Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) mephi666 válasza petipetya (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem középsuli elején (1997) lett először email címem (sulis), aztán év végén regisztráltam freemailt, ami akkor még freemail.c3 volt :) ekkor a városban még csak néhány helyen lehetett nyilvánosan netezni: pl könyvtárakban... szépen fel kellett mindenkinek iratkozni a könyvtáros lánynál 1órás időszakokra és akkor lehetett csak tovább maradni, ha a következő feliratkozó nem jött... persze ekkor még modemes net volt, esetleg isdn, ami most már megint viccnek tűnik amikor fillérekért vannak 100megabites csomagok :D ...mégis falun az isdn űrtechnológiának tűnt, amikor még 33.6 és 56k-s modemekkel szórakoztunk... nem volt mindegy, hogy hol lakott az ember, mert párszáz méterre előfordult, hogy kisebb volt a "sebesség"

ez 20 éve volt :) 25 éve még csak ismerkedtem a technológiával: általános suliban commodore-okon basic-ben programoztunk, sógorom menő pc-jén meg nyomtam a prince of persia-t, amikor csak hazajöttek hozzánk látogatóba és épp nem dolgozott a gépen... igazából netezni is először otthonról neteztem az ő gépéről, még betárcsázóssal

...mostani fiatalok ezt el sem tudják képzelni, akik úgy születnek, hogy már zsebükben van a szélessáv :D ...ja meg a telefon téma: pár napja sétáltunk és több helyen is vannak telefonfülkék még a városban, de évek óta nem láttam már olyat, aki ilyenből telefonálna... 25éve falun sokaknak nem volt telefonja, 2 fülke volt és a fülkéknél időnként több ember is összejött, hogy váltsák egymást... esetleg várták sorban, hogy valaki hívja őket :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.