Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#394) benedekco válasza bLaCkDoGoNe (#389) üzenetére


benedekco
addikt

Minek menjek a kormánysajtóhoz? Itt IT van, IT cikkekért jövök és IT-vel kapcsolatos politikai cikkeket itt fogok olvasni, a többi politikai fos nem érdekel, vagy ha igen majd azt megnézem a magam oldalán, de ott általában jóval kevesebb infó jön le az IT-vel kapcsolatos politikai jellegű hírekből.

Szánalmas vagy nem szánalmas, ezzel jövök. Miért más tovább lapozni vagy tovább görgetni? Mi a különbség? Ha az utcán sétálsz és látsz egy oriásplakátot aminek nem tetszik a tartalma mit csinálsz? Megállsz és leállsz kiabálni az utcán vagy továbbgörgetsz? TV híradó hülyeségcunami árad benne, leállsz otthon a közeledben tartózkodóknak anyázni hogy mi ez a szar, vagy továbbgörgetsz? Rossz a párhuzam tudom. De tényleg nem értem hogy hol itt a gond.

re: Fred23
Őszintén mondj nekem egy valamit, ami valamilyen formában nem hoz ki a komfort zónájából bárkit. Jön egy cikk, hogy intel xyz, az olvasók fele kijött a zónából. Te mindenkinek meg akarsz felelni? El tudod képzelni hogy valami mindenkinek megfelel? Szerintem ilyen nincs. Ebben a szituációban pláne nincs olyan megoldás ami mindenkinek jó és megfelel, egyszerűen nincs. Neked megfelelne egy másik megoldás, nekem viszont ez felel meg. Tényleg nehéz volt már a számomra végletes és lesújtó kommenteket nézni. Kivész a hitem az emberségből pedig már rég nincs benne semmi hitem.

Azt írod hogy olyan hellyé válik az oldal... Melyik oldal? A PH nem változik, ez az új dolog az itkávézóban lesz csak, ott is van hati két cikk, na bumm. Próbáljatok ne végletesen gondolkodni. A megoldás számotokra végletes de ha elég távolról vizslatnátok akkor látnátok hogy van heti mondjuk 35-40 cikk, csak a PH+itcafén. Abból most pár hónapig nem lehet hozzászólni kettőnél. Ezen felül van még a mobilaréna meg a gémpod, ott még plusz ennyi cikk amit nem érint.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.