Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

2 ser fél rigó,egy finom sodort űrsikló hordozó aztán jó éjt fejfájás.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ha 3-4 algopyrin hatására sem múlik, akkor gyógyszert kell cserélni. advilra vagy valami másra.
a tartós fejfájás oka lehet magas vérnyomás is.

ha fényjelenségektől kikattansz, az lehet epilepszia.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) banhammer válasza bambano (#2) üzenetére


banhammer
veterán

Az Advil nem vált be.

A 3-4 Algopyrin akkor nem hatott amikor a migrénes fejfájásom volt.
Az epilepszia vagy annak egy nagyon könnyű verziója lehetséges, bár kizárható, mert az ilyen és ehhez hasonló flash-eket hosszú percekig tudom nézni, csak a szemem könnyezik, káprázik a sok villogástól.

A magas vagy magasabb vérnyomás elképzelhető, mert mostanában rendesen felhízlaltam magam.
Bár nálam pont az ellenkezője van, hogy alacsony a vérnyomásom.
Az üzemdoki mindig sápítozott amikor megmérte a vérnyomásom, hogy jól érzem magam, nem szédülök, stb, stb, stb.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Huma


Huma
addikt

Ismered a mondást. Mindenkinek az fáj ami a... ;]

Orvosokat, ha lehet el kell felejteni. Ha nem tök egyértelmű a baj akkor semmit sem érnek. Tudnak szikével vagdalkozni és megállapítani valakiről, hogy tetves. Kb ennyi.

Jobban jársz ha megpróbálod magadnak kideríteni a probléma okát. Lehet, hogy az egész, sima mentális tréninggel legyőzhető mert szimplán csak az agyad szórakozik veled.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

iszol te eleget? mármint vizet. nekem akkor szokott, amikor nem figyelek erre, elég rendszeres.

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Későn feküdtél le. :P Frontok jönnek - mennek a héten.

Amúgy jobbulást!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) r-chee


r-chee
őstag

Együttérzésem. Azért a negyedik fájdalomcsillapítót ne vedd be :N. Én kettőnél megállnék.

Nekem minden vasárnap fáj a fejem. Csak vasárnap. Ma is reggeli közben faxán megfájdult, utána pedig szokás szerint jött egy olyan érzés, mintha egy zacskó mentolos cukor járna körbe a testemben, és full laza lennék, de igazából elég kellemetlen így együtt :). Egy szem Algoflex és másfél óra alvás után megszűnt a téma (bár eléggé kábult vagyok), de sokszor semmit sem segít.

Egyik haver azt mondta tavaly, hogy vasárnapra lecsökken az agytevékenységem, mivel nem foglalatoskodom péntek óta semmi extrával, s ezért vagyok állandóan szarul :U.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Migrénre a gyógyszer csak akkor hat, ha még a legelején (pl. a látászavarok jelentkezésekor) beveszed, ha már megerősödött a fejfájás, akkor mint halottnak a csók...
Flector rapid, koffeintartalmú Panadol (igaz, ebből kell 2) segít.

https://www.coreinfinity.tech

(#9) banhammer válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


banhammer
veterán

Elég sok folyadékot viszek be a szervezetembe.
Energiaital, kóla, tea, magneziumos pezsgőtabletta, ásványvíz, stb.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) bambano válasza banhammer (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

jaaa, ha ennyi szeméttel traktálod magad, akkor mit csodálkozol? energiaitalra kóla meg tea, jóhogy nem rohansz ki a világból...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) bambano válasza r-chee (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hát ugye kinek milyen természetű barátnője van :P :P :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) banhammer válasza bambano (#10) üzenetére


banhammer
veterán

Az a tragikomikus az egészben, hogy néha ingadozik a vérnyomásom és lefele szokott esni.

Reggel egy tea, pár nyelet világítós (light) kóla, aztán utána napközben ásványvíz, magnéziumos pezsgőtabletta, narancsos Bolero mikor mit kívánok,estére bedobok egy fél literes Monstert, aztán amit a kezem ügyébe kerül az asztal alatt (ritkán világítós kóla, ásványvíz, narancsos Bolero) azt szopogatom.

Amióta nincs az energiaitalokban taurin azóta nyugodtan hívhatjuk azokat energiaitalszerű szénsavas üdítőknek.
Hiába próbálják meg másfajta aminosavakkal helyettesíteni a taurint a szervezetet nem lehet becsapni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) bambano válasza banhammer (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

tudtommal minden energiaitalban van koffein. a teában is. teletömöd a fejed koffeinnel, utána megtolod alkohollal, jóhogy nem robban szét a fejed.

a legnagyobb hülyeség estére energiaitalt inni. A koffein akár 8-14 órára is elveszi az álmosságot.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) banhammer válasza bambano (#13) üzenetére


banhammer
veterán

Ejfel, egy fele mar ugy alszom, mint a bunda.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) r-chee válasza banhammer (#14) üzenetére


r-chee
őstag

Ja, reggel meg 5-kor kelsz, mi.... :)
Szerintem keveset alszol, ezmellé meg tolod magadba a retek Bolero-t meg az energy drink-eket. Wrong way.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16) banhammer válasza r-chee (#15) üzenetére


banhammer
veterán

Reggel hétkor kelek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) banhammer


banhammer
veterán

Már megint fáj a fejem...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) Huma válasza banhammer (#17) üzenetére


Huma
addikt

Küldjek energiát?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#19) banhammer válasza Huma (#18) üzenetére


banhammer
veterán

Hova tapadjak a péhá fórumán?

