Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Fantasztikus, lassan mindenkinek külön fizetős steaming szolgáltatása lesz... hát a fene se fog mindegyikre külön előfizetni. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2) #52588800 válasza FollowTheORI (#1) üzenetére


#52588800
törölt tag

Pedig én már alig várom, hogy kiváltsam a 10 eurós műholdas TV csomagom 10 darab 5 eurós streaming szolgáltatással. Gazdaságosabbnak ígérkezik :DDD

(#3) hajbel válasza FollowTheORI (#1) üzenetére


hajbel
addikt

Így meg váltogatod az előfizetésed össze-vissza (gondolom lemondani csomagot nem lehet, csak bővíteni). Nekem tetszene ez a szolgáltatás, ha normális áron lenne, egészen biztosan elő is fizetnék rá. Vissza lehet nézni a vitatott jeleneteket és akkor nézem meg az összefoglalót, vagy a teljes meccset, amikor akarom, nem kell kompromisszumot kötnöm folyton.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4) #56573440 válasza hajbel (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

hovatovább nem kell reklámokat nézni...

(#5) hajbel válasza #56573440 (#4) üzenetére


hajbel
addikt

:K és fantasztikus magyar szagértők zsincsenek meccs és összefoglaló között/közben (tisztelet a kivételnek)

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#6) Mp3Pintyo válasza hajbel (#5) üzenetére


Mp3Pintyo
aktív tag

Kérdés persze, hogy milyen nyelven lenne a kommentár. Mindegyik angol? Vagy ha az egy Barca meccs a bajnokságban ott már spanyol?

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#7) hajbel válasza Mp3Pintyo (#6) üzenetére


hajbel
addikt

Nekem az angol teljesen megfelel, mivel szinte biztosan normális szakértőket és szakkomentátorokat hívnak majd meg.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem olyan drága ez,ha beleszámolod azt is,hogy megkapod a VoD-okat. Gondoljatok bele,ha otthon szeretnétek tárolni fullhd-ben,neadjisten 4k-ban a meccseket,az sincs ingyen. Az F1 TV Pro is drága,de olyan hozzáférésed van,ami elképzelhetetlen a tvnél. Ez egy új dolog még,lassan fog felépülni és minél elterjedtebb lesz annál olcsóbb.
Jelenleg mūholdas(freesat) elōfizetésem van, cca 150 adás, és amit igazán kihasználok az a hbo go. Az idōponthoz kötött tartalomnak befellegzett,na meg a reklámokkal is átestek a ló túloldalára

Life, Uh, Finds A Way

(#9) crazykid83 válasza hajbel (#7) üzenetére


crazykid83
csendes tag

Biztos... :W

(#10) #52588800 válasza hajbel (#5) üzenetére


#52588800
törölt tag

(#11) hajbel válasza crazykid83 (#9) üzenetére


hajbel
addikt

Személy szerint csak az angol sky és itv közvetítésekből tudok kiindulni, ahol kivétel nélkül legendás játékosokat hívnak be, nem olyan suttyókat akik életükben két egyeneset nem rúgtak bele a labdába.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#12) Béééla


Béééla
őstag

Lehet így drágább a végösszeg, de a sima TV elmehetne már a búsba.
De az is érdekes, hogy NFL közben a reklám IS megy, és egy vagyon az előfizetés. Szóval így nem kéne. (de amúgy se nézek sportot, viszont az aggasztó, hogy legalább 4-5 előfizu kell, mire "mindent" láthatsz: hbo go, netflix, disney, crunchyroll, sportok)

Bélabá

(#13) ronson


ronson
őstag

Ezt most boritékolom, ha meccseket is fognak adni, akkor annak az árától földhöz verik magukat a magyarok.

(#14) #94529552 válasza #56573440 (#4) üzenetére


#94529552
törölt tag

Miért ne lenne reklám? Ha a "szegény" UEFA már ebből is pénzt akar csinálni, majd szerinted elveti a reklámot, amiből eddig is rengeteg(túl sok) bevétele van?!!! :DDD

(#10) RareParrot válasza hajbel (#5) üzenetére :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#15) berVi válasza FollowTheORI (#1) üzenetére


berVi
senior tag

Aha. Csak az egyiknel a musorido fele reklam, a masiknal meg nem.

