Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) elithun


elithun
őstag

Ez a film végre nekem szájhúzás nélkül tetszett, ráadásul első nézésre. Azért érződik, hogy érdemes lesz megnézni a rendezői változatot is, mert sok minden ki lett vágva. (Úgy tudom kötelező volt 2 órásnak, vagy rövidebbnek lennie kiadói nyomás miatt.)
Nekem hozta a Marveles Avengers "feelinget"; hasonlóan bukdácsolós kezdetű, de végső soron egy jó film volt. És ezt 3x sem kellett megnéznem, hogy fel tudjam dolgozni.
Örülök, hogy voltak poénok is benne, így emberközelibbek voltak a karakterek, de azért remélem nem viszik majd túlzásba a későbbiekben, mert a DC-ben számomra a darkosság az egyedi.
Ezentúl viszont remélem, hogy arra is jobban ráálnak, hogy a sztori következetesebb legyen a filmeken keresztül:

SPOILER

Superman felélesztése valóban egy érdekes dolog volt, mert tényleg feleslegessé tette a BvS utolsó jelenetét. Sőt még sokkal jobb lett volna, ha annyiban maradunk, hogy tényleg meghalt, semmi felemelkedő marok föld meg ilyesmi.
Flash időutazása a BvS-ben remélem nem marad majd magyarázat nélkül, de azért reméltem ebben a filmben kiderül, hogy az miért volt.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.