inváziója, stb.) megint újra lehetne játszani eszméletlen grafikával és fizikával! :R

[ Szerkesztve ]

(#87) @rglaaf válasza 7600 GS (#63) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem le fogja söpörni a MW2-t.

borzasztó nehéz lesz egy 2 éves gémet...... :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#88) 7600 GS válasza @rglaaf (#87) üzenetére


7600 GS
addikt

Bocsi, MW3 akart az lenni. :DDD :R

(#89) Neoteric válasza @rglaaf (#87) üzenetére


Neoteric
addikt

Tökmind1, MW3 is épp ugyanazon a szinten lesz. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#90) Kassadin válasza 7600 GS (#86) üzenetére


Kassadin
addikt

Igazából annak örülnék ha németekkel lehetne már egyszer menni, nem mindig a "hős" brit/amerikai/orosz katonákkal...

(#91) 7600 GS válasza Kassadin (#90) üzenetére


7600 GS
addikt

Énis detto ezt szeretném egy nagyon jó grafikával plusz fizikával megspékelve. :R :K

(#92) Góliát válasza Kassadin (#90) üzenetére


Góliát
senior tag

Ja, vagy milyen jó lenne, ha mindenki kiválaszthatná a nemzetiségét és lenne világháború? :Y :Y

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#93) Wasp91 válasza Neoteric (#89) üzenetére


Wasp91
aktív tag

+1 ;]

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#94) fasirTTT válasza Kassadin (#90) üzenetére


fasirTTT
őstag

majd ha talán a németek adnak ki FPS II. vh-s játékot :D

(#95) feka007 válasza fasirTTT (#94) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem fognak, örülnek ők, ha lassan békén hagyják már őket az egész miatta. Filmet is csak nagyon ritkán csinálnak (az 1993-as Stalingrad a legjobb talán, nekem az tetszett, nem egy szokványos film, de a lényeg, hogy igaz, nem csak vmi kamu), nem valami büszkék erre a részükre a történelmüknek. Azért tény, hogy az nem olyan volt, mint a vietnámi háború, amit az USA benézett, de a dollárokon kívül nem sokat vesztett vele.. Tény, hogy voltak jó hatásai is a dolognak, de nélküle feleakkora szarban sem lennénk, mint most. :U

(#96) Neoteric válasza fasirTTT (#94) üzenetére


Neoteric
addikt

Az a baj, hogy akkor hiába lövöd halálra a ruszkikat, jön majd egy intro, ahogy a vöröshadsereg ledózerol mindent, aztán GAME OVER. Te meg majd pislogsz, hogy mivan.
Vérpistike meg szentségel, hogy ő nem ezér fizetett..
De esetleg egy alternatív befejezés.. nácik győzelmével.. viccesebb lenne. :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#97) Kassadin válasza feka007 (#95) üzenetére


Kassadin
addikt

Még jó hogy a mostani németeknek annyi közük van a második világháborúhoz, mint a mostani amerikaiaknak az őslakosok likvidálásához...Undorító dolgot műveltek az akkori náci németek, ez tény és való, csak nem a leszármazottaik a felelősek érte.

Játék ötlethez: Ha lenne egy játékstúdióm, simán belevágnék, rengeteg fronton harcoltak a németek, szóval azt hiszem nem 10 órás single playert lehetne kihozni, természetesen a végén veszítenél...

Neoteric: Vérpistike maradjon a cod-nál, az való neki.

[ Szerkesztve ]

(#98) feka007 válasza Kassadin (#97) üzenetére


feka007
nagyúr

Ki mondta, hogy felelősek lennének? :D A következményeiről nem ők tehetnek, de mindenesetre nem jártak jól vele ők sem. Ezért nincs is nagy kedvük hőst kiáltani magukból

(#99) whatever válasza feka007 (#98) üzenetére


whatever
aktív tag

 

[ Szerkesztve ]

(#100) fasirTTT válasza Neoteric (#96) üzenetére


fasirTTT
őstag

játék, szal így újralehet írni a jövőt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.