Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) harry3


harry3
őstag

Na tessék, akik a kicsi pálya miatt hisztiztek, remélem most már nyugodtan tudnak aludni.

(#2) K!LLeR : Igen, hogy nagyon elkodosodott. :K

[ Szerkesztve ]

(#2) fasirTTT válasza harry3 (#1) üzenetére


fasirTTT
őstag

mért, voltak olyanok? :D

amúgy ez a vidi, eléggé brutál darápörgöskellnekem-es D:

[ Szerkesztve ]

(#3) Jander


Jander
senior tag

Ezt is nézzétek meg:
PS3 Co-op demo gameplay!
http://www.gametrailers.com/video/gc-11-battlefield-3/719048

Nem a legjobb minőség, de legalább látni a coop lehetőséget!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#4) Gebriel


Gebriel
veterán

Az biztos, hogy láthatólag jó nagy pályák lesznek..
Kíváncsi lennék mennyi lesz a max playerek száma, mert gyalogosként viszont túl nagy a terület. Grafikai fejlődés meg egyenesen lenyűgöző.
Tegnap elő is rendeletem a játékot. :C

(#5) Mukorka válasza Gebriel (#4) üzenetére


Mukorka
addikt

Eddig pc-n 64-ről beszéltek

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#6) Lewzke


Lewzke
őstag

Wow, ez tetszik. Elég intenzív csaták lesznek, ha a fejlesztők kiegyensúlyozzák a multit akkor ez lesz tényleg a következő évek legjobb multiplayer fps-e.
:Y

[ Szerkesztve ]

(#7) Gebriel válasza Mukorka (#5) üzenetére


Gebriel
veterán

Na az úgy elég izgalmas lesz. :K

(#8) Slystyle


Slystyle
őstag

Ez szép, meg minden, bár nekem nem a kedvenc játékom, de eléggé gondolkodom rajta, h meg kell venni. Amikor az a kis távirányítós cucc belemegy a betonba az nagyon jó kis részt volt. :D Legalább látszik, hogy van humoruk a fiúknak. :)

(#9) Mukorka válasza Gebriel (#7) üzenetére


Mukorka
addikt

Viszont komzolon 24 a max ha jól tudom de ott a pályák is kisebbek lesznek. Jó lesz ez :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#10) Bavid


Bavid
senior tag

Ez nem kicsit durva. :Y

Jó lesz ez nagyon is, végre átjött egy kis bf2 feeling. :C

(#11) fasirTTT válasza harry3 (#1) üzenetére


fasirTTT
őstag

hát szó mi szó kicsit darásabb lett mint az előd... de azért a cod és ez között ég és föld a különbség... + ez még srácok MEG SE JELENT!!!!! ergo összevágnak 1 vidit az akciókról aszt csokolom..... az új codokba nem nagyon kell vágni, mert az végig ilyen...

(#12) gery08 válasza fasirTTT (#11) üzenetére


gery08
csendes tag

Te se sokat Battlefieldeztél különben nem mondanád hogy kevés benne az akció:) Mikor a Bad company 2-ben robbantod át a falakat és úgy leped meg az embereket hihetetlen nagy feeling.

[ Szerkesztve ]

(#13) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Elnézést, de besz*rtam.
Ez nagyon jól néz ki. :R

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon jó kedvcsinálóra sikerült ez a videó! Reméljük jól optimalizálják... :K

(#15) mcwolf79


mcwolf79
veterán

OMG :Y :Y :Y
Nem akarok flame-et kelteni, de a CoD-nak fel kell kötnie a gatyát! Tudom, nem teljesen egy kategória, de ez QRVA jól fest eddig, és az eddigi részeket tekintve a játékmenet is überbrutálfaxa lesz :Y :Y :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16) Robi BALBOA válasza Boxi88 (#14) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az optimalizálásal nem lesz gond az tuti, szerintem egy 5850/6850-en már vígan fog menni, az előddel sem volt ilyen téren probléma.

Ja a vidi meg tényleg brutál! :C :Y

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#17) fasirTTT válasza gery08 (#12) üzenetére


fasirTTT
őstag

játszani játszottam vele, de tény hogy nem annyit mint a coddal. félreértés ne essék nem azt mondom hogy nincs benne akció, csak 1 cod sokkal pörgősebb, és darásabb, és egyre jobban igaz ez az új részekre. azt gondolom ennél már nem lehet pörgősebb, darásabb aztán nem a f@szt nem. BF ezért is tetszik, mert ott még korlátok között tartják :D
BF3 elő van már rendelve :D

(#18) Boxi88 válasza Robi BALBOA (#16) üzenetére


Boxi88
őstag

Bízzunk benne! ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Finomságos! :)

(#20) megint én


megint én
őstag

Ezek után ha valaki azt mondja h a Crysis2, vagy a Modern warfare 3 az év játéka az HÜLYE!!!!

(#21) Silentfrog válasza megint én (#20) üzenetére


Silentfrog
veterán

Igy kiprobálás nélkül is megkockáztatod ezt a kijelentésed? :DDD

(#22) Gergosz2 válasza megint én (#20) üzenetére


Gergosz2
veterán

Jó kis game lesz ez, tudtam már rég óta.
De egy hivatalos rendszerkövetelményt dobhatnának már.

Amúgy az mw3-at nem értem miért nem DLC-ként árulják majd.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) Jakesz válasza mcwolf79 (#15) üzenetére


Jakesz
őstag

Miben kell felkötnie a gatyát? Játékmenetben tény, hogy a BF3 sokkal többet fog nyújtani, de eladásokban a CoD bealázza.

Amúgy erre a trailerre tényleg azt lehet mondani, hogy brutál a köbön, de ehhez a látványhoz is ugyanolyan brutál gép szükségeltetik majd.

[ Szerkesztve ]

(#24) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

beszarás! :Y :C
elő is rendeltem :C
azt hiszem ha beszállok egy helikopterbe, akkor sohasem fogok onnan kiszállni :DD

(#25) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Na erről van szó kérem szépen! Ez a játék le fogja alázni az elkövetkezendő 3 évig a piacon az összes FPS játékot. Frostbite 2 rulez! Cryengine 3 felkötheti a gatyát. Amit olvastam róla hogy optimalizált lesz. 4 magos proci 3GHz, 4GB ram, GTX460 elég lesz neki bőven. Elő is fogok rendelni rá az tuti. Aztán a hűvös téli estéken lehet kenni neki a multit csak győzzem energy itallal. :DD

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#26) Mukorka válasza Jakesz (#23) üzenetére


Mukorka
addikt

Na és itt merül fel a kérdés hogy miért? Tudom hogy a Cod híresebb és eddig is elég beteg eladásai voltak, de miért marad ez így? Pont az ilyenek miatt is mint te, hiszen magad is elismered: "Játékmenetben tény, hogy a BF3 sokkal többet fog nyújtani" . Laikusként akkor nem ezt kéne venni? :P

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#27) Lewzke válasza Butcher-HUN (#25) üzenetére


Lewzke
őstag

Az lesz igazán az optimalizált ha alacsony beállításokkal egy C2D + 8800GT+ 3 GB RAM, konfig képes lesz +35 fps-re. ;]

(#28) mcwolf79 válasza Jakesz (#23) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az lehet, mert a sok "birka" meg fogja venni a következő CoD-ot is,mert annak a neve CoD. Ment a fika hónapokig, hogy bugos az egész multi, de a sok balek ennek ellenére is meg fogja venni az új részt (még így is ,hogy azt is a tréarch fejleszti).Pedig már a MW utáni részek sem voltak teljesen garanciák a jó játékra (magánvélemény).
A 2 között az a különbség, hogy szerintem ahhoz képest hogy mikor adták ki a BF2-vel még most is sokan tolják. Valszeg ez lesz a BF3 esetében is.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#29) Kassadin


Kassadin
addikt

Brutálisan néz ki, de nekem már a bc2 se futna normálisan. Szóval ehhez teljes gépújítás kellene. :O

(#30) Lewzke válasza Kassadin (#29) üzenetére


Lewzke
őstag

A BC2 köztudottan konzol port, de azt valahogy sikerült játszható szintre bütykölnöm (DX9, low shadows) . Még a betáig van remény. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Raysen623 válasza ProEvoFan (#24) üzenetére


Raysen623
addikt

Feltéve ha lesz szabad helo és nem kell rá várni 5 évet:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#32) Lewzke válasza Raysen623 (#31) üzenetére


Lewzke
őstag

Vagy jön egy skilles AT4-es és lepuffant mint a taknyot. :D

(#33) ProEvoFan válasza Lewzke (#32) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

na na, kitanulom a "helikopáter" szakmát, azt jaj mindenkinek :DD

(#27) Lewzke - az nem biztos :U akkor az lesz a baj, hogy "milyen szar a játék má' me' elmegy egy 8800GTn"....ez volt a Crysis 2nél is ;]

[ Szerkesztve ]

(#34) Gebriel válasza mcwolf79 (#28) üzenetére


Gebriel
veterán

Most már csak PC-n nyomod vagy konzolozol még?

Ez mekkora szöveg.... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Nagyon tetszik, nagyon akarós!
Azt külön értékelném, ha lenne az enginerbél Stinger :DD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#36) LW válasza mcwolf79 (#28) üzenetére


LW
őstag

Aki Call of Dutyt vásárol az balek birka? :) Beee-e-eeeh!

BF3 nagyon jónak ígérkezik! :C

(#37) papi20


papi20
tag

Ez kemény lesz.

(#38) mcwolf79 válasza Gebriel (#34) üzenetére


mcwolf79
veterán

Visszatértem a PC-hez. Meguntam a lowres, agyonblurozott konzolgrafót :P Mostanában (BF3-ig) jobbára úgyis csak SC2 megy Nálam.
Exklúzívokat lenyomtam amit akartam (majdnem mind2 konzolon; Wii nem számít, az csak számológép). Inkább kevesebb játékkal játszok, de ott ne legyen kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#39) Mukorka válasza mcwolf79 (#38) üzenetére


Mukorka
addikt

ez a beszéd ;]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#40) creed13


creed13
tag

Na VÉGREEE, egy normálisnak mondható hangulatos MULTI video, az eddigiek alapján nem győzött meg ez a rész /pedig megvettem eddig mindet/, mert a single hidegen hagy, na de ez alapján és még 1-2+ video alapján aztán lehet mégis csak "must have" lesz... :C

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#41) Hell


Hell
tag

Előrendelve! :K

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#42) Lewzke válasza ProEvoFan (#33) üzenetére


Lewzke
őstag

A Crysis 2-nél jogos volt az a rinyálás, elvégre mégis csak egy grafikai techdemo ("név kötelez"). De egy BF játéknál meg a veteránok inkább annak örvendenek ha nem kell új gép.A lefele való skálázódásra vagyok kíváncsi. De mégis van egy olyan érzésem, hogy én is kénytelen leszek újítani, nem akarok kimaradni ebből a mókából. Hú alig várom ...

(#43) Góliát


Góliát
senior tag

Hujjjjjjj, daráló. SZERETEM mert az enyém lesz a kicsike! :Y :Y

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#44) Xaels


Xaels
félisten

Isteni játék lesz csak remélhetőleg felkészülnek szerverügyileg is az DICE/EA-nél mert ciki lenne megismételni a BC2-es startot. Igaz, akkor nem számított senki arra a rohamra.

Viszont ha a Multi döcögősen indul, akkor addig elleszünk a COOP móddal amíg nem stabilizálódik a helyzet.

A videó megunhatatlan. Először telefonon néztem meg és azóta még vagy 4szer. Látványban nem lesz hiány. Kellemes egyensúly van a látvány és a tartalom között.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) qad


qad
senior tag

NEEEEEED !!!! A mindeségit neki........ Ezzel a videóval (már csak ha a fele is igaz ) egyből megfőztek. A többi vidi sem volt rossz, de itt egyből azt éreztem hogy ez az igazi multi-ra kihegyezett, atom jó grafikájú game. Ez biztos vétel lesz már csak a gépigény izgat.... ugye.

(#46) cimabue


cimabue
tag

Kellemes cucc lesz. A blogon azt írták, hogy már most 10x annyian rendelték elő, mint a BC2-t. Abból meg ha jól tudom vmi 9 millió fogyott. Akad majd mit gyúrni a szervereken...

(#47) Kashim


Kashim
őstag

Hát ez valami brutális lett. Asszem újra gépet kell vennem, mert ezt a 64 fős multit látnom kell. MUSZÁJ LÁTNOM

(#48) Stauffenberg válasza cimabue (#46) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az oké, hogy összesen elment belőle 9 milla, de arról volt szó, hogy több előrendelőt fogtak BF3 esetében, mint amennyien előrendelték a BF:BC2-t. Utóbbinál nem tudom mekkora volt az előrendelők száma, de ha nem volt túl nagy tolongás megjelenés előtt akkor nem lehetetlen kilencszeresére növelni az előrendelői kedvet.

(#49) Arena87 válasza ProEvoFan (#24) üzenetére


Arena87
aktív tag

Nem is kell. Majd kirobbantanak onnan. ;]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#50) Xaels válasza Stauffenberg (#48) üzenetére


Xaels
félisten

Elég sokan rendelték elő BFBC2-t. Az első napokban, hétben folyamatosan összeomlottak a szerverek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.