Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Most már csak a tesztet kell megírni. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) stvnppp válasza leslieke (#1) üzenetére


stvnppp
senior tag

+1

MAtv-be is berakhatnátok :)))

(#3) fasirTTT válasza stvnppp (#2) üzenetére


fasirTTT
őstag

ez nem lenne rossz 5let

(#4) ducsidu válasza stvnppp (#2) üzenetére


ducsidu
senior tag

m.mobilarena.hu/hir/mobilarena_tv_a_harmadik_hullam.html

(#5) Blyan


Blyan
félisten

Elnezve a videót, azon tunodok, milyen ok kellene, hogy ezt vegyem meg pl. egy androidos SGW helyett. Arra legalább van alkalmazas kinalat, és arban sem drágább. Mert ez egyre inkább egy Android klonnak látszik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Csak egy építő jellegű kritika nem "lencsebégre" hanem lencsevégre :D Jó a videjó!

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#7) [P]laci


[P]laci
senior tag

Mi a szám címe, ami a videó alatt megy? :)

Egyre kíváncsibb vagyok és várom a tesztet! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) bok92


bok92
addikt

Nem rossz a te, de a zeneszám jobban tetszett... :DDD

(#9) lkasza válasza Blyan (#5) üzenetére


lkasza
csendes tag

Kijelző ebben 4col, super amoled, gorilla glass. Illetve kinézetre szebb, bár ez szubjektív. Miért lenne android másolás? Ez is a TouchWiz-re van ráhúzva.

(#10) Blyan válasza lkasza (#9) üzenetére


Blyan
félisten

És ezek mennyiben teszik jobbá magát a rendszert, emelik az alkalmazáskínálatot, sőt

No, ezért, teljesen úgy néz ki mintha egy TW-es androdios cucc lenne. No mindegy, csak a videó alapján nem érzem, hogy ezt kellene vennie bárkinek mondjuk egy droidos cucc helyett.
Még csak nem is olcsóbb annyival, kivéve ha esetleg nem a Samoled és a GG a vonzó benne. Mert akkor oké.

Bár aláírom, hogy alternatívának kíváló, mert amúgy tényleg nem drága. Szóval no offense, csak filóztam a videó alatt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) dr. Kind


dr. Kind
aktív tag

A zene: M83 - midnight city

(#12) [P]laci válasza dr. Kind (#11) üzenetére


[P]laci
senior tag

Köszi! :)

(#13) kolosanyi válasza Blyan (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akinek csak annyi az igénye, hogy zenéljen, fotózzon, online tartalmat fogyasszon, kapcsolatban maradjon, annak ez jó választás lehet. Gyorsabbnak már nem mondanám a droidnál, mert ott is szépen terjednek el az izmosabb vasak, viszont alapból egész jól fel van szerelve a cucc. Akinek nem igénye a töltögetés... Cserébe szép, jó anyagokból van és korrekt cucc az egész. Mondjuk én ebben az árkategóriában még mindig a Nexus S-t venném, ahogy meg is tettem novemberben. Annál jobb ajánlat kevés van most a piacon.

(#14) stvnppp válasza ducsidu (#4) üzenetére


stvnppp
senior tag

Bocsi, erről valahogy lemaradtam... :B

(#15) Evil Snowman válasza Blyan (#5) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ez már valóban egyéni ízlés kérdése. nekem az iOS kivételével már az össze többi OS végig ment a kezem alatt, mindegyiknek volt előnye/hátránya (androidon pl 8-10 widget a főképernyőn képes volt egy komolyabb vasat is megakasztani, WP7 az nagyon bejött[mint céges teló használtam] csak egy idő után a minimal design már nem volt annyira eyecandy számomra, most az új Bada-n a sor meglátjuk itt mi lesz).

Galaxy W vs Wave III esetében, ha szigorúan csak a száraz adatokra támaszkodunk, akkor Wave III a befutó (nálam) ezek miatt:

- kijelző: SGW-nél 3,7 sima TFT GG nélkül, míg Wave III-nál 4,0 Super Amoled GG-vel
- ház: SGW műanyag, Wave III fém unibody
- belső memória: SGW 2GB, Wave III 4GB
- proci mindkettőben ugyanakkora

De ugye mindenkinek más más az igénye. Kinek ez, kinek az. Nekem csak annyi a kérésem a fórumtársakhoz (és most nem rád gondolok Bylan :) ), hogy ne fikázzuk egyik vagy másik rendszert amiatt mert a saját szubjektív véleményünk alapján akár egyiket vagy másikat választottuk. :R

Amúgy meg mindenkinek B.U.É.K

[ Szerkesztve ]

(#16) Krisszko432


Krisszko432
csendes tag

Na most már joggal mondhatom hogy Bada OS = TouchWiz OS

SE X10 Mini Android 4.0.3 CM9 by paul-xxx

(#17) G.Peter válasza Krisszko432 (#16) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Szólásszabadság van, tehát joggal mondhatod. De ettől függetlenül a TouchWiz nem OS, csak egy kezelőfelület :)

(#18) andoneboy


andoneboy
tag

imádom ezt a telefont :C

Xiaomi Mi 9 6/128Gb

(#19) brutte


brutte
aktív tag

Lesz majd nagy teszt is?

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#20) leslieke válasza brutte (#19) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jövőre ez lesz az első teszt, ha jól emlékszem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21) azoltan88


azoltan88
tag

Vajon milyen minősítést fog kapni? :P

(#23) leslieke válasza azoltan88 (#21) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tesztett, esetleg az ajánlott plecsnit kapja

A kevés elérhető program miatt - mivel ez ma mérvadó szempont - szerintem a különösen ajánlottat nem fogja megkapni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24) Evil Snowman válasza leslieke (#23) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Szerintem max. Tetszett lesz. :)
Valóban kevés app van az alkalmazás téren, de legalább minőségiek.
pl.: Adventures of Titin nevű játék. Laza 700 mega kb. de iszonyat jó grafikája van és ingyenes :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.