Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na errol beszeltem...

Mindenki felmér, az egyik szerint a Huawei az elso Kinaban a masik szerint meg a Xiaomi...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Kékes525 válasza Graphics (#1) üzenetére


Kékes525
félisten

"Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítok" – mondta állítólag Churchill...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) Stauffenberg válasza Graphics (#1) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Darabszám, árbevétel, profit, részesedés. Csak négy jellemző statisztikai elem, amelyek alapján rangsorolni lehet és ezeknek nem kötelező ugyanolyan rangsort kidobniuk. Szóval melyik szerint első a Huawei és melyik szerint első a Xiaomi?

(#4) Graphics válasza Stauffenberg (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A KSH adatai szerint...

:D Mindenféle számokat dobálnak... hogy í]y úgy elsők...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Stauffenberg válasza Graphics (#4) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Miért, mit mondjon a szerencsétlen PR-os? Hogy "elsők vagyunk eladott példányszámban, de harmadikok árbevételben"? A gyártó azt domborítja ki amiben első. Ha meg benned nincs annyi, hogy különbséget tegyél árbevétel, példányszám, profit, piaci részesedés és egyebek alapján, akkor megérdemled, hogy becsapva érezd magad.

(#6) Graphics válasza Stauffenberg (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áh, én sose éreztem ezek miatt becsapva magam, csak kényelmesen hátradőlve nézem azt, ahogy cicóznak egymással :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Other 0,0%?
Az, hogy sikerült???

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#8) jacis


jacis
nagyúr

Ügyes az LG :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) marcee


marcee
addikt

Eszembe nem jutott volna, hogy pont otthon csak 30%-on áll az apple, mikor éppen Kínában majdnem 50-en.

Szerk: na jó, nem 50, valamit félreemlékeztem, csak vezet gyártóként.

[ Szerkesztve ]

\m/

(#10) jacis válasza marcee (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem vezet gyártóként sem... ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) Garada


Garada
őstag

Számomra most a Huawei a P8 után igen szimpatikus lett.Főleg azok után, hogy hangsúlyt épített a lokalizációra is.

(#12) zombinyul


zombinyul
addikt

Az LG sikereinek csak orulni tudok, iszonyat jo telefonokat (meg tabletokat) csinalnak. A Huaweinek szinten, parom P8-asa is nagyon nagyon jo cucc lesz (mar csak a tamogatottsagara leszek kivancsi, a P6-osa rosszul szerepelt ilyen teren).
Az Apple helyezesen viszont megvagyok lepve. Azt hittem az amerikaiak vannak akkora hazafik, hogy a legtobben a sajat tyukuk tojasat vegyek. ;]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13) Fejvadi válasza Kékes525 (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#14) macskea válasza marcee (#9) üzenetére


macskea
őstag

Tisztában vagy vele, hogy hogy alakulnak a bérek és az iPhone árak egymáshoz képest Kínában?! Nagyon el kell ahhoz aprózódnia ahhoz a piacnak, hogy egy prémium gyártó egyben piacvezető is legyen (darabszám kapcsán meg különösen).

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.