Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Elég sokat olvasni a VIA-ról, de látni még sosem láttam tőlük semmit. (vagy talán több mint tíz éve) Nem is igazán forgalmazzák.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) simonzé


simonzé
addikt

Mire kell az NV a Viának? ott van nekik a Chrome, ami nem sokkal rosszabb, mint az Intel nettopokba épített grafikus megoldása. játékra egyik sem alkalmas, minden viszont igen.
Gondolom az NV pénze kellett meg piaci befolyása kellett volna a Viának, mert most nem nagyon van nekik ezekből.

I don't fit in. I fit out.

(#3) PAraNOia21 válasza simonzé (#2) üzenetére


PAraNOia21
tag

Leszámítva azt, hogy a Chrome linuxos drivere olyan, mintha nem is lenne.

(#4) #06658560 válasza PAraNOia21 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

majd Chrome tamogatasa lesz. :DDD

(#5) #19617792 válasza simonzé (#2) üzenetére


#19617792
törölt tag

Szerintem a VIA-ban egy lehetőséget láttak, ha már az AMD és az Intel rendelkezik kül. platformokkal, mert van proci, chipset, videokari, stb, addig nV-nek csak a videokarik, és chipset, és gondolom, hogy nehogy részesedést veszítsenek, akarhatott ő is procit a VIA-val közösen.

(#6) L Balázs


L Balázs
tag

Az nVidia és a VIA egyesül, létrejön az nVI(di)A és együttes erővel (és egy komplett platformmal) szállnak szembe az AMD-vel és az Intellel. :DD Ezzel csak az a baj, hogy max HTPC-be lenne jó megoldás egy alacsony fogyasztású VIA procival és egy integrált vga-s nVidia alaplappal. (kb mint ami a cikkben szerepel :DDD )

(#7) kariad


kariad
senior tag

Hu ha rég hallottam felőlük.... :))

(#8) v.tom válasza L Balázs (#6) üzenetére


v.tom
őstag

Gyanítom, hogy ők inkább a mobil és hordozható eszközök piacán akartak volna kihasítani egy szeletet, de ez mostanában nem lesz könnyű feladat. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.