Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

DDR3-1866 :Y :Y

Mit akarok én a 800Mhz-es Kingmax-jaimmal? :DDD :DDD

Az áruk sem lesz piskóta gondolom. :K

(#2) Metalfan válasza tzsolesz (#1) üzenetére


Metalfan
senior tag

1600-as Goldnak kisebb az időzítése, mint az 1333-asnak :F Ez nekem kicsit fura...

szerk: nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#3) Cobra.


Cobra.
őstag

Az 1600-as a 7-7-7-24-es időzítéssel már egész elfogadható darab. Jó lett volna, ha vannak árak is.
Gyorsan meg is találtam: 100-120 Euro-s árakat ad ki rá a kereső.

[ Szerkesztve ]

(#4) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Remélem akkor lenyomják a ddr2 árát:DDD vagy eltévedtem és ahogy kimegy a divatból egyre nagyobb ritkaság lesz? :U

Azt várom, hogy az E8200esem low-end lassú kategória legyen és max. 10kért lehessen eladni...2011-12 és akkor érettségire beruházok a Core i9 990 EE-re :) alapórajele mondjuk 4ghz és röhögve viszi az 5.5ghzt

Hol itt az álmodozós topic?:DDD

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#5) tcp válasza HyP3b0y (#4) üzenetére


tcp
tag

nézd meg a DDR1 árát, és megkapod a választ... az most elég drága móka :S

(#6) g@bo


g@bo
nagyúr

még szerencse, hogy az ocz most kapható ramjai csodásak, 1,8 -1,9v se ritka, brutál tré időzitésekkel. :O

(#7) marsu


marsu
addikt

Élettartam garis PenDrive-ok miért nincsenek még?

:F

Itt csak a sebesség / méret / ár számíthat ... Na meg persze a garancia!

Egyébként nekem jobban bejönnek a "kupaktalan" pendriveok.

Press any key to continue ...

(#8) Warpig válasza tcp (#5) üzenetére


Warpig
aktív tag

Sajnos valószínűleg ez lesz. Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy milyen ütemben zajlik majd a váltás.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#9) opr válasza marsu (#7) üzenetére


opr
veterán

"Élettartam garis PenDrive-ok miért nincsenek még?"
kingstone? azok ha jól tudom élettartamgarisak

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) marsu válasza opr (#9) üzenetére


marsu
addikt

Nekem Kingston DataTraveler van.

Már van jó pár darab, de mindet öt év garival adták, meg hogy őrizzem meg a csomagolást meg a blokkot ...

Ezek kupak nélküliek.

Rendszeresen elhagyom a kupakokat, néha az egész Pendrive-ot.

Nálam ezek fogyóeszközök. Általában hamarabb vesztem el, mint ahogy a garancia lejárna!

:U

Press any key to continue ...

(#11) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Látom a legtöbb cég most nagyon rágyúr az új procikra. :C

(#12) 5h4rK válasza tzsolesz (#1) üzenetére


5h4rK
tag

Nalam csak 400MHz :DDD

(#13) Killing


Killing
addikt

Végre CL7! :C De a CL10 az már sokkoló! :Y De ezek a procik nem szeptemberben fognak startolni, már elstartoltak! ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#14) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Lol, szégyellhetné magát az OCZ az 1333 CL9-es RAM-okkal, és azért pedig külön köszönet jár nekik, hogy ezt 1.65V-tal hálálják meg. ;] Az 1600 CL7 a legértelmesebb darab, csak tudnám, hogy ez miben különbözik az ugyanilyen paraméterekkel rendelkező, 20k és 22k-ért már kapható Gold ill. Platinum AMD Edition-től... Talán még az 1866 CL9 is elfogadható.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#15) Atis707


Atis707
tag

,,Az új OCZ memóriacsomagok a Gold és a Platinum szériába fognak nevezni, a képességeiket pedig speciálisan az LGA1156 foglalatba illeszkedő processzorok igényeihez igazították a tervezők."

