Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Bízzunk benne, hogy az utóbbi időben elterjedő trend, miszerint ami kijön a MS konzoljára az megjelenik Windows 10-re is megmarad... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"legtöbben arra kíváncsiak, hogy mikortól lesz kapható az új gép, és mennyibe kerül majd"

Szerintem inkább arra, hogy mi lesz a Microsoft mostani kifogása, hogy "ja mi nem úgy értettük"...
És arra leszünk kíváncsiak, hogy a nagyon beharangozott, real time 4k renderelést miként is fogják teljesíteni..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) ChoppR


ChoppR
tag

Gondolom jövőre majd a Pro2-t fogják nagyon várni az emberek. :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#4) vraghdash válasza .LnB (#2) üzenetére


vraghdash
tag

azt a magyarázkodást ott kell kezdeniük hogy miért adtak 1 év előny ismét a sonynak

esetleg hogy amíg a nekik van tippra 2 (no offense ez tipp) ÉRTELMES exclusive címük összesen addig a sony évente hogy nyúl 6szor aranyba ezekkel... a 6 is tipp...

(#5) pzstm válasza ribizly (#1) üzenetére


pzstm
titán

ez stratégiai döntés, ahogy azt több vezető is kihangsúlyozta, szóval tuti. Meg a businessnek is jót tesz, nem is kicsit ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) pzstm válasza vraghdash (#4) üzenetére


pzstm
titán

elég világosan, nyíltan megmondták, hogy egy középúttal kijöhettek volna tavaly év végén, és végül azt a döntést hoizták hogy nem, hanem erősebbel 1 év múlva. Ezt a döntést hozták, majd elváli...

Játékok megint egy más tészta... :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) ProEvoFan válasza .LnB (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

" arra leszünk kíváncsiak, hogy a nagyon beharangozott, real time 4k renderelést miként is fogják teljesíteni.."
Sehogy!
Vagy ha igen, akkor méregdrága lesz a Scorpio.

[ Szerkesztve ]

(#8) pzstm válasza ProEvoFan (#7) üzenetére


pzstm
titán

vannak fejlesztések, és jelenlegi játékok, amik a mostani devkiteken is képesek valódi 4K-t produkálni (PS4 Pro is tud valódi 4k-t akár bizonyos esetekben, nem csak felskálázottat)

az ár az nyilván érdekes kérdés lesz, meglátjuk. Hamarosan csak eljön az a június :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) lmno válasza pzstm (#5) üzenetére


lmno
őstag

Csak akkor mi a francnak konzol? :)

(#10) pzstm válasza lmno (#9) üzenetére


pzstm
titán

mai napig nem tudom magamat ismét PC-n való játékkal elképzelni...lazább, kényelmesebb, és ha elindítok valamit az tuti elindul...nem kell 4 verziójú drivert tartanom 3 játékhoz stb....más szokások, más igények....(ennek ellenére épp nemrég gondolkodtam, hogy összerkaok esetleg egy gamer PC-t valami 30+" monitorral...olyan kicsit komolyabbacskát....600k-nál megálltam az összeadásban és nem folytattam.....persze sokkal kevesebből is kihozható, csak ha már tényleg kicsit kipróbálnám újra, akkor talán ilyesmi kategóriával :))

bár lehet nekem azért is konzol, mert munkámból adódóan 8-10 óra laptop amúgyis megvan :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Hát én nekem mindegy, hogy FHD vagy 4k, egy dolog érdekel egy játéknál, hogy azért ha már konzol az FPS ne ugorjon már 25 és az alá, mint mostanában egyre több játéknál. Nem tudom, de ez mint ha már nem is lenne ciki, hogy egy konzolon van szaggatás, ami ellen az User nem tud semmit se tenni. Nekem nem kell 60fps, de az a 30 maradjon már meg stabilan. :)

(#12) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Ez a render eleg nvidiasra sikeredett. Lemaradtam valamirol ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#13) #38167040 válasza lmno (#9) üzenetére


#38167040
törölt tag

Mert nem mindenkinek van ab start 3 kilója egy gémer pécére.

(#14) #38167040 válasza pzstm (#10) üzenetére


#38167040
törölt tag

It's a "pláne" :)

[ Szerkesztve ]

(#15) lmno válasza #38167040 (#13) üzenetére


lmno
őstag

Hát ha natív 4K-t akarnak, akkor 200 alatt nem lesz a Scorpio se :) De még akkor se lesz 4K 60fps, az fix.

(#16) #38167040 válasza lmno (#15) üzenetére


#38167040
törölt tag

Hát ez az, amit majd meg fogunk látni a fejtágítón. (vagy nem)

(#17) .LnB válasza #38167040 (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az E3-as prezentációkat a Microsoft mindig arra használja, hogy jóó nagyokat hazudjon, amire mindenki felkapja a fejét. Aztán később " ja neeem, mi nem úgy értettük". Mindig ez van. Szóval nem fogsz semmi valósat megtudni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) #38167040 válasza .LnB (#17) üzenetére


#38167040
törölt tag

Valami videón mondták, ign-esek, vagy df, affene se emlékszik rá, hogy az AMD-nek még nincs is (vagy csak titokban) olyan GPU-ja, ami kéne ehhez a cucchoz.

(#19) .LnB válasza #38167040 (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd a Vega. Elvileg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) #38167040 válasza .LnB (#19) üzenetére


#38167040
törölt tag

:)

(#21) ChoppR válasza lmno (#15) üzenetére


ChoppR
tag

Mondjuk, hogy megcsinálják, és tényleg lesz 4K meg 60 FPS.. Na de melyik játék fogja ezt kihasználni? :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#22) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Hi!

4k 30 fps reális lehet egy ryzen proci meg fullos vega összegyúrásával 16GB DDR4 társaságában. De akkor 350-400W-ot fog enni a teljes cucc 1Tb winchivel plusz egy 60as SSD vel rendszernek.
Az ára meg igen, olyan 200k áron alul adva, de a lenyelt veszteséget 5-6 játékon be lehet hozni... és nem mellesleg erre leglább 1-2 évig nem lenne a sonynak válasza... sőt...

Nagyot kell szakítani ha be akarják hozni a Sony-t fél megoldások nem játszhatnak...

majd meglássuk

Bár jobban belegondolva: mondjuk 4 ryzen mag 50 vagy 65W-ra belőve meg 150W-ra belőtt vega plusz 16GB ram + 250GB -ssd az úgy beleférhet 250W ba az még talán elviselhető egy szobában... ha jól szellőző dobozt csinálnak neki... és nem is lenne hatalmas...

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#23) meci77 válasza #38167040 (#20) üzenetére


meci77
tag

Besírok! :DDD

(#24) pzstm válasza ChoppR (#21) üzenetére


pzstm
titán

REsi7 és Horizon3 a jelenlegiek közül meg a Gears 4 is tudja ezt már most is (4k 60FPS van PS4 Pro-n is azt hiszem Resi7-nél mondjuk)

De meglátjuk persze

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Szerintem ez eddig is nyílvànvaló volt, hogy az MS-nél az új konzol lesz a középpontban. Én inkàbb arra vagyok kívàncsi, milyen exclusive jàtékok lesznek amik ténylegesen ki is használják a gép teljesítményét. Ténylegesen csak Xbox címekre gondolok, ami platform exclusive szóval nem lesz pc-re. Mert ez fontos, ha ez nem sikerül dobhatjàk is az Xbox brandet..