De egyre inkabb terjednek a reklamos olcsositott opciok minden szolgaltatonal, pont az ilyen olcsojanosok kedveert, akik inkabb tomik a fejuket agymoso szarral, mint fizetnek normalis arat a szolgaltatasert.

Ajanlott kontent:

Puzsér: Reklám - A tudat gyarmatosítása (A teljes film)

[ Szerkesztve ]

(#16) Solten


Solten
addikt

Jo lenne a FIFA is kovetne a peldat, lemondtam a "hagyomanyos" csatornakat itt az UK-ban (£150/ev 100 csatorna moslekert). Tokeletes a Netflix meg az Amazon Prime.

Saor Alba

(#17) Dr. X válasza #56573440 (#4) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Milyen reklámokat nézel te meccs KÖZBEN? Csak, ami ki van rakva a reklámtáblára. A meccs előtt és félidőben adott reklámok meg mit zavarnak? Akkor verset is mondhatnak, annak semmi köze a meccshez. Szakértők nyilván nem lesznek, mert teljesen feleslegesek. Az emberek nagy része a félidőben nem nézi a tévét. Kommentátor meg biztos nem lesz, csak maga a meccs. A DAZN tudtommal közvetít BL-t (meg mindent), arról mi a tapasztalata annak, aki használja?

[ Szerkesztve ]

(#18) atee_13 válasza berVi (#15) üzenetére


atee_13
őstag

"akik inkabb tomik a fejuket agymoso szarral, mint fizetnek normalis arat a szolgaltatasert."

Aztán meg Puzsérra hivatkozni

Erőss ellentmondást érzek... :F

(#19) DeathAdder válasza hajbel (#11) üzenetére


DeathAdder
veterán

és mivel jobb ha egy legendás játékos szagért?

pl. amikor berakják a sky-nál Carraghert.. annyi baromságot összelapátol hogy az valami förtelem és olyan ocsmányul is artikulál hogy alig lehet megérteni... vagy ott van nálunk Gera, azon kevés magyarok egyike, aki látott közelről profi futballt, de egy összetett mondatra sem képes, saját véleménye meg pláne nincs.

Ezeket magasról, nagyon-nagyon magasról felülmúlja egy olyan magyar szakértő aki még életében nem rúgott egyeneset a labdába...

De persze az igaz, hogy ebből itthon nagyon kevés van, és látszólag igény sincsen rájuk, tehát ezzel még véletlenül sem azt akartam mondani hogy elérik egy sky szintjét. De van egy maroknyi magyar, aki simán túllövi az átlag angol pundit szintjét :)

(#20) drmotto válasza Béééla (#12) üzenetére


drmotto
őstag

Azt ne felejtsd el, hogy az NFL-ben hosszú percekig áll a játék, oda befér a reklám. Fociban ez nincs így.
Viszont az eurosport is megcsinálta már, talán klerékpár közben, hogy a fél képernyőn ment a verseny, a másik felén meg 1-1 reklám pár másodpercben. Az RTL meg annak idején az F1 közvetítést csinálta így. Szóval nem kell a streamig menni a meccs közbeni reklámért.

(#21) #94529552 válasza Solten (#16) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az infantilis FIFA-t a Katar-nak eladott vb-vel inkább hagyjuk. :O

[ Szerkesztve ]

(#22) DjFlanker válasza drmotto (#20) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Ez az M4 Sport F1 közvetítésénél is van, a mai napig.

Az NHLL/NFL/NBA esetén azt ne feledjük hogy ott megmaradt a tévés közvetítés, és az dominál továbbra is.

