Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

és még az idő is lehangoló :O

:DDD

(#2) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Részvétem, majd csak túléled valahogy :)

(#3) Gonosz15 válasza bacsis (#1) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Együtt érzek veled. Nekem tönkre ment a 19"-os CRT monitorom. :(

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#4) bacsis válasza Gonosz15 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Csak tudod ezek olyan dolgok, hogy nem vagy csak nagyon nehezen lehet őket pótolni :(((
^Clown! Igen túl élem, nem is erről van szó, csak hogy mocskosul rossz érzés, és bánt

[ Szerkesztve ]

(#5) ^Clown válasza bacsis (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Azt elhiszem, hozzá tudnak nőni ezek a "vackok" az ember szívéhez.

(#6) bacsis válasza ^Clown (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Végre aki megért, keblemre cimbora :R

(#7) Penyus válasza bacsis (#6) üzenetére


Penyus
senior tag

Az nagyon rossz mikor az ember ugy teszi el hogy muxik aztan eloszedi es doglott. Hanyszor jartam enis igy. Konfigokba is random doglenek meg dolgok. Ilyen regiekben, amiket egyben tarolok.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#8) bacsis válasza Penyus (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az idő vasfoga ellen nehéz védekezni :(((

(#9) ^Clown válasza bacsis (#6) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Mi bajuk lehet a cuccoknak? Mert ha "csak" a kondik száradtak ki, azokat ki lehet cserélni.

(#10) Daczy válasza ^Clown (#5) üzenetére


Daczy
aktív tag

Bizony ez így van. Sokan leszólják, hogy egy gép hogy nőhet az ember szívéhez, erre én mindig azt mondom:

Te szereted a virágokat? Mert ha te szeretsz egy marék szerves anyagot, én szerethetek egy marék szilíciumot :B

(#11) Fücsök007 válasza bacsis (#8) üzenetére


Fücsök007
őstag

Sajnos ez igaz, :( de hátha akad 1 a hardveraprón. :)) ;)

(#12) bacsis válasza ^Clown (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Sajnos nem tudom mi lehet a bajuk, a Jornadának sztem valami firmware baja lehet, a V6800-as asusnak passz... nem ad képet sípolja a gép mintha nem lenne benne VGA kártya... gőzöm sincs... A 7950GX2-n szimplán előregdhettek a memória chipek, talán ha adnék nekik plusz fezültséget VMOD-al, lehet lenne esélyük.. Az epox lap BIOSA pukkant el, jahh és tegnap leégett egy 1,7-es P4 procim is :DDD :W
Daczy! Ott a pirospont :R

[ Szerkesztve ]

(#13) ^Clown válasza bacsis (#12) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Akkor ez most nem egy jó időszak sajnos... A videókártyát süsd meg, hátha segít rajta :)

(#14) makraipeter1 válasza bacsis (#12) üzenetére


makraipeter1
tag

süsd meg az X2-őt :DDD :DDD

(#15) doncortio


doncortio
senior tag

részvétem haver!
nekem az első gépem (amit kaptam nem amit vettem) döglött be: Cel333A, 64Mb PC100SDRAM, 8Mb S3 Savage 4, 6.4Gb vinyó, stb.

Mindez egy IBM fekvőházba volt belezsúfolva és egyszerre sokasodtak a bajok: először a RAM mondott csődöt. ha a gépbe rakom se kép csak pittyogás ami a kézikönyv szerint ramhiba, utána a proci kezdett el hibázni, a vinyó kisült és végül az alaplap nem lát már semmi IDE eszközt :O :O :O pedig oylan jó volt... bármit megtenék hogy "megmentsem" (vagyis kialakítom a képmását, ugyanúgy 6.4gb vinyóval, procival, ramot azt már tudtam pótolni...)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#16) eastsider


eastsider
nagyúr

emlékszel? írtam Neked, hogy tudsz-e segíteni PCI-E VGA ügyben...
találtam egy 6200-st 2k-ért. vagyis engem talált meg, de úgynézki átQrták a fejem és kidobtam az ablakon 2000ft-ot.. mindegy vele ne üzleteljetek: csuresy

mivel kvára kellettek a gépemről az adatok megsütöttem picit a sütőben(no offenz plz.. max kidobtam volna a kukába) (GPU hibákat dobott előtte), eztán memhibákat... jó... bekapcsotlam a gépem tegnap, csökkentett mód... hmm egyre kevesebb pötty van.. nézzük csak meg normál módban? hmm megy :Y igaz csíkos.. de megy...
éjjel újraindította a gépet a windows update (csög:D) reggel nézem a képet.. ANYÁÁD egy pixelhiba sincs :Y
húú jó.. akkor forceware megy fel :Y és ment.. rebootoltam, és fasza!!!
najó akkor downclockolok mindent 100 mhz-el (tudni kell, hogy egy 256mb DDR3 memóriával felszerelt 7600GST-ről van szó (inno), 2006-os. 1.2ns samsung ramokkal. tuning bajnok volt. vitte a 2ghz-t is. mondjuk a gpu annyira nem húzható..., mind1... csak az elején 3D mákoztam, idestova 4 éve... 500/1400 órajelekkel rendelkezik, a 7600GT ref.: 560/1400)
így 400/1200-on most jó
na. és tudod miért ide írok?
mert pasztának tudod mit használam? :D (elfogyott a zalman) valami Q10-es kézkrémet :D
és 47 fok körül tartja a GPU-t :DDD (a gyári 3 centis ventit egy 12cm-es váltotta fel, ami hangtalan)
szóval nélküled nem jöhetett volna össze :D

amúgy eddig is hibázgatott.. 3D-ben már úgy 2 éves kora óta csápjai nőttek az embereknek Cod2-ben.. GPU hiba... 2D-ben is csíkozott néha...

[ Szerkesztve ]

(#17) bacsis válasza eastsider (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ehh, örülök, hogy megoldódott a problémád, a kézkrém meg mondtam hogy tuti befutó ;)

(#18) madmaxxx válasza bacsis (#17) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Nagy UP! bacsis "találmányainak"!!! :R

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.