Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) eastsider


eastsider
nagyúr

emlékszel? írtam Neked, hogy tudsz-e segíteni PCI-E VGA ügyben...
találtam egy 6200-st 2k-ért. vagyis engem talált meg, de úgynézki átQrták a fejem és kidobtam az ablakon 2000ft-ot.. mindegy vele ne üzleteljetek: csuresy

mivel kvára kellettek a gépemről az adatok megsütöttem picit a sütőben(no offenz plz.. max kidobtam volna a kukába) (GPU hibákat dobott előtte), eztán memhibákat... jó... bekapcsotlam a gépem tegnap, csökkentett mód... hmm egyre kevesebb pötty van.. nézzük csak meg normál módban? hmm megy :Y igaz csíkos.. de megy...
éjjel újraindította a gépet a windows update (csög:D) reggel nézem a képet.. ANYÁÁD egy pixelhiba sincs :Y
húú jó.. akkor forceware megy fel :Y és ment.. rebootoltam, és fasza!!!
najó akkor downclockolok mindent 100 mhz-el (tudni kell, hogy egy 256mb DDR3 memóriával felszerelt 7600GST-ről van szó (inno), 2006-os. 1.2ns samsung ramokkal. tuning bajnok volt. vitte a 2ghz-t is. mondjuk a gpu annyira nem húzható..., mind1... csak az elején 3D mákoztam, idestova 4 éve... 500/1400 órajelekkel rendelkezik, a 7600GT ref.: 560/1400)
így 400/1200-on most jó
na. és tudod miért ide írok?
mert pasztának tudod mit használam? :D (elfogyott a zalman) valami Q10-es kézkrémet :D
és 47 fok körül tartja a GPU-t :DDD (a gyári 3 centis ventit egy 12cm-es váltotta fel, ami hangtalan)
szóval nélküled nem jöhetett volna össze :D

amúgy eddig is hibázgatott.. 3D-ben már úgy 2 éves kora óta csápjai nőttek az embereknek Cod2-ben.. GPU hiba... 2D-ben is csíkozott néha...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.