Mindenesetre az nem baj ha az UEFA is elkezdi ezt. Olcsó, na az tuti nem lesz

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#23) lm83 válasza drmotto (#20) üzenetére


lm83
őstag

Hát meg direkt van szünet félidők vége előtt, hogy aztán még többet lehessen reklámozni...

(#24) Béééla válasza drmotto (#20) üzenetére


Béééla
őstag

Úh, a forma-1 beugró reklámjai és a tetszőleges időpontban megszakított műsorok, mert VV Puki a névadó műveletet végezte... Ejj, a kereskedelmi tévézés fénykora! És csodálkoznak, hogy utálják őket...

Bélabá

(#25) hajbel válasza DeathAdder (#19) üzenetére


hajbel
addikt

Fantasztikusak, pl. most a ligakupa meccsen is a digi sport gyöngyszemei: Ezekkel a támadókkal nem lehet gegenpressinget játszani, erre 20 perce át sem megy félpályán a chelsea. A szakértő nem azért van, hogy szépen beszéljen, hanem, hogy ne össze-vissza hülyeséget beszéljen. Gera a magyar futball leghitelesebb alakja jelenleg. Az a baj, hogy nincs belőle több. Normális dolog, hogy izgul szereplések alkalmával, nem ez a szakmája. Shearer, Henry is nagyon ott vannak többek között.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#26) #94529552 válasza hajbel (#25) üzenetére


#94529552
törölt tag

Shearer és Henry tanuljanak meg magyarul, aztán majd jöhetnek ide szakérteni. :D A magyarok 99,99%-át szerintem nem érdekli az angol nyelvű közvetítés.

(#27) hajbel válasza #94529552 (#26) üzenetére


hajbel
addikt

London a második legnagyobb magyar város :DDD

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#28) Cs1csó válasza #94529552 (#26) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na igen két problémát is le kell itt küzdeni:
- magyar szurkolóknak kell a magyar kommentár
- ha 20 helyre kell előfizetni hogy lásd a meccseket akkor arra a világ pénze sem elég

TEHÁT: egy-két előfizetéssel le lehessen azt tudni, hogy mindent ami fontos lehessen magyar kommentárral nézni.

(#29) #94529552 válasza Cs1csó (#28) üzenetére


#94529552
törölt tag

:R Igen, így valahogy kellene megoldani.

hajbel :O Jaa, eddig azt hittem az első a London. :DDD
Már csak az nem világos hogy, mit akarunk ebben a témában ezzel?

(#30) Solten válasza #94529552 (#21) üzenetére


Solten
addikt

Na ez igaz.

Saor Alba

(#31) hajbel válasza #94529552 (#29) üzenetére


hajbel
addikt

"A magyarok 99,99%-át szerintem nem érdekli az angol nyelvű közvetítés"

Azt, hogy sok magyar tud angolul (a magyarországon élő fiatalok közül is) és jó ha van egy alternatíva, mielőtt még az oligarchák rendeznek egy spíler 2 féle bohózatot a BL jogokkal is. Számomra a körítés is sokkal jobb pl. az angol televízióban. Nem kell protekciós, hozzá nem értő egyéneket néznem közvetítés előtt, alatt, után. Olyan emberek véleményére viszont kíváncsi vagyok akik a legmagasabb szinten űzték ezt a sportágat.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#32) #94529552 válasza hajbel (#31) üzenetére


#94529552
törölt tag

Akkor megegyezhetünk, te nézed az angol közvetítést Londonban, az itthoniak meg a magyart. Más egyéb kívánság?

(#33) Depression


Depression
veterán

Végre! Ennyivel kevesebb sport lesz hamarosan a tv-ben. :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#34) E.Kaufmann válasza Depression (#33) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

+1
Engem is idegesít az a k*rva sp*rt1, bezzeg a Nat Geo-t meg kiszexualizálták az alapcsomagból a szemetek :W . Aki focit akar az haladjon le a körzeti stadionba, aki meg sportot, az meg sportoljon.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#35) atee_13 válasza E.Kaufmann (#34) üzenetére


atee_13
őstag

Válts csomagot

ez meg :"Aki focit akar az haladjon le a körzeti stadionba, aki meg sportot, az meg sportoljon." :W :W :W :W

(#36) #16820480 válasza Depression (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Végre, ennyivel kevesebb tévé lesz a sportban :D

Amúgy szerintem ha eljut oda a dolog, hogy sikeresen kiszervezzék az élő sportközvetítéseket a tévéből, akkor nem marad semmi érv a tévéadás mellett. On-demand sokkal kényelmesebb, egyedül az élő adásnál volt elfogadható érv, hogy úgyis akkor nézed, amikor jön a kábelből.

(#37) vmarci21 válasza Béééla (#12) üzenetére


vmarci21
tag

4-5?
Hát ha valaki csak sorozatokra kíváncsi, már abból összejön 4-5: Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, HBO Go, YouTube Premium...
Jöhet mellé gyerektartalmaknak a Disney, Nickelodeon és társai
sportra még újabb 3-4 előfizetés, és filmekből még így nem biztos hogy elérsz mindent, úgy hogy 1-2 kölcsönzés YouTube-on, Amazonon vagy iTunes-on "becsúszhat"..

Mozgókép-tartalom fogyasztás online, legálisan, 2018-ban kb. így áll össze.. 10-20 ezer ft-ot havonta simán ki lehetne erre fizetni..

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#38) Cs1csó válasza vmarci21 (#37) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1
Nem is tudtam, hogy mennyi van de most hogy így felsoroltál "párat" elszomorító a helyzet.

(#39) #56573440 válasza Dr. X (#17) üzenetére


#56573440
törölt tag

Te elolvastad amire válaszolsz, vagy csak úgy érintőlegesen, és arra reagálsz amit gondolsz hogy gondolok? Mert hogy én nem írtam, hogy meccs közben van reklám, az fix... Ezen gondolat menet mentén viszont a filmek alatt sincs reklám, csak az orvosi kamara javaslatára a mélyvénás trombózis kockázatát csökkentik beiktatott blokkokkal, amiket úgyse néz senki.

(#40) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Üdvözölném. F1-et se nézem, többek közt Szujó miatt, mert az meg úgy ordít mint akit metélnek. Drága football szakértőinktől meg a hideg ráz ki... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41) Cs1csó válasza Micsurin (#40) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szujó még hagyján de mind Hamilton(ka) seggét nyalja, gusztustalan módon. Mint ha csak az a majom lenne a porondon ebben a száguldó cirkuszban.

(#42) hajbel válasza Cs1csó (#41) üzenetére


hajbel
addikt

Személy szerint én ezt így nem mertem volna leírni, de +1.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#43) #94529552 válasza Micsurin (#40) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ordít? Akkor a Palikhoz mit szólnál? :DDD . Máshol se különbek ám a szakértők.

(#44) <Lacy85> válasza Béééla (#12) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekünk az HBO GO is bőven sok. A megnézendőkbe most is ott van kb. 6 sorozat, de nincs időm még elkezdeni se őket. :D

(#45) Gaga válasza Cs1csó (#41) üzenetére


Gaga
tag

:C
Édesanyám nézi a Forma 1-et, én már régen nem. Ő korcsnak hívja a tagot, nem majomnak. :DD

(#46) captain81


captain81
csendes tag

Jelenleg is streaming nézem a számomra érdekes sportot, mert jobb a minősége, mint a szolgáltatók által "sugárzott". Ráadásul még azt sem kell néznem, hogy éppen melyik elcseszett sportcsatorna ad több pénzt a jogokért és az éppen van-e az adott szolgáltatónál.
Ráadásul a stream ingyen van...

(#47) Keem1 válasza #56573440 (#4) üzenetére


Keem1
addikt

Azt eddig se értettem, hogy aki előfizet kábeltévére, mi a t*kömért nyomják az arcába a reklámot. :DDD
Reklámra fizet elő, vagy mi?

