Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

szép lett, gondolom a hatalmas teljesítménynek kell a sok tüske.

már csak egy USB3-as házat kell venni és kész a gyönyör :DD

(#2) Ribi válasza #16939776 (#1) üzenetére


Ribi
nagyúr

"kettő pedig e lecsatlakoztatható (3,5”-es helyre illeszthető) előlapi panelen" :U
Nem kéé 3.0 ház. Legalábbis ahogy én értelmeztem.
Jó lenne 1 kép arról a panelról.

[ Szerkesztve ]

(#3) JColee


JColee
őstag

De böhöm csati.

(#4) #16939776 válasza Ribi (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Lehet benéztem :R

Nem 4, hanem 8 érintkezős a megoldás, kapott +2 adat-vezeték-párt
természetesen visszafele kompatibilis :U

[ Szerkesztve ]

(#5) Srodney


Srodney
senior tag

ohhh nagggyyyon jó!!! asus rohadt drága lesz,leányvállalaté meg olcsó...előre ASrock!!!nagyon várjuk... :C :C

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Ééérdekes :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#7) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Már csak az kéne, hogy rendesen használhatóak is legyenek az amd chipes lapok.

Jópár kingston pendriveom van, és az újabb lapkakészletek egyszerűen nem boldogulnak velük. Mennek mindenben, még 1000 éves lapokkal is, de a 770/790-es lapokkal lehetetlen használni őket.

Eddig nekem amd chipszet+usb=szívás képlet körvonalazódott. Tudom, hogy mással biztosan jó, de rohanjak venni 10-15K-ért egy másik pendrivot, mert az amd chipset nem tudja kezelni?

(#8) hétalvó válasza antikomcsi (#7) üzenetére


hétalvó
addikt

PCI-os USB kartya max 2k-ert esetleg ?

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#9) antikomcsi válasza hétalvó (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Maradt is ithon régebbről, a probléma csak az, hogy win7 alatt nem sikerült életre kelteni. Igaz, nem mai darab.

A másik, ha már 40K-t kiadok egy alaplapért, elvárható lenne, hogy egy nyüves pendrive-al ne legyen gondja, és ne kelljen külön kártyát venni.

És van mégegy, mikor mentem valahova adatot kimenteni legyilkolt rendszerről, álltalában vittem a pendriveomat, azon voltak a szükséges programok. És mikor nem tudtam mit kezdeni a géppel, mert 770-es lap volt benne, csak néztem, mint borjú az új kapura. Mondjuk ilyet nem csinálok sokat, épp ezért kellemetlen az arány. ;]

Csak az marad, hogy szerzek be más chippel szerelt pendriveokat, amik jól működnek amd chippel is.

(#10) tubus


tubus
tag

minek még az usb3???

tubus felhasználónak 46 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 20131105 a régi ph megbízhatósági oldal szerint - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#11) Szabesz válasza tubus (#10) üzenetére


Szabesz
őstag

Mert 640KB mindenre elég.

¯\_(ツ)_/¯

(#12) sagvary


sagvary
aktív tag

Van már USB 3-as külső HDD rack?

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#13) gondi22


gondi22
csendes tag

Sziasztok!
olyan kérdésem lenne, hogy ha a laptopomon (Dell Inspiron N7010) csak USB 2.0 csatlakozó van, lehetséges-e az, hogy valami driverrel az egyik tudjon USB 3.0-át, vagy az csak hardveresen lehetséges?
előre is köszi!
András

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.