Viccen kívül.
Értesz ehhez?
Volt már ilyennel kapcsolatban pozitív élményem és hellyel, közzel hiszek benne.
A tévés távgyógyítós műsorokat azért szkeptikusan szemlélem.

U.i.: kb. egy órája bekaptam egy Kalmopyrint és egyelőre lenyomta a fájást.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) Huma válasza banhammer (#19) üzenetére


Huma
addikt

Persze, hogy értek. Csalás az egész. Ha rád hatással volt akkor az a placebo miatt lehetett.
Szerintem jó eséllyel valami neurológiai okra vezethető vissza a fejfájásod. Szerintem próbálkozz egy kis meditációval. Viccen kívül.
Amúgy én is érzek egy enyhe nyomást most a fejemben. Valószínűleg az időjárás miatt. Lehet neked is az zavar most be.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#21) banhammer válasza Huma (#20) üzenetére


banhammer
veterán

"Persze, hogy értek. Csalás az egész. Ha rád hatással volt akkor az a placebo miatt lehetett."
Nem hinném, hogy placebo volt.
Melóban a megszokotthoz képest elég mélyen vágtam meg a papírral az egyik ujjam a papírral.
Találkozam a leendő exszel a munkahelyén, dumcsiztunk és mutattam a "bibis" ujjam.
Mondta, hogy nyújtam ki az ujjam.
Kinyújtottam, a vágás fölétette a tenyerét kb. 2 ujjnyira és picivel később azt éreztem, hogy elkezdett melegedni a vágásnál a seb.
Nem attól, hogy:
- felszakadt a seb.
- a tenyere melegétől.
- esetleg valami meleg huzat hatására.
Tényleg melegség járta át az ujjam.
Előtte a "hiszem ha látom" elvet vallottam, de ez az élmény picit megváltoztatta a világ bizonyos dolgairól alkotott addigi nézetem.

A meditációt majd kipróbálom.

Esélyes, hogy fronthatás van, reggel a tévében jósoló hivatásos békák (időjárás jósok) is fronthatásról "brekegtek".

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) Huma válasza banhammer (#21) üzenetére


Huma
addikt

Az hogy melegedett a seb egy dolog. Simán lehetett az agy egyik trükkje.
Én pl régebben néha azzal szórakoztam, hogy különféle érzeteket képzeltem a kezembe. Hideget, meleget, elektromosságot.
Persze lehet hogy tényleg valamilyen hatással volt rád hisz olyan közelről ez könnyen lehetséges. De a tévén keresztül gyógyítani vadidegeneket nem más mint szemfényvesztés.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23) Eastman válasza Huma (#22) üzenetére


Eastman
őstag

Ha fáznak a lábaim, elképzelem, hogy tűzforró sivatag homokjában lépdelek. Általában szép lassan átmelegszenek. Gyerekkorom óta vizualizálom ezt.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24) Huma válasza Eastman (#23) üzenetére


Huma
addikt

Rengeteg dologra használható az agy. Én régebben ha fáztam szintén arra gondoltam hogy meleg van és hatásos volt.
De a fájdalmat is le lehet gyűrni így. Pl ha fáj valamim akkor azt képzelem hogy a fájó rész nem teljesen a testem része és ezért nem is fájhat. És általában ez működni szokott. Egyedül fogfájásnál nem jött be valamiért.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25) bambano válasza Huma (#24) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

azé' a gondolkodást ki ne hagyd a felsorolásból :P

(#23) Eastman: én örülök, hogy ez a módszer nem működik... annyi terhes nőt.... :)

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26) Compaku


Compaku
tag

Hello. Én is hasonló gondal küzdök. Évente párszor előjön. Erősebb fénnyel szemembe világítanak az már simán kiváltja, de nyári reggeleken ha csak egy pillanatra kimegyek a napra, utána be a sötét házba már megvan a baj, látászavar utána jön a fejfájás és az a hihetetlenül rossz érzés kb. meg sem birok maradni. Ilyenkor jó sötét szobába, és lefekszem, tv-t be szoktam nyomni halkan, de nem nézem csak afféle háttérzajnak kell és próbálok aludni, vagy legalább a gondolataim elterelni arról hogy fáj de elég nehéz. Esetek több részében egész napra kiüt, de néha előfordul hogy ha az első jelekre lefekszem aludni 2-3óra alatt elmúlik. Advil ultrát szoktam rá enni sűrűn, az csillapítja. Egyszer nyáron sikerült legyűrnöm mert muszáj volt , már az első jeleknél benyomtam 1algopirint meg egy advilultrát, majd rátoltam egy energiaitalt. Akkor egész nap hulla voltam, de legalább talpon tudtam maradni. Én is megkaptam az ilyeneket hogy leesett a cukrom és amiatt stb. Ja hozzáteszem magas vérnyomásom van és gyógyszert szedek rá. Szerintem ez egyfajta epilepszia lehet, bár orvosnál nem voltam vele sosem...

PÜ-re illik válaszolni!

(#27) banhammer válasza bambano (#25) üzenetére


banhammer
veterán

"én örülök, hogy ez a módszer nem működik... annyi terhes nőt...."

Pedig félisten vagy...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) Huma válasza banhammer (#27) üzenetére


Huma
addikt

Gondolom a felső része az Isten. Azzal meg nehéz bárkit is teherbe ejteni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29) Eastman válasza bambano (#25) üzenetére


Eastman
őstag

:)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.