Szép is lenne, ha előfizetőként a Spotify vagy a HBO Go reklámot nyomna nekem (talán ez is az oka, hogy ugyan van tévém, de senki semmilyen hagyományos tévéadást nem néz rajta).

(#48) #56573440 válasza Keem1 (#47) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Azt eddig se értettem, hogy aki előfizet kábeltévére, mi a t*kömért nyomják az arcába a reklámot."

Mert soha nem az volt az üzleti modell, hogy az előfizető állja a 100+ csatorna mindegyikének az üzemeltetési, jogdíjakkal kapcsolatos, tartalomgyártási, fejlesztési és kismillió egyéb költségét, továbbá a műsorszórással és állambácsival kapcsolatos járulékos kiadásokról nem is beszéltünk. Lehetne, bár világon sehol sem ez valósult valamiért meg, lehet kissé megfizethetetlen lenne az egységsugarú usernek.

Ez kb olyan torz érvelés, mintha azt kérnéd számon, hogy a net előfizetésed ellenére miért kell neked reklámokat nézegetni a weblapokon...

Értem én, és nekem spec vagy 10+ éve lett kikötve a kábel a lakásból, és nem is tervezem visszahúzni, mert számomra értéktelen, egy hbo go vagy netflix előfietést jobban ki tudok használni, ahogy rádiót is évente kétszer hallgatok, minden másra ott van egy csomó podcast meg spoti. Ettől még a tv-k jelenlegi előfizetési és finanszírozási rendszere ilyen mindenhol, és attól tartok ilyen is marad, amíg az on demandon felnövő generáció miatt szép lassan az érdektelenség homályába nem veszik.

(#49) E.Kaufmann válasza atee_13 (#35) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A franc fog fizetni még többet :)

blackrulz: mi az üzleti modellük? Pláne,hogy most már van MinDigTV, ahol az alapcsomag ingyenes és vannak benne kertv-k is, még ha húzzák is a szájukat. Azt vettem észre, hogy kábelen mintha még gyakoribbak a reklámok, mint a két ingyenesen is fogható kertévén. Azért kicsit visszás, hogy azért fizessünk, hogy reklámokat nézhessünk. Rendben, kell a szponzoráció, műsorszámok közötti reklám, esetleg sportműsornál szünetekben, de a 4-5 reklámblokk óránként erősen túlzás. Valamint az is túlzás, hogy szinte össze vannak szinkronizálva a reklámblokkok.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#50) #56573440 válasza E.Kaufmann (#49) üzenetére


#56573440
törölt tag

"mi az üzleti modellük?"

Miután leírod, hogy vannak kereskedelmi tv-k amik ingyen is szórnak inkább -egyébként emlékeim szerint pl az rtl volt az, aki pont azért harcolt, hogy alapcsomag része lehessen, és nem az AH kereste meg hogy ingyen is kelljen szórni az adását... A nagyobb potenciálisan elérhető nézőszám az nagyobb reklámfelület. A nézettség pedig pont ezért a minden.

"Azért kicsit visszás, hogy azért fizessünk, hogy reklámokat nézhessünk."

Te azért fizetsz, hogy a UPC vagy a T vagy akárki neked megoldja, hogy az ő infrastruktúrájukon elérd az adásokat. Még egyszer: a net előfizetésed sem azért van, mert onnantól te megvetted az összes internetet weblapostól cikkestől mindenestől. Ott is fogsz látni reklámot. Hol többet, hol kevesebbet. A csatornák külön megállapodása a szolgáltatókkal már megint más kérdés, biztos az is pénz egyébként, de egy kereskedelmi csatornán durván milliós spotok vannak / darab, és még csak nem is kell főműsoridő legyen ezért... És akkor még ezer termékmegjelenítés van még a saját gyártású cuccokban is..

Egyébként egyáltalán nem kötelező. Én speciel tök boldog vagyok, hogy nem tudom afrikában hányan haltak meg kolerában tegnap, és ausztráliában elütött e valakit a vonat. Az se szomorít el, hogy fingom nincs a random celebgyár hányadik évadjánál jár, és ilyenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.