[ Szerkesztve ]

(#26) pzstm válasza FuRiONight (#25) üzenetére


pzstm
titán

szerintem ezekre visszatérhetünk majd E3 után is, addig totál feleslegesen rágódunk/spekulálunk akár pozitív, akár negatív irányba :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27) pzstm válasza #38167040 (#14) üzenetére


pzstm
titán

akár az is lehetne, de 500 körül lenne kb csak a masina, és akkor ugyebár még "csak" egy 1070-et raktam bele :)) :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#28) ChoppR válasza pzstm (#24) üzenetére


ChoppR
tag

Nekem Pro-m van. Piros betűs ünnep lesz március elsején, mikor megjelenik a Horizon Zero Down! :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#29) pzstm válasza ChoppR (#28) üzenetére


pzstm
titán

Biztos vqgyok benne hogy nagyszeru lesz, de engem az uj God of War es uj Spiderman erdekene igazan:)

De ettol szep a dolog, hogy mindenkinek mas ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30) ldave


ldave
félisten

Bár nekem sosem volt Xbox-om, de az X1 S nagyon tetszik, azonban az elkaszált Scalebound után csak a Quantum Break és a Recore maradt, amit úgy igazából szívesen játszanék a gépen, szóval továbbra is kimarad.

Viszont őszintén nem tudom elképzelni, hogy a Scorpio mivel tudja majd megfogni az időközben komolyabb gamer PC-t vagy PS4 Pro-t vett játékosokat valamiféle exkluzív tartalom nélkül.

A Slime draws near! Command?

(#31) b. válasza ldave (#30) üzenetére


b.
félisten

Maximálisan egyetértek. ha nem jönnek rá exkluzív címek lehúzhatják a rolót konzol fronton, 4 K render ide vagy oda.
így is gondban vannak már, ha igazak a hírek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#32) pzstm válasza b. (#31) üzenetére


pzstm
titán

csőd szélén jaja a teljes Xbox részleg, elég az utolsó negyedéves pénzügyi jelentést megnézni...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33) Rage47 válasza FuRiONight (#25) üzenetére


Rage47
veterán

szerintem nem lesz több xbox exkluzív cím csakis windows 10 cím. erre elég sokszor utaltak már.

(#34) pzstm válasza Rage47 (#33) üzenetére


pzstm
titán

Microsoft címnek mondták tán, de igen, lényeg ugyanaz ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35) noPublicFG válasza pzstm (#10) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Az az igazság, hogy pc-n játszok, és soha sem kell aggódni a driverek miatt. Ami szükséges, azt feltelepíti saját magának a játék.
(Hozzáteszem minden eredeti.)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#36) FuRiONight válasza pzstm (#34) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nèzzük akkor: aki màr rendelkezik konzollal azok 2/3-a ps4-et vett. A maradèk 1/3 nagyon kis rèsze fog scorpio-ra vàltani.
Aki most akar konzolt venni kevesen vàlasztjàk majd a scorpio-t főleg úgy hogy ps4 pro biztosan olcsóbb. Sony exclusive fronton nagyon erős, az Xbox összes exclusive cím pedig kijön pc-re is, itt akkor a pc is elöjőn mint egy újabb opció. Miert is vegyen az ember Xbox-ot jobb esetben scorpiot? Nem kell majd csodàlkozni, hogy a scorpio a kutyànak sem kell.. :U

[ Szerkesztve ]

(#37) oriic válasza noPublicFG (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát én azért olvasok itt merészeket PH-n egy-egy driver kijövetele után. Amikor a WHQL után azonnal várja mindenki a gyorsjavítást NVIDA és AMD fronton is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#38) .LnB válasza oriic (#37) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze vannak ilyenek. És vannak hülye felhasználók is, ezt ne felejtsük el. Engem ismersz, szóval hinni fogsz nekem. Semmi bajom a driverekkel (persze nem mondom, hogy sose volt). Nem is teszem fel őket. Egy van fent (nem túl régi, de nem tudom pontosan melyik), ha azzal lesz baj akkor felteszem a legújabbat, addig nem. Minek?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39) ProEvoFan válasza oriic (#37) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

