Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Egyik se nyújt túl nagy előnyt, de legalább próbálkoznak.

(#2) cserewarrior


cserewarrior
csendes tag

Egy hét :))

(#3) Gude


Gude
senior tag

Nem lehet hasalni :W :W

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Várós nagyon.. :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#5) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Csak jojjon mar :)

[ Szerkesztve ]

...

(#6) gabipaci válasza Gude (#3) üzenetére


gabipaci
addikt

Az azért van, hogy a sok noob sniper el ne aludjon a hegytetőn.
Rohanni kell bele a közepébe a harcnak, nem lefeküdni :)

Logitech hardware tester

(#7) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Amíg ilyen gémeket kiadnak PC-re, addig nem haldoklik a játék ipar... Szerintem.

(#8) Devid_81 válasza gabipaci (#6) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez jo megkozelites :D
Nem lesz akkora camper party

...

(#9) Goll-r válasza gabipaci (#6) üzenetére


Goll-r
tag

Nem csak a noob sniperek feküdnek le. pl egy tankkal szemben sivár 1-2 bokros terepen jobb hasalva megpróbálni túlélni. Ja és hogy ne lehessen fekvésból felugrani meg lehetett volna oldani úgy ahogy a cod4-ben állt fel az emberke. Ha már enynire realisztikusnak akarták csinálni akkor eg yfekvés nem ártott volna. Meg mondjuk support...pontosabb lövés. A másik meg, így a snipernek a ruházata is felesleges... Uav-vel úgyis lehet látni, meg a scan-nal már ha még van ebben. Vagy tegyenek bele pl. valami heart detectort.
Azért bf2-ben se lehetett csak fejlövéssel leszedni 1 lövésből az ellent és aki tudta mit kell csinálni, azt nem volt azért olyan könnyű eltávolítani a térképről...

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#10) LackoMester


LackoMester
addikt

Ez a hasalás dolog engem is nagyon zavar, hiányozni fog :K . Még 10 nap. :O
Nem haldoklik itt semmi, nézd meg az első BC részt csak konzolra jött ki, naugye :U

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11) mcmike válasza gabipaci (#6) üzenetére


mcmike
őstag

Szvsz nem ez az oka. A valóság jóval egyszerűbb:

A similarly unsporting tactic was used with the Support class, with its light machine gun, which is meant to be very powerful, but with the drawback that it is very inaccurate unless the player goes prone. This drawback could be negated by "dolphin diving", in which the player goes prone in mid-air, in order to gain the accuracy advantage of being prone. These techniques thus caused large balancing issues.

De nem csak supportra, hanem persze bármely másik kasztra is igaz a fenti állítás. Ez egy idő után idegesítő volt a 2142-ben. Forrás

De egy csomó más BUG is fekvéssel (prone) volt kivitelezhető. Gondolom ezeket a problémákat orvosolnták egyetlen nemes huszárvágással = nincs fekvés... :DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#12) luw2win válasza gabipaci (#6) üzenetére


luw2win
őstag

Hát nem tudom, ez is egy megközelítés, de mw2-t hogy szidta midnenki hogy nincs benne kihajolás, azért ez mégnagyobb baki... :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#13) CSiMi_ válasza Gude (#3) üzenetére


CSiMi_
tag

KI a f@szt érdekel, hogy nem lehet hasalni... Bug az egész.....

EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

(#14) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hasalás témára, amúgy a sniper pl mit csináljon rusholjon be egyből ahogy kezdődik az egész, oké kell vele mozogni, de közelharcra szart nem érsz vele, szóval úgy önmagában a sniper egy camp kaszt, nem rohangálni kell vele össze vissza, persze attól függ mibe, codba a sniper az gyilkos kaszt mert rohadt egyszerű használni mindent bead, de itt realisztikusabb a használata. Amúgy medicnek is kéne a hasalás ugye ha hasalsz elviekben pontosabban tudsz lőni és egy light machine gunnal életbe nem lősz te sehogy se ha nem gugolsz vagy hasalsz, kicsit erős fegyver ahhoz hogy szórás nélkül lőjjél te vele. Szóval nélkülezhető a hasalás, bár egy ilyen úgymond komolyabb csapatra épülő fps játékban alap dolog lett volna. Ez nem az ugra bugra rohangálásról szól, nyílt terepen egyből meghalsz ha kiszúrnak, a sniperek meg ha tudják fedezik a többieket, nagyjából erről kéne szólnia egy védekezésnek egyszerűen fogalmazva.

