Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#139) bacsis válasza ncc1701 (#135) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hogy miért nem huszadrangú a Covid ezek mellett?
Elmondom... Szóval cukorbetegség? Nem jó dolog de 20 év+-ig el élhetsz vele, van rá gyógyszer csillió, ízületi problémákra fájdalomcsillapító, stbstb... kb mindegyik betegségre...
Míg most az anyukámért IMÁDKOZNI TUDOK CSAK!!!!! Mert ma be kellett feküdnie a kórházba :( Bár csak cukor beteg lenne inkább. vagy magas vérnyomása stb :U de nem. Ő covidos és nem tudunk érte semmit sem tenni... csak imádkozni... 68 éves, de garantáltan olyan sallert ad a mai napig, hogy le szakad a fejem... olyan fitt és jó karban van, hogy dolgozik... fő állásban!!!! semmiféle betegsége nincs... most mégis kórházban fekszik... biztos hogy 20-ad rangú? :U

És hogy mi miatt dobta le az agyam a gépszíjat? szal bekísértem a Covid osztályra... csak az ajtóig mehettem... nos úgy néz ki, hogy van 2 fotocellás ajtó, egymás után 1,5 méterrel... Ide értve a főbejáratot... tehát utca, majd 1,5 méteren belül 2 fotocellás ajtó, majd ott fexenek a haldokló, hörgő, jajgató beteg emberek.. .egymás hegyén hátán!!!! Menj be egy ilyen helyre... nekem elég volt 5 másodperc... szerintem neked is... kb bármelyik kórházban ezt a képet fogod látni... át fogod értékelni az életedet is egy ilyen után :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.