Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) E.Kaufmann válasza #56573440 (#50) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Egyébként egyáltalán nem kötelező. Én speciel tök boldog vagyok, hogy nem tudom afrikában hányan haltak meg kolerában tegnap, és ausztráliában elütött e valakit a vonat. Az se szomorít el, hogy fingom nincs a random celebgyár hányadik évadjánál jár, és ilyenek.
Akkor meg mi a túrónak szólsz hozzá a kábeltv-s kérdéshez? Tudom, te olyan sznob vagy, hogy nincs is TV-d, könyvvel kelsz és könyvvel fekszel, nem is hallottál a Berényi Mikiről se.
Napi robot után hazaesik az ember, megcsinálja a kötelező házimunkát, aztán és közben meg jó lenne valami értelmeset (vagy akár csak pihentetőt) nézni/hallgatni a háttérben és hiába tejel az ember a kábelesnek, azok szinte csak reklámot nyomatnak.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#52) #56573440 válasza E.Kaufmann (#51) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az hogy nincs bekötve kábel nem azt jelenti hogy nincs tv-m, és azt se jelenti, hogy nincs netflix, hbo go, valamint egy plex szerver. Én is haza tudok menni zombulni, csak nekem on demand megy amit akarok, és nem kell reklámot se nézzek. Ezért örülök annak, hogy talán ha ez elindul, és reklámok nélkül letolják, akkor én is bepipálhatom mint opció magamnak. Nem gyakran nézek sportot, de akkor viszont érdekel.

Valamint ezek szerint több közöm van a felmerült témához a miért van a tv-n reklám, mint az, aki nézi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.