[ Szerkesztve ]

(#15) EczkE


EczkE
addikt

Ez a hasalás kihagyás mekkora hülyeség már... :U

Asszem mindenféleképpen!

(#16) bozont válasza BalaNce87 (#14) üzenetére


bozont
veterán

A hasalás az egy dolog, ami engem jobban idegesít az a squad spawn. Ekkora marhaságot még nem láttam ilyen játékban, remélem a véglegesben megszüntetik. Deén pl korlátoznám a sniperek számát, is csapatonként max 2, ahogy a medic-ekét is, bár abból 3-4 elegendő lenne. Remélem a véglegesben lesz warmup is a játék kezdése előtt, nem egyszer fordult elő, hogy mire beléptem a játékban c4-gyel már le is kapták az egyik védelmi pontot (ez meg a másik amit megszüntethetnének) és már a másikat támadták.

(#17) BalaNce87 válasza bozont (#16) üzenetére


BalaNce87
addikt

A korlátozásnak alapnak kéne hogy legyen, a spawn ugyancsak .... az engem is kiborít hogy a pontokat letudják rombolni tank-kal vagy bármilyen robbantható eszközzel, kicsit megkönnyítik a támadást így, mert ugye kockázatosabb bemenni a házba és plantelni a bombát, de ugyanez védésnél is rádrombolják a házat nincs fedezék egyből meghalsz, kicsit erősek a tankok, porig rombolják az egészet míg nem egy síkság lesz a pályából kb ez kicsit zavaró.

(#18) bozont válasza BalaNce87 (#17) üzenetére


bozont
veterán

A tank még okés, azt gyorsan le lehet kapni, ha meg hátul megbújik akkor meg az M-COMot sem tudja szétlőni. Na meg legtöbbször úgy csinálják, hogy quadra vagy az UAV-ra rakják a C4-et és úgy biztos távolból pikk-pakk vége is az M-COMnak.

(#19) BalaNce87 válasza bozont (#18) üzenetére


BalaNce87
addikt

Vége a beta-nak igaz tegnap raktam fel újra hogy megnézzem tényleg javult e gépigény, és valóban jobban futott jóval, mint eleinte, persze pont akkor mire vége:D
Nah mind1 megvenni nem fogom nekem sokba van 10-ért egy játék, majd meglátjuk.
Meg jó lenne tudni hogy kijavíták e azokat a hibákat amiket mondtál, mert ha nem akkor már elvből nem ér annyit a játék. Amúgy nekem ez a level-es dolog se testszik, mert már előre tudom hogy a 2. napon ott fognak zúzni a level 15-el kb, mert itt is arra mennek minnél hamarabb elérjék a maxot, ami előnyhöz juttathatja őket, és így már nem nevezném teljesen kiegyensúlyozottnak a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem értem, miért hiányzik mindenkinek a prone.
Sokkal pörgősebb a játék, többet kell taktikázni.
Egyébként sok szerencsét a pálya túloldalán, fedezékben hasaló sniper kilövéséhez akármivel...

(#21) Gude


Gude
senior tag

Snipernek pont az a lényege hogy megfelelő fedezékből,rejtve,várja a tökéletes lövést.Ha nincs benne hasalás sokkal kiszolgáltatottabb,és a sniper lényegétől meg van fosztva. :R BF2 :R után nagyon furcsa lesz. :WHa agyatlan pörgős darálós gémet akarnék akkor COD-al nyomulnék.(COD kedvelőktöl bocsi :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#22) v!ct0y válasza Gude (#21) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem kell ide hasalás. A sok kemper tanuljon meg mozogni..

(#23) Fortissimus válasza v!ct0y (#22) üzenetére


Fortissimus
őstag

ugyanakkor ha megbujsz egy kirobbantott lyukban, olyan mintha hasalnal

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#24) D1Rect válasza Fortissimus (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

De kirobbantott lyuk nincs mindenhol.

(#25) luw2win válasza Fortissimus (#23) üzenetére


luw2win
őstag

de most gondolj bele hogy milyen jó lehet feküdni egy kirobbantott lyukba :D
naaa?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#26) Fortissimus válasza D1Rect (#24) üzenetére


Fortissimus
őstag

az nincs, de van doboz vagy korlat vagy tereptargy ami moge el lehet bujni :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#27) D1Rect válasza Fortissimus (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor hol a hiba?
Fedezéket kell keresni. :)

(#28) Fortissimus válasza D1Rect (#27) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem a kihajolas jobban hianyzik, mint hasalas, de MW2 utan azt is megszoktam :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#29) D1Rect válasza Fortissimus (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem egyis se. A doomban nem volt. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.