Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) A Zéé válasza JoeYi (#52) üzenetére


A Zéé
addikt

"de mégis tökéletes közlekedőedény, ami 500e Ft volt."

Igen, nekem is ezért van még meg. Ér az autó kb. fél milliót, az elmúlt 2 évben ráköltöttem még ennyit, a nagyobb alkatrészekre: kuplung csere, vezérlés, kilyukadt klíma hűtő, hátsó lengéscsillapító csere, külső lakatolás, fényezés javítás. Plusz a szokásos 1-1 garnitúra téli-nyári gumi, az éves karbantartások és a kopó alkatrészek, de ezeket mondjuk másik autóra is elköltöd.
Ha eladom, és veszek másfél-két millióért valami olyant, ami tetszik, akkor egy 2006-os 300k-t futott autóból át tudok ülni egy 20010 körüli, 200k km-t futott kocsiba, amiben cserélhetem újra a vezérlést, a kuplungot, és 1-2 éven belül jönnek majd szépen sorban ismét a korból adódó hibák. Baromi jó üzletnek hangzik valóban... :D
Szóval maradt megint a Fiesta.

Amúgy ha lenne garázsom, vagy lehetne normális áron bérelni itt a környéken, akkor lenne a Fiesta munkába járni, és vennék mellé egy cabrio-t (pl a 306 Cabrio Roland Garros zöld színben, beige belsővel most nagyon be van akadva nekem) minden másra. És akkor a 2 kocsi közül az egyik bármelyik időpillanatban elérhető lenne, nem zavarna, ha egy hétig nincs az egyik.

Egyébként is nem az autók drágák, mi vagyunk csórók a 3-4 évenkénti cseréhez... :O

Just a simple Lineman...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.