Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cami][us


cami][us
senior tag

Ez nem fog segíteni a német borokon és a rigókat nem zavarja el.

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

Drasztikus minőség béli javulást várok, mert a kevesebb esőt és több napsütést is el tudják vele intézni, akkor tényleg jó íze lesz a német boroknak. :)

(#3) MongolZ


MongolZ
addikt

Okosszőlő, nagyon jó.
Kíváncsi vagyok, hogy mikor jön elő az Apple az iGrape-el

[ Szerkesztve ]

(#4) flashpointer válasza cami][us (#1) üzenetére


flashpointer
őstag

eleg ha olcsobba teszi a termelest, mikor es hol kell locsolni, mutragyazni, stb

(#5) #06658560 válasza #16939776 (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

A rajanai, moseli német fehérborok szerintem agyonverik a magyar fehérek java részét. Ellenben német vöröset inni büntetés.

[ Szerkesztve ]

(#6) mdav88 válasza #06658560 (#5) üzenetére


mdav88
senior tag

Ezzel lehet vitatkozni, azért az itteni nagyobb testű fehérborok igenis megállják a helyüket a mezőnyben. Sikerült már arról a területről is fogyasztani, bár már régebben, így nem tudom pontosan felidézni. Valószínű hogy "gusztus dolga".

(#7) #16939776 válasza #06658560 (#5) üzenetére


#16939776
törölt tag

Sajnos rossz emlékeim vannak a fehérrel is, pedig még versenyt is nyert vele a házigazda, úgy kínálta..
Vöröset biztos nem fogadok el többet.

(#8) #06658560 válasza mdav88 (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mint írtam, nem mindent vernek, de a javát igen. Fehérbornak jó a vidék, vörösnek nem. Desszertborban- pláne jégbor- meg pláne nyerök.

#7 Duracellm...: Kipakolós rendezvényeken már több pincészet kínálatát "végig ittam". Szerintem a magyarok nem lesznek olyan testesek, így ízletesek sem. ellenben chardonnayt nem szabad tölük inni, arra nem alkalmas a vidék. A vörös, rosé pedig tényleg szar.

[ Szerkesztve ]

(#9) gabor7th


gabor7th
addikt

Végre megint valami amiben talán tényleg hasznos lehet az M2M. Sajnos a legtöbb dolog felesleges amit eddig mutattak, sőt akár káros is lehet...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) tecsu válasza #06658560 (#5) üzenetére


tecsu
addikt

Szerintem aki ilyet ír, az nem ért a borokhoz. ;-)
A vörösborainkhoz hasonlóan a magyar fehérborok többsége világszínvonalú, egy részük pedig egyszerűen a legjobb, ráadásul rozéban is verhetetetlenek vagyunk. A jobb nevű és reklámú francia borok minőségben (és nem ízvilágban) közel állnak a magyar borokhoz, de hajszálnyival mindig lemaradva.

A bortermelés lényege a tradíció. Az úgynevezett fejlődés illetve a kívánt modernizáció mindig kompromisszum a végeredmény minőségét illetően.
Materialista szempontból ezt nem lehet megérteni, mert a bor készítése, fogyasztása részben szakrális folyamat, amit az alapanyagok, módszerek és környezet módosítása csak rombol.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#11) #06658560 válasza tecsu (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

"A vörösborainkhoz hasonlóan a magyar fehérborok többsége világszínvonalú, egy részük pedig egyszerűen a legjobb, ráadásul rozéban is verhetetetlenek vagyunk. "

A rosét aláírom, a fehérrel vitába szállok. Hogy értek-e hozzá, azt személyesen kéne megvitatni.

(#12) Sixkiller6 válasza tecsu (#10) üzenetére


Sixkiller6
őstag

már bocsánat, de mi a jó égtől lenne a magyar borok többsége (!!!) világszínvonalú?
van egy-két jólsikerült, ami szép eredményeket tud elérni nemzetközi versenyeken is, de az csak pár ezreléke a teljes magyar hozamnak. nyerni pedig tényleg szinte csak egy-egy aszú szokott, ami azért a borspektrum elég speciális véglete.
én értem, hogy jó azt gondolni, hogy en bloc jók a boraink, de nem. nyilván nem vagyunk rosszak, én nem is ezt mondom, de összességében pl. dél-amerika és ausztrália is előttünk jár, gondolom elsősorban a klíma miatt.
ez olyan mint a "világszínvonalú" magyar konyha, meg vendégszeretet, meg a többi lózung.

- no es importante -

(#13) prolad válasza MongolZ (#3) üzenetére


prolad
őstag

Ők maradnak az almánál, és belevágnak az almabor üzletágba :D

(#14) azbest válasza Sixkiller6 (#12) üzenetére


azbest
félisten

Kereskedelmi szinten nem csak a minőség, hanem az egyenletes minőség és megfelelő mennyiség számít. Szóval, ha van is kiemelkedő magyar bor, attól még nem azt fogják venni, mert nincs belőle elegendő, valamint a változatlanság sem biztosított.

Ezt csak azért írom, mert méretileg is jelentéktelen a legtöbb magar borászat. Így pedig eleve esélytelen, hogy komolyan vegyék őket bárhol.

(#15) tecsu válasza Sixkiller6 (#12) üzenetére


tecsu
addikt

Nézd, erről kár vitázni, inkább nézz utána konkrétan a díjaknak, díjazásnak. Nézd azt, hogy maga a verseny milyen nívós. (Mert pl. az angolszászok nyakra-főre díjazzák egymást, de az nem a minőségről, hanem a marketingről szól.) ;-)
Az ausztrál borokat én boroknak sem hívnám, Dél-Amerikában bizony előfordulnak jó borok, ahogy a Közel-Keleten pl. Libanonban vagy Európában (pl. Spanyolo.) is vannak jók, de meg sem közelítik a franciát és pláne a magyart.
Természetesen nem minden magyar bor kiváló, de Magyarországon termelik arányaiban is a legtöbb kiválót.
Kereskedelmileg ez éppen nem annyira jó ilyen gyenge marketinggel, de az egy másik demizson...

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#16) Sixkiller6 válasza tecsu (#15) üzenetére


Sixkiller6
őstag

én értem, hogy tök jó ilyen dolgokat hinni, mert, duzzad tőle a magyar kebel, de sajnos ez nem így van.

- no es importante -

(#17) #06658560 válasza tecsu (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Erre azt tudom mondani, nagyon kevés külföldi bort ittál akkor.
A borversenyekről vaktesztek már rég megmutatták, mekkora kamuk mind.

(#18) kymera válasza #06658560 (#8) üzenetére


kymera
senior tag

És milyen a német Tokaji ? :D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#19) MuFFo


MuFFo
tag

Most találtam ezt a cikket, már csak annyi kell hozzá hogy: okosüveg, okospohár, okosrészeg.

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.