Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) bacsis válasza Dare2Live (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Imádom/tam a Thinkpadokat...
Mondjuk egy T61p-t bevállalnék... Értek, tök oldschool laptop, oszt bent figyel a Quadro FX570 (Geforce 8600GT szint) jahh és a kijelzője 1920X1200-at is tudhat akár...
Ezzel szemben a T430-ban mekkora a csúcs VGA? 1600X900?
HA esetleg lenne benne VGA? Quadro NVS5400m.. --> Mondjuk ez annyira nem is lenne ócska :) de sajna így vagy úgy már a T420 után megindult a hanyatlás.. T430-nál pl a billentyűzettel :U

Bambuszpro
Hp-men van trackpoint de azt maximum akkor használom ha fekve filmezek az ágyban. Máshogyan sehogy nem áll kézre.
--> Fekve ágyból szoktam filmezni.. ezért kell a trackpoint, meg a 180 fokban nyitható kijelző... a lábam felhúzom neki támasztom a gépnek, pont ki kell 160-180fokig nyitni...
Jahh trackpoint azért is kell mert FPS játékokat azzal játszok.. és jobbanszórom a hedshátokat mint más egérrel ;] Amúgy a touchpadra is ezért kell nekem dedikált egérgomb, mert a külső nézetes szerepjátékokat meg inkább touchpadon játszok... a dedikált egérgomb nagyon fontos ez miatt :U
Többiek: Tök jó gépeket ajánlottatot, de azok inkább közép-felső kategóriásak...
Mondom.. nálam egy gép nem baj ha 10+ éves, de annak felső kategóriásnak kell lenni... na már nem elvi dolgok miatt.. hanem azoknál van meg az amit én szeretnék.. normális kijelző, normális touchpad/trackpont normális anyaghasználat, normális trackpoint/touchpad.. tudom-tudom a HP Probbok/Elitebook a közép kategóriában is fémet ad, és ez tök jó... meg sok esetben 1366-os kijelzőt :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.