Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Jól hangzik. Lehet meglendíti a népszerű játékok portolását...

<< Heimdal >>

(#2) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez mekkora 5let! :Y
Kár, hogy nem nekem jutott eszembe! :U

(#3) DemonDani


DemonDani
addikt

vicces, hogy nnem tudták megoldani, hogy állítható legyen... Inkább gyártanak minden telóra külön :U

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4) opr


opr
veterán

Tablethez még azt mondom, hogy van is értelme, főleg sokat utazó emberkéknek, de hogy egy telefonhoz mi értelme van, azt nem tudom.
3,5-4,7"ig terjed az átlag telefonkijelző méret, szerintem ez még mindig kevés ahhoz, hogy egy platform/egyszerű logikai játéknál bonyolultabb játékkal mókoljak, előbbiek meg tökéletesek simán a kijelzőn is.

Mindenesetre tablet+hosszú repülő/vonatút esetén nagyon nagy ötlet, az tény.
Kérdés, hogy a jelenlegi játékok mennyire támogatják?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6) Nazara


Nazara
őstag

Valahol láttam hasonlót, mondjuk ott madzaggal volt rögzítve a gép a vezérlőhöz :D

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#7) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Jó ötlet, szívesen kipróbálnám. :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#8) Sanyi.mTs válasza opr (#4) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

szerintem pedig pont tabletre kevésbé alkalmas. nehezebb lehet egy kontrollerrel megtartani egy tabletet, mint egy telót.

(#9) DemonDani válasza Sanyi.mTs (#8) üzenetére


DemonDani
addikt

pontosan...

Érdekes lesz a tablet kivitel, várjuk ki, de szerintem nem lesz túl biztató. Ebben a felállásban tuti nem tudnám használni úgy, hogy még élvezzem is

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#10) Atom Anti


Atom Anti
csendes tag

Az ötletet azért semmikép nem nevezném újnak, pl: MSI BGP100 Bluetooth Gamepad már 2005-ben létezett...

(#11) BiP válasza DemonDani (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Akarod mondani: nem _akarták_ megoldani :)
Bennem fel sem merült volna, hogy ez fix méretű, aztán kiderült, hogy de.

Amúgy elsőre az iphone-ra való analóg joystick-re gondoltam cím alapján, [kép] de ez a full controlleres megoldás sokkal jobb. (csak a kompatibilitás kisebb)

(#12) anulu


anulu
félisten

az ötlet nem rossz, kíváncsi leszek a Sony reakciójára. ugyanis minden, ami a PS-ekhez kapcsolódik (így a konzol és a gép közötti kommunikációt leíró protokoll is) a bejegyzett védjegyük. ill ismerve, hogy mennyire szeretnek pereskedni, nem kizárt, hogy bíróságon fogják magukat találni a készítők.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

azért azt is vegyük figyelembe, h a tartó mellé kell egy ps3-as kontroller is. :U

(#14) velizare válasza opr (#4) üzenetére


velizare
nagyúr

most viccelsz? a nintendo 3ds konzoljából eladtak eddig legalább 19 millió darabot, alig másfél év alatt. a samsung galaxy s2 ez év júniusáig 24 millió eladott plédányt produkált.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) lujó55 válasza NoMagix (#2) üzenetére


lujó55
őstag

szarrá keresnéd magad mások hülyeségén :K :C :R

(#16) opr válasza velizare (#14) üzenetére


opr
veterán

Tudom, azoknak se láttam az értelmét soha :DDD

Tablethez is csak akkor látnám értelmét, ha fel tudnám valahova rakni, nem nekem kéne tartani.
Nameg meddig bírja a telefon akkuja a komolyabb játékokat? 1 óra? 1,5? Utána meg nem tudok telefonálni. Szóval nagyon nem én vagyok a célcsoport, na.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) BiP válasza anulu (#12) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem beszélve arról,hogy ez alternatívát ad az Xperia Play-re.

(#18) HXY


HXY
addikt

TV-re kötve a telefont jókat lehet játszani.... :K

Vagy akinek Android--os tabletje van annak nem is kell TV-re kötnie.

(#19) nagysandor88


nagysandor88
tag

Annyira nem újkeletű az ötlet. [link] Nekem volt egy ilyenem a K500-as telómhoz. Jó pár játékot toltam vele.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#20) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó mert mobilon a játék gyötrelem, ha nincs végletekig lebutítva az irányítás. Viszont én a Vitára szavazok még mindig, igaz hogy nem sok rá a játék még, de tartalmilag jóval többek mint a vacak Gameloft készítette, meg egyéb gyenge tartalmú mobilos játék.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) kenand


kenand
veterán

Úgy kell annak aki ezzel játszik...kár hogy Kinektet nem lehet az okostelefonhoz kötni...talán az lesz a következő "ragyogó öttlet" Bár a Sony move még "jobb" lenne, hiszen ott még a kezedbe is kellene fogni az érzékelőt ...

(#22) draco31


draco31
veterán

Jó ötlet, tetszik!!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#23) banhammer


banhammer
veterán

Egyelőre kevés Androidos játékkal találkoztam ami támogatja a gamepadet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) socialkiller


socialkiller
tag

Nekem van ps3-am és ezzel a sixaxis compatible check-el leellenőrite és azt mondta,hogy Ok,de valamiért nem találja meg a controllert :F Azt mondták a töbii fórumon,hogy ki kell hozzá rootolni a telót?Ez igaz? :F

Nekem ilyenem is van,de ezzel se jó,ez csak a pendriveot,egeret,stb-t ismeri fel.

Üdv, Patrik

(#25) NoMagix válasza lujó55 (#15) üzenetére


NoMagix
addikt

óÓó, de szép lenne... :R
majd beülök a budira gondolkodni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó cucc

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#27) Puma K


Puma K
veterán

Android play station controller

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#28) dezz válasza Puma K (#27) üzenetére


dezz
nagyúr

Ez ötletnek jó, de nem lehet egykönnyen úgy megvalósítani, hogy ne akarjon állandóan lejönni a két oldal...

(#29) robertka


robertka
tag

Rendelt már valami belőle?

(#30) wmati válasza robertka (#29) üzenetére


wmati
addikt

Vajon milyen telefonokat támogat :F

(#31) simixox válasza socialkiller (#24) üzenetére


simixox
csendes tag

Nagyon valószínű hisz [link] itt is és a 'Checker' leírásában is oda van írva hogy "- ROOT access is required!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.