Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) #56573440 válasza Keem1 (#47) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Azt eddig se értettem, hogy aki előfizet kábeltévére, mi a t*kömért nyomják az arcába a reklámot."

Mert soha nem az volt az üzleti modell, hogy az előfizető állja a 100+ csatorna mindegyikének az üzemeltetési, jogdíjakkal kapcsolatos, tartalomgyártási, fejlesztési és kismillió egyéb költségét, továbbá a műsorszórással és állambácsival kapcsolatos járulékos kiadásokról nem is beszéltünk. Lehetne, bár világon sehol sem ez valósult valamiért meg, lehet kissé megfizethetetlen lenne az egységsugarú usernek.

Ez kb olyan torz érvelés, mintha azt kérnéd számon, hogy a net előfizetésed ellenére miért kell neked reklámokat nézegetni a weblapokon...

Értem én, és nekem spec vagy 10+ éve lett kikötve a kábel a lakásból, és nem is tervezem visszahúzni, mert számomra értéktelen, egy hbo go vagy netflix előfietést jobban ki tudok használni, ahogy rádiót is évente kétszer hallgatok, minden másra ott van egy csomó podcast meg spoti. Ettől még a tv-k jelenlegi előfizetési és finanszírozási rendszere ilyen mindenhol, és attól tartok ilyen is marad, amíg az on demandon felnövő generáció miatt szép lassan az érdektelenség homályába nem veszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.