ez csak nekem hangzik furcsának? :D Mit igazítanak rajta? Tudtommal egy ilyen ram; memórialapkákból meg egy nyákból áll, nuku bios ilyesmi... :U (ecc az más, nem ide tartozik)

(#16) CHIPman válasza Atis707 (#15) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Gondolom az 1.65V feszre gondolnak. De az a baj, hogy az összesét erre igazították, még az 1333 CL9-esét is. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#17) bsh válasza Atis707 (#15) üzenetére


bsh
őstag

esetleg xmp kiterjesztett spd romok vannak rajta? (csak tipp)

(#18) Atis707 válasza bsh (#17) üzenetére


Atis707
tag

S azokba bele tudják írni, hogy AMD-ben sz.r legyen, LGA 1156-ban meg jó? ;] (amúgy nem kötözködök, meglehet jó a tipped.)

CHIPman: :DDD

(#19) darkarthur


darkarthur
senior tag

DDR3-1866 CL 10-10-10-27 <--- Azért ez elég gyászos :O

Samsung S23 Ultra 5G

(#20) aram01


aram01
nagyúr

fasza cuccok :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21) CHIPman válasza darkarthur (#19) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ezt megcsinálta már 2000MHz-nél is. Sandy Bridge-hez már 1600 CL10-es kiteket is használhatunk majd! :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#22) Duree


Duree
veterán

:C

duree54

(#23) Tomcat


Tomcat
őstag

Arra én is kíváncsi lennék hogy mitől lettek ezek "Intel-edition" memória kit-ek.

Tomcat

(#24) tcp válasza marsu (#7) üzenetére


tcp
tag

"Élettartam garis PenDrive-ok miért nincsenek még?"

valószínűleg egy gépházban elzárt, szökőévente megmozgatott, ki-beszerelt memória modult kevesebb sokkhatás éri élete során, mint egy pendriveot, ami egész nap a mobil és a kulcs között verődik a zsebben, amit leejtenek, hurcibálnak, és kitudja mi mindennek tesznek még ki.

(#25) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

EZ a kettő szimpatikus...
C3-12800 Platinum - OCZ3P1600LV4GK DDR3-1600 CL 7-7-7-24 2 x 2 GB
PC3-12800 Gold - OCZ3G1600LV4GK DDR3-1600 CL 8-8-8-24 2 x 2 GB

a többinek nagyon magas az időzítése szvsz...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#26) Ari18


Ari18
őstag

C3-12800 Platinum - OCZ3P1600LV4GK DDR3-1600 CL 7-7-7-24 2 x 2 GB

Ezt el tudnám viselni, de a többi az vicc kategória. Milyen időzítések azok már :(

(#27) lsc válasza Tomcat (#23) üzenetére


lsc
nagyúr

A vállalat elmondása szerint a modulok 1,65 V-on üzemelnek, ami minden bizonnyal az Intel által támasztott feszültségkövetelmények felső határa, ahogy ezt a Nehalem architektúrára épülő központi egységek esetében már megszokhattuk.
Idézet a cikkből .

Az élet kegyetlen .

(#28) Tomcat válasza lsc (#27) üzenetére


Tomcat
őstag

A cikket én is elolvastam. Tudok az 1,65V-os felső feszültséglimitről de ettől még nem igazán lenne "Intel only edition". AMD-hez miért nem jó?

Tomcat

(#29) wolf7191


wolf7191
csendes tag

HELLO SKACOK!

Tudom, hogy itt nem illik, de kompatibilitási probléma miatt eladó 2x1Gb OCZ DDR3 1600MHz-es Platinum CL7 (7 7 7 24) memórai!
Egyszerűen az alaplapom ne komázza!
Egyébként 2 hetes zsír új memóriák, dobozzal, papírokkal együtt!
Ha valakit érdekel dobjon egy e-mailt: farkas1986@freemail.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.