Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Gratula az Index címlapos cikkhez! (Mondjuk elég zavaró volt a polgári neveket olvasni a nickek helyett. :DDD )

A tej élet, erő, egészség.

(#2) bitpork válasza joghurt (#1) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez a helyszínen is felvetődött a látogatók részéről h kellett volna egy üres kitűző és mindenki ráírhatta volna a ph nicket :) Sokkal könnyebb lett volna.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3) iday


iday
aktív tag

Most komoly, hogy nem ilyen képpel reklámozod?

Jól felnevettem, mikor megláttam.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#4) Kolondrum válasza iday (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha így is van, ez ettől (is) az ami. Nem kell bántani.

(#5) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Prímák a fotók és a video is :C

(#6) Alf25


Alf25
tag

Igaz, én nem szoktam soha hozzászólni, de évek óta olvaslak Bacsis és mindig nézem a kiállítás képeit. Jövőre ha időm engedi én is elmegyek, nagyon-nagyon klassz volt ez a kiállítás! Gratula!!!

(#7) bacsis válasza iday (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A kiállítás tetemes része az én ötletem által valósul meg, na ehhez konkrétan semmi közöm, az a helyi kollega találta ki, csinálta meg aki a termet is intézte nekünk, qrva nagy ötlet volt az igaz :D :R
Alf25! Várunk szeretettel, igyekszünk űberelni az ideit is :)

[ Szerkesztve ]

(#8) joghurt válasza bacsis (#7) üzenetére


joghurt
addikt

Esetleg jövőre a prociknál a sokszázas szőnyegből kiemelni néhány kedvencet, és a gépekhez hasonlóan feliratozni, hogy mi a pláne benne?

Vagy a folyékony nitrogénes túlhúzás mintájára egy proci-fűtésű tea/kávéfőző? (A hűtőbordán sütött virsli már túl perverz lenne.)

A tej élet, erő, egészség.

(#9) bacsis válasza joghurt (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ez jó ötlet amúgy :R
Hamarosan amúgy nyitok egy topicot itt a logouton a 6. kiállítással kapcsolatosan, és majd ott ötletelhetünk, hogy mi az ami megvalósítható

(#10) tm5


tm5
tag

Én tavaly voltam először. Hatalmas élmény volt, hiszen jó részt ezekkel a gépekkel már én dolgoztam, raktak össze, vagy szerettem volna dolgozni velük. (Nyílván a konfigurációkra, korszakokra gondolok, nem konkrétan a kiállított példányokra. :) )
Idén tavasszal jó előre jeleztem a nejemnek. hogy májusban megint meg kellene látogatni a sógorékat Pákozdon, ahonnan kb. 20 percre van Füle. Nem is volt semmi ellenvetése, hisz vasárnap cserébe menni kell az IKEÁba, legalább ugyanannyi időre, az ott elköltött pénzről nem is beszélek. :)

Szóval idén is voltam, most is vittem a 20 éves fiam, hogy lássa, mivel tudtuk elütni az időt 20-30-35 évvel ezelőtt, illetve mirről álmodoztam, hogy legyen nekem is.

A kiállítás sokat változott tavaly óta. Akkor az egy nagy lanpartynak tünt, idén viszont mintha egy jól szervezett fesztivál lett volna, minden negatív "külsőség" nélkül. Legalábbis szombaton én ezt éreztem.

Nagyon élveztem megint, jövőre is tuti jövök. Nagy respect minden szervezőnek és kiállítónak. :R

/uff

(#11) talmida


talmida
Közösségépítő

Gratulálok!!! Fülét turisztikai központtá varázsoltad!! :D

IN GOD WE TRUST!

(#12) Jápika


Jápika
csendes tag

Kedves Bacsis és a Retro PC kiállítás társ szervezői!

Nagyon örülök, hogy ezúttal el tudtam jutni a kiállítás helyszínére Fülére.

Klassz dolog volt ennyi régi szép kütyüt látni egy helyen működőképes állapotban.

Jó volt azt érezni a a találkozó légkörében, hogy itt végre egy nyelvet beszélünk és nagyjából közösek a hóbortjaink...

Örülök, hogy ismét láthattam egy maroknyi lelkes embertársam buzgóságát amint, próbálják menteni a számítástechnika történelmi relikviáit, és segítségükkel az új generáció is megismerheti, hogy ez a történet nem a Win10-zel és az okostelefonokkal kezdődött.

Bízom benne, hogy tudtok hasznosítani néhány dolgot mindazokból amit vittem nektek belépődíj és köszönet képpen a kiállítással kapcsolatos fáradozásaitokért!

Remélem jövőre is találkozunk, és beszélgetünk egy jót!

Addig is jó egészséget és minden jót kívánok nektek!

Üdv : Csepi Jápika

(#13) CocooN-z válasza Jápika (#12) üzenetére


CocooN-z
őstag

:R :R

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#14) bacsis válasza Jápika (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mi köszönjük a látogatást, és remélem, hogy találkozunk jövőre is :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.