10 éve PCn is játszok.Sose voltak driver gondjaim.Persze ettől még másnak lehet.
Több fórumot olvasva vicces dolgokat lát az ember.Mióta nincs only xbox one cím, azóta az xbox fanok szerint sosem számított az exkluzív cím egy konzolnál... :DDD

(#40) oriic válasza .LnB (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hiszek neked nyilván, csak vicces olvasni egyes hsz-eket amikor PH-n kijön egy hír, hogy hamarosan jön a hotfix egy-egy driverhez. :DDD

Live-Die-Respawn

(#41) .LnB válasza oriic (#40) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja persze azokat én is szoktam írni. Kedden jön a driver, pénteken a hotfix. Ez alap manapság. Ezért se teszem fel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42) lmno válasza oriic (#37) üzenetére


lmno
őstag

Az Xbox One is már egy el****ott PC-re hasonlít a több gigás patchekkel, bugokkal, és performancia problémákkal. Persze ez nem (csak) az MS sara, de már rég nincs meg az a "konzol-fíling", ami a 360-nál megvolt.

(#43) #38167040 válasza FuRiONight (#36) üzenetére


#38167040
törölt tag

Jogos. Két tényező játszik szerintem: egyik az ár. Ha az MS pakolja össze egy dobozba és löki ki milliószám, nyilván olcsóbbnak kell lennie, mintha mezei user legózza össze otthon. Másik a műszaki kivitelezés: nem mindegy, hogy én vagy okosjanika kókányolja össze a pécépincében, vagy olyanok, akik értenek is hozzá.

(#44) pzstm válasza ProEvoFan (#39) üzenetére


pzstm
titán

PS4 Pro óta meg a felbontás sem számít, felskálázás is teljesen jó ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45) ProEvoFan válasza pzstm (#44) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nézd.Mivel nekem tök8 hogy ki mivel játszik, ezért én jókat nevetek a fanboyokon.Ha megtehetném a PS4/PC mellél vennék egy xbox onet is, mert tetszik a visszafelé kompatibilitása, meg a EA acces vagy hogy hívják ott.
Viszont a felbontás kérdése az más téma.Én annak is örülnék, ha konzolon alap lenne a FullHDs 60fps, de lásd be, ettől messze vagyunk...ha ez meglenne, jöhetne a 4k parasztvakítás...

(#46) lmno válasza pzstm (#44) üzenetére


lmno
őstag

Xboxon is van felskálázás, csak ott fullhd-ra 900p-ről ;]

(#47) Def26


Def26
félisten

Remélhetőleg nem a tv meg a sport lesz a központi téma megint. :D

Ha sokan veszik akkor lehet veszek én is, de nem akarom azt ami xbox one indulásnál volt, hogy jóval kevesebb online játékos miatt nehezen találtam számomra kedvező szervert (bf4). Őszintén szólva nem nagyon hiszek ebben a skorpioban, és ez a jelenlegi ms vezetők miatt van.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48) ldave válasza b. (#31) üzenetére


ldave
félisten

Maga a Scorpio biztos fantasztikus gép lesz, de nekem az egész X1hardver vonal tetszik, főleg az S. A leendő játékok többsége is biztos kihasználja majd erősebb hardver adta lehetőségeket, ahogy teszik ezt a PS4 Pro esetében is. Arról viszont nincs adat, hogy világszinten mennyire sikeres az PS4 Pro a sima géphez képest, annyit lehet tudni, hogy Japánban kb 1:5-höz az arány a sima gép javára az új PS4 vásárlások terén.

A Slime draws near! Command?

(#49) Def26 válasza b. (#31) üzenetére


Def26
félisten

Milyen gondban vannak?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#50) pzstm válasza ldave (#48) üzenetére


pzstm
titán

PS4 Pro megjelenése után is ötször annyian vesznek újonnan alap PS4-et? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.