Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Na most ez így miért is jó? Teljesen abnormális életet élsz, sanyargatod magad, és így tiszta a lelkiismereted? Tényleg veszettül jó életed lehet. Mindent megvehetsz. Hurrá!

Csak 80 éves korodban a haláloságyadon vicces lesz visszagondolni, hogy milyen emlékeid maradtak az életedből. Hát, azok a régi, ifjú éveim. Amikor olyan sokáig mmo-ztam a monitor előtt. Jajj de jó is volt....

Tényleg ezt akarod? :F

Szerintem nem. Régebben én is ilyen otthonülős kissebbségi-komplexusos kocka voltam. Szerintem az egész két dolgon múlik. Hogy merj változtatni (és ne legyen elég annyi, hogy leírod magad, hogy mekkora senki vagy, és ez így ok), és találd meg a megfelelő embereket. Ha full egészséges latinszerető fejű digó lennél akkor is "szórakozóhelyre" mennél ismerkedni? Na előrebocsátom, nem off fogod megtalálni akiket keresel.

Egyébként ne is ess olyan hibába, hogy mindenféle hgy szintű hülyeségbe belerángatod magad, ahol az emberek körbeülik egymást és kamumosolyokat eregetnek egymás felé. Egyszerűen annyira leszel szánalmas/nem az, amilyennek kezeled magad.

Ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.