Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122) Chaser válasza t72killer (#119) üzenetére


Chaser
titán

"Ergo nincs semmiféle humán géniusz által feltalált csoda, ami a reklámban szereplő szuperzöld 20Mrd lakosú bolygóhoz vezetne minket."
hogyne lenne? ne beszélj zőccségeket' ;]
az nem számít, hogy én nagyobb étvágyú autóval járok, mi vagyok én a csillió emberhez képest
az sem számít, hogy kicsit pazarlom a vizet, hisz mi vagyok én a csillió emberhez képest
az sem számít ha kinyomom a szemét vga-nak/cpu-nak, hisz mi vagyok én csillió emberhez képest
az sem számít, ha annyit sem tudok megtenni, hogy a hulladékokat szelektálva gyűjtöm, hisz mi vagyok én csillió emberhez képest
az sem számít, ha évi 2-3x nyaralok és utazgatok, hisz mi vagyok én csillió emberhez képest
stbstb
gondolja ezt az emberek 95-99%-a, de aki látta a blöfföt tudja, hogy a matek a lényeg ( :, és bizony a matek azt mondja ennek jó vége nem lesz, és nincs semmilyen "zöld megváltás", maximum problémákat más régiókra tolnak át, látszat intézkedéseket tesznek, jól megszakértetik a tudósokkal és persze a végén megnyugtatnak mindenkit is, hogy itt nincs semmiféle baj, miközben elég egyértelmű ahogy mondtad, hogy a 8mrd fogyasztó a sok és a kiváltó ok az okozatra - ami lehet csak 5-6mrd, nem tudom mekkora része ennek harmadik világ beli ember -
és természetesen ez a szám növekszik, nálamnál sokkal okosabb emberek azt mondják a föld eltartana 16mrd-t is gond nélkük, sztem is, mondjuk nomád életmóddal, jelenlegi fogyasztói társadalomban talán max 4-5mrd lenne az egészséges
ez a vírusos sztori létszám csökkentésre akármilyen szomorú még reális is lehet..ne legyen igazad

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.