Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) tm5


tm5
tag

Én tavaly voltam először. Hatalmas élmény volt, hiszen jó részt ezekkel a gépekkel már én dolgoztam, raktak össze, vagy szerettem volna dolgozni velük. (Nyílván a konfigurációkra, korszakokra gondolok, nem konkrétan a kiállított példányokra. :) )
Idén tavasszal jó előre jeleztem a nejemnek. hogy májusban megint meg kellene látogatni a sógorékat Pákozdon, ahonnan kb. 20 percre van Füle. Nem is volt semmi ellenvetése, hisz vasárnap cserébe menni kell az IKEÁba, legalább ugyanannyi időre, az ott elköltött pénzről nem is beszélek. :)

Szóval idén is voltam, most is vittem a 20 éves fiam, hogy lássa, mivel tudtuk elütni az időt 20-30-35 évvel ezelőtt, illetve mirről álmodoztam, hogy legyen nekem is.

A kiállítás sokat változott tavaly óta. Akkor az egy nagy lanpartynak tünt, idén viszont mintha egy jól szervezett fesztivál lett volna, minden negatív "külsőség" nélkül. Legalábbis szombaton én ezt éreztem.

Nagyon élveztem megint, jövőre is tuti jövök. Nagy respect minden szervezőnek és kiállítónak. :R

/uff

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.