Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Youri


Youri
veterán

A mennyezet... ;]

RTX ON

(#3) PR0JECTNR56 válasza Youri (#1) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

+1 ;]

(#4) McSpy


McSpy
őstag

Mivel Amerikában fejlesztenek,ezért ott biztos a siker a pereskedés esetén :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#5) vince


vince
őstag

bagoly mondja... :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#6) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Tulajdonképpen most veszik meg a híres Amerikai igásságszolgáltatást, tokkal vonóval. Munkát adnak az "elnincstelenedett" Amerikai melósok kezébe innentől ha valaki pereskedik az Apple -val az az Amerikai népet támadja ami nagyon jól tudjuk mit von maga után.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#7) Dagidög válasza Youri (#1) üzenetére


Dagidög
senior tag

A pofám...

(#8) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Pofa leszakad...
Majd ha USA-ból a lefizetett szabadalmi hivatal miatt kitiltanak minden samsung mobilt rádöbbennek mit is tettek... De már késő lesz :) Én azt mondom érjék el és onnantól fogva apple már vagy usaval gyártat vagy senki mással mer nem lesznek hajlandó gyártók... És amikor az amcsi khm silány munkás miatt kiadott sokadik hibás 3000dolcsis macbookpro-t küldik vissza minden honnan khm várom :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#9) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Ezaz trollok! Meg egy kis apple fikazast ha kerhetem! Miert nem tudtok kilepni a szuk kis vilagotokbol es kicsit az apple szemszogebol is nezni?

(#10) Syl


Syl
nagyúr

Ez az ember tökéletes magyar politikus lenne! :Y

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11) Youri válasza mazsi1911 (#9) üzenetére


Youri
veterán

Mert nem Jobs idézet az aláírásunk

szűk kis világ, mi? :U

RTX ON

(#12) Huma


Huma
addikt

Egy rossz vicc ez a cég.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) vodkaboy22 válasza mazsi1911 (#9) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Öhh apple szemszög mindenki apple gyártotta ugyanolyan méregdraga dolgai legyenek kocsi tv laptop mobil ház... és akinek nincs erre pénze menjen A híd alá..

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#14) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Az, nemkell hogy Jobs legyen az alairasod hogy objektiven tudd nezni a dolgokat. De egy magyar forumon mit is var az ember ahol a 20E FTos telefont hasznalo emberek fikazzak a tobb 100E FTos telefont.( nem csak iphonera gondolok, sokakat ismerek ZTE telefonnal es azzal hitegetik magukat h jobb mint egy S3 vagy barmi.)

A gond azzal van hogy otthon a mentalitas alapbol az h aki megteheti azt leugatja az aki nem. Mindig csak a gyulolkodes. Ilyenkor megveregetem a vallam hogy milyen jol tettem h eljottem kulfoldre...

(#15) ntomka


ntomka
nagyúr

Számunkra ezek a perek az értékekről a pénzről szólnak. Mi egy tökéletes világot képzelünk el, ahol mindenki nyugodtan fejlesztheti a saját ötleteit csak tőlünk vásárol.

ツ Headphones on - World off

(#16) bLaCkDoGoNe válasza mazsi1911 (#9) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Haggyadtibi, elhörögnek itt egy darabot, aztán majd átmennek a következő almás hírhez, este pedig elégedetten másznak be az ágyba, hogy ma is jól megmutatták.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) Huma válasza mazsi1911 (#14) üzenetére


Huma
addikt

Engem pl sosem érdekeltek komolyabban a telefonok. Konkrétan nem érdekel, hogy ki milyen telefonnal mászkál. De amit az Apple művel az kabaréba illő.
Mindenkit beperel, de "gyűlöli" a pereskedést.
Azt állítja, hogy innovatívak és hogy mindenki tőlük lop miközben félévente kiderül valamiről, hogy ők lopták mástól. (Pl legutóbb a svájci órát)
És ezt lehetne egy jó ideig folytatni.

Nem az általuk gyártott termékekkel van a baj hanem a cég hozzáállásával a dolgokhoz.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#18) nullzero


nullzero
tag

Hitler is azt mondta, utálja a háborút.
Hitler soha többé nem akar háborút

(#19) Youri válasza mazsi1911 (#14) üzenetére


Youri
veterán

nemkell hogy Jobs legyen az alairasod hogy objektiven tudd nezni a dolgokat
Pont attól nem lesz az soha... egy cégvezetőt éltetni, mentorként, prófétaként tekinteni rá, a vadkapitalizmus totális győzelme józan ész felett. Ebben semmi objektív hozzáállás nincs, csupán a csordaszellem

RTX ON

(#20) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Hát azért az Apple megítélése nagyot zuhant az én szememben a Samsunggal való pereskedés során. Az a gyerekes viselkedés amit levágnak amikor elvesztik a pert; nem elismerni, hogy máshonnan vesznek ötleteket és most ez, hogy gyűlöli, de mégis csinálja. Az Apple termékek sok szemszögből kiválóak, de a cég viselkedése valami förtelem.

(#21) szp1


szp1
addikt

Ezekről az almás megnyilatkozásokról mindig R. Hubbard és az ő egyháza jut az eszembe.
Agymosás marketinggel, vagy marketing agymosással? Lehet választani...kinek melyik szimpatikusabb.
Egyébként T. Cook-ból elsőrendű politikus válna, ha esetleg elvesztené a munkáját.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#22) atti_2010 válasza mazsi1911 (#14) üzenetére


atti_2010
nagyúr

sokakat ismerek ZTE telefonnal es azzal hitegetik magukat h jobb mint egy S3 vagy barmi.)

Miért, nem jobb? :DDD
Ha telefonod Apple-nél jobb majd jön és elvisz a Job -s.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#23) Translator válasza mazsi1911 (#14) üzenetére


Translator
tag

Sokat segítene az is, ha nem a kalózkodást éltetnéd az aláírásodban, mint neked legkedvesebb apple jelmondat...

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#24) vodkaboy22 válasza mazsi1911 (#14) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nem tudom szerintem meg azzal van a gond, hogy te ilyen álláspontot állítasz rólunk aki itthon vagyunk "csórók" vagyunk és a csóróságainkat éltetjük és hitegetjük magunkat ... Nana kérlek amit leírtál az nagyon durva...
Én nem szoktam mondani, hogy a burzsuáá kinti népeknek a nagypofájának mindenit, hogy typhone 5-t vehetnek minden hónapban... :P

Én azt mondom, hogy amit művelnek applenél az annyira rusnya üzletpolitika, hogy csodálom, hogy vannak mérnökök akik ehhez a nevüket adják... És az hogy T.Cock bácsi ilyen interjút ad az meg bőrégés nekem aki szakmai manusnak tartja magát... Égés, hogy valaki szakmai cég képviseletében ilyet művel...
Steve Jobs bácsi meg, ezzel a jelmondatával jól el is mondja szerintem, hogy az egyik legsikeresebb tolvaj volt aki nagypofával tudta ezt művelni ...
Az, hogy a mac lett valami az nem azért volt köszönhető mert ő szinre lépet... Viszont az ,hogy ő szinre lépet minden más mérnők munkás nevét tiporta a sárba akik a mac kifejlesztésénél részt vettek! Hallottatok azokról a manusokról akik a UNIX rendszerre a szííp mac bőrszínt felhúzták? Én nem pedig távolról sem hiszem, hogy SJ bácsi nyalta kimagából azt a milliárd kódot...
Már az is poén, hogy mái napig a mac alapja a UNIX totál freeware és mégis apple bácsi pofátlanul állatdrágán adja... Na ezt kéne kicsit perelgetni......

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#25) Translator válasza atti_2010 (#22) üzenetére


Translator
tag

Én iPod Touch után vettem Blade-et, nincs az az isten, hogy megint almás kütyüt vegyek ;]

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#26) Mr.Csizmás válasza bLaCkDoGoNe (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fordítsuk meg: nektek jobb, hogy újra és újra leírjátok, hogy hüje epplöheterek? (pedig a nehézsúlyú applehaterek nem is írtak ide még)

biztos jobban alusztok tőle, remek önigazolás :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) arnyekxxx válasza mazsi1911 (#14) üzenetére


arnyekxxx
veterán

nemkell hogy Jobs legyen az alairasod hogy objektiven tudd nezni