Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) vodkaboy22 válasza mazsi1911 (#14) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nem tudom szerintem meg azzal van a gond, hogy te ilyen álláspontot állítasz rólunk aki itthon vagyunk "csórók" vagyunk és a csóróságainkat éltetjük és hitegetjük magunkat ... Nana kérlek amit leírtál az nagyon durva...
Én nem szoktam mondani, hogy a burzsuáá kinti népeknek a nagypofájának mindenit, hogy typhone 5-t vehetnek minden hónapban... :P

Én azt mondom, hogy amit művelnek applenél az annyira rusnya üzletpolitika, hogy csodálom, hogy vannak mérnökök akik ehhez a nevüket adják... És az hogy T.Cock bácsi ilyen interjút ad az meg bőrégés nekem aki szakmai manusnak tartja magát... Égés, hogy valaki szakmai cég képviseletében ilyet művel...
Steve Jobs bácsi meg, ezzel a jelmondatával jól el is mondja szerintem, hogy az egyik legsikeresebb tolvaj volt aki nagypofával tudta ezt művelni ...
Az, hogy a mac lett valami az nem azért volt köszönhető mert ő szinre lépet... Viszont az ,hogy ő szinre lépet minden más mérnők munkás nevét tiporta a sárba akik a mac kifejlesztésénél részt vettek! Hallottatok azokról a manusokról akik a UNIX rendszerre a szííp mac bőrszínt felhúzták? Én nem pedig távolról sem hiszem, hogy SJ bácsi nyalta kimagából azt a milliárd kódot...
Már az is poén, hogy mái napig a mac alapja a UNIX totál freeware és mégis apple bácsi pofátlanul állatdrágán adja... Na ezt kéne kicsit perelgetni......

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.