Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Fókuszálhat amire akar, csak nem a stabilitásra !
Ugyanaz mint az előző 04 havi driverrel, a több hetet, kitesztelt stabil UV-OC beállítások szinte rögtön fagynak a TS-Stress teszt alatt, visszatéve a 21.03.2 verziót minden rendben megint, semmi fagyás és egyéb..../PowerColor RedDevil 6900XT/..... :U

[ Szerkesztve ]

(#2) Abu85 válasza ScomComputer (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mivel a 21.4.1 megváltoztatta az órajelváltási paramétereket, így keresned kell az új paraméterekhez stabil UV-OC beállításokat. Másképp sosem lesz jó, mert az új meghajtóval kevesebbet fogyaszt a VGA-d. Ez azt jelenti, hogy a módosult órajelváltási módszerrel nem bírja a beállított tuningot a termék. Ilyet egyébként folyamatosan csinál az AMD, hiszen azért rakták bele a hardverbe az újszerű AVFS-t, hogy per driver szinten is konfigurálható legyen az egész, ne kelljen BIOS-t frissíteni a finomhangoláshoz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) #95462144


#95462144
törölt tag

Nálam az utóbbi két frissítés óta random leáll a radeon software, jó lenne már kijavítani kicsit unalmas állandóan hibajelentéseket küldözgetni...

(#4) Rabbitf_24 válasza Abu85 (#2) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Az a probléma, hogy bármelyiket rakom fel az elmúlt 3 verzióból, Border 3 / AC Odyssey random crash menet közben gép újraindítással. Van ami szépen megy, van ami meg egyáltalán nem megy... :(

(#5) Abu85 válasza Rabbitf_24 (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én a Border 3-on éppen játszok, az működött tegnap este. Az AC-t nem tudom megnézni. Sokat segítene, ha tudnád, hogy mitől crash-elt, mert a gép ezek szerint automatikusan újraindulásra van állítva, így a hibát pont nem látod.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6) ScomComputer válasza Abu85 (#2) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszönöm a válaszod,igen erről olvastam és tudom is, de nekem az új driverekkel, valahogy nem jön össze,ha beállítok egy stabil UV v. OC-t és TS stress teszt 20 loop lefut, a következő indításnál már dobja is el magát, viszont azt is olvastam hogy ezek a driverek éppen ahogy írod is(ne kelljen bios update) a fesz, és vrm szabályozás terén is módosultak....sőt az órajel intervallum se a régi mert a beállított max. órajelet jócskán felé lövi és ez miatt van a crash....látom a teszt alatti monitorozásban a max peak órajeleket...szóval pl. ha belövök max. 2450mhz-t akkor olykor feldobja 2490-ra is na ekkor már nem elég a beállított fesz. és ez okozza a crash-t....még a "régi" driverekkel ilyen nem volt,ott is felé lőtt néhány mhz-et de ennyit nem......no majd még tesztelgetünk... :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Rabbitf_24 válasza Abu85 (#5) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Tudnál ebben segíteni, hogy ezt hol tudom beállítani, hogy ne induljon újra és lássam a hibát / hibaüzenetet? Köszönöm előre is!

(#8) nexplo válasza ScomComputer (#6) üzenetére


nexplo
őstag

Ez tényleg ciki. Akkor marad az hogy annyival csökkented mint amennyit rádob az új. Ez szívás valóban.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#9) ScomComputer válasza nexplo (#8) üzenetére


ScomComputer
veterán

Igen,csak ez nem működik..már próbáltam...
Visszament a 21.3.2, ezzel is jól megy minden a Village és Metro is...nincs időm most ezzel sz@rakodni,meg kedvem se... :D

(#10) nexplo válasza ScomComputer (#9) üzenetére


nexplo
őstag

Én is ezt tenném ha nincs miért váltani az újra :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) olymind1 válasza ScomComputer (#1) üzenetére


olymind1
senior tag

Nálam is fagyott/újraindult csomószor a múlt havi driver. Játék böngészés deskop alatt bárhol véletlenszerűen. :U

(#12) Z10N válasza #95462144 (#3) üzenetére


Z10N
veterán

Nalam is egyre surubb es orajezlhez kotheto a hiba. Hasonlo, mint ScomComputer-nel. Ment is vissza a regebbi driver.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#13) nexplo válasza Z10N (#12) üzenetére


nexplo
őstag

Akkor ez nem frissítés hanem publikus teszt lassan :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) ETOM


ETOM
addikt

Forza Horizon 4 jól megy vele. Freesync meg élesítés is müködik.

(#15) Clorf


Clorf
tag

Nálam az előző driver óta állandóan előbukkan a tálcán a radeon ikon, hiába kapcsolom ki -.-

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#16) farkas1 válasza Rabbitf_24 (#7) üzenetére


farkas1
tag

Keress erre rá a windows keresőben:
systempropertiesadvanced

(#17) Stormbird


Stormbird
tag

Kár hogy a capcom nem fókuszált eléggé a gamere. Így egy középszerű zagyvaságot sikerült összedobniuk. A 7et nem sikerült meglépniük de még csak meg sem közelítették.

(#18) Bossp válasza ScomComputer (#1) üzenetére


Bossp
addikt

Bár ilyen problémáink lennének hogy hogy tuningoljuk a 6900 xt-t xD én még mindig egy normáls árú 6800 XT-re várok :D amúgy is 4k 144hz-en játszol hogy kell a tuning? :Y

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#19) nexplo válasza Bossp (#18) üzenetére


nexplo
őstag

Az FPS szám miatt kellhet egy kis plussz erő hogy meglegyen a stabil 144-nél több. :K
Nálam Warezone-ban épp hogy megvan a 144 de néha beesik így is alá.

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#20) Bossp válasza nexplo (#19) üzenetére


Bossp
addikt

4k-n? :D

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#21) nexplo válasza Bossp (#20) üzenetére


nexplo
őstag

Én csak 2K-ban tolom. :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) Bossp válasza nexplo (#21) üzenetére


Bossp
addikt

Az fura. Gondolom wqhd ra gondolsz. 5700 xt vel nem igen volt olyan pont ahol nenlett volna meg :D inkabb a procinak verj alá. 160 korul volt az atlag fps em.

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#23) Novver


Novver
senior tag

Lady Dimitrescu's boobs are now more "floaty" thanks to Ray Tracing

Life is a game... The game is my life!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.