Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

UP a kitalálónak

(#2) FatalEror


FatalEror
addikt

Milyen állatság készülődik?

HardCore is my LifeStyle

(#3) bacsis válasza FatalEror (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

...Ha a hegy nem megy mohamedhez... :K akkor megcsinálom ATI-s konfiggal ;]

(#4) FatalEror válasza bacsis (#3) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem is értem mit szarakodtál dzsíforszal. ;]
Gondolom megint lefordul a villanyóra a falról...

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#5) bacsis válasza FatalEror (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A 2db 2900XT valamivel többet kajol mint a nyócnyóc Ulra SLI, de még ezek is beérik így kompletten 400W-al 3Dmark és Unigine alatt :K
Kipróbáltam még a 3870X2-t is, az közel 100W-al kevesebbet evett, szal erősen úgy tűnik hogy a 3870+3870X2-t is el fogja vinni az 500-as tápom, és akkor kipróbálom azt is :K

(#6) FatalEror válasza bacsis (#5) üzenetére


FatalEror
addikt

Proci a veterán Opti180?
Amúgy szépen megy a 3 GPU együtt,mert elég szokatlan megoldás.

HardCore is my LifeStyle

(#7) bacsis válasza FatalEror (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nekem talán egy hétig volt Opteron180-asom elég hamar túl adtam rajta :)
általában az opteron165-össel szoktam a 939-es gépeimet piszkálgatni, de ez az ATI-s Abit nem nagyon bírja a magas Referencia órajelet, így egy jobb fajta 4200+ X2-t raktam be, ez a proci ebben a lapban is megy 2,9-et meg az 50-as A-data vitesták is 520-at, pedig ennek a lapnak a másik gyengéje meg a magas órajel freki, szal ez most így elég jól húz :K

(#8) FatalEror válasza bacsis (#7) üzenetére


FatalEror
addikt

Amúgy visszatérve driver-re általában nem szoktam velük szórakozni ami megbízható és faszán működik arra térek vissza,haver gépén 8.1-s catalys-t van. :DDD Egyszer leszedtem egy frissebb dzsíforsz driver-t,aztán állandóan ledobta a monitort,visszaraktam az előzőt,azzal pedig mai napig faxán megy a gép,úgy hogy már nem nagyon frissítem a drivert. :N

Nem ide tartozik,de most jutott eszembe.Lan-ra milyen gépet viszel? :))

HardCore is my LifeStyle

(#9) bacsis válasza FatalEror (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

NA jó de ez a gép most lett feltelepítve, jóhogy minél frissebb driverrel próbálkozok, pár plusz FPS reményében :K
LAn még soká lesz, majd azt a gépet viszem, amit a legkönnyebben tudok mozgósítani :))

(#10) Trebron09


Trebron09
őstag

HD2900XT CF, éljen az 512Bit :C
Remélem minél hamarabb összejön a teszt. ;)

Nekem is problémáim voltak az új driverrel..[link]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#11) bacsis válasza Trebron09 (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hmmm.. akkor simán lehet hogy télleg az új driver opat :U
Kipróbáltam a 2900XT-kkel a Far Cry 3-at, de sajna gyengébben megy a játék a két kártyával mint az egy szem 8800 Ultrával :U :(

(#12) Trebron09 válasza bacsis (#11) üzenetére


Trebron09
őstag

:Y :Y

Az meg hogy? Ennyire "The Way It's Meant To Be Played" lenne a játék? :U

(Vagy csak a driver miatt..)

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#13) bacsis válasza Trebron09 (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Szerintem csak szimplán a HD2900XT felépítése nem igazán kedvez a játéknak.. oké hogy 512bites a memória vezérlője, de a 16 textúrázója simán lehet szűk keresztmetszet.. ne felejtsük el, hogy a 8800-asnak ebből dupla annyi áll rendelkezésre...
Vagy jahh... driver... Majd azt csinálom, hogy felrakom a legfrissebbet és egy kártyás módban kipróbálom, illetve akár így is kipróbálhatom egy kártyás módban, mert könnyen meglehet hogy a CF kever be, vagy nem hoz semmit vagy lassulást is okozhat ugyebár.... és ugye ne felejtsük el, hogy a 8800 Ultra amúgyis erősebb.. Szóval elég az ha szimplán nem működik a Crossfire :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.