Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105) Jakuskacsa válasza ->Raizen<- (#103) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Hát erről beszélünk... fos lapban, fos hűtéssel az az fx-nek semmi köze ahhoz, hogy jól működjön.
Nálam sosem volt dropp, saber lap volt alatta, meg egy silver arrow hűtötte két ty143 venti. A gainward kártya meg olyan hűvös mint még egy kártyám sem volt előtte (el is foglalt 2.5 slotot)

Visszatérve a youtube-s videókra. Az a bajom velük, hogy nem tudom, hogy rendesen belőtték e a rendszert. Hibába irkálja, hogy 4.4 meg mitttoménmi. Attól még nagyon ellehet rontani egy fx teljesítményét.

Alapból ott kezdem, hogy kell egy normális lap, amiben nincs dropp a vrm miatt. Amp -offra, tuningot a cpu-nak, nb-nek HT-nek...
Tudbo off...

alapból ha nem kapcsolják ki az APM-et akkor nem engedi túllépni a 125w-os keretet, tehát hiába húzod, ugyanúgy benne tartja. Így jól néz ki, hogy 4.4 en megy, de mivel nem kap kakaót nem is adja azt le...
Meg még van egy pár finomhangolás akár a ramokkal,akár a lapbeállításokkal, és feszekkel, amit érdemes meglépni. Szóval én inkább annak hiszek amit láttam, és nem a youtube-nak.

Ez most lényegtelen mért készült ez, a lényeg, hogy azt nézd, hogy egy gyári 8350 ami 4,8 on jár, simán odaver egy 9590 es -nek, ami turbo-val 5Ghz (igaz csak 4 szálon, a többi 4,7 en ketgyeg). Ezért nem mindegy, hogy ki mennyire tudja belőni ezt a jószágot.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.