Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Simba86 #157 üzenetére

    Világrekorder adók: Valamiből fejleszteni kell az országot, fizetni a munkanélkülieket, a megélhetési szülőket, mindezt ellensúlyozza az egykulcsos adó, családi adókedvezmények, rezsicsökkentés (én ezt eléggé észrevettem, ugyanis a medence, garázs fűtésének díja látványosan csökkent).
    Oligarchák: Igen, van ilyen, de az ellenzéknek ez jó támadási felület is egyben, az EU - s pénzekkel ugyanis el kell számolnia egy kormánynak mire költi. Az meg hogy csurran-cseppen belőle zsebbe is, mit lehet csinálni? Már írtam máskor, aki közel van a tűzhöz úgyis mind ezt csinálná, bárminek is hívnák.
    Iskolai tankönyvek agymosó szövegei: Segítem a gyerkőcöket a tanulásban, most mennek negyedikbe, még nem tapasztaltam semmi extrém esetet, hacsak a túlzott követelményt nem, azon kicsit valóban változtatni kellene.
    Romokban lévő kórházak: Kétségtelen, hogy az ember ha teheti inkább megy magánrendelésre, de ez elsősorban a várakozási idő miatt van, nem azért mert összedől egy kórház.
    Akinek meg saját személyes sérelmei vannak azzal nehéz lenne mit kezdeni. Legutóbb nálunk az önkormányzatnál is kitettek egy évek óta ott dolgozó munkatársat, most bosszú hadjáratba kezdett. Megjegyzem jogosan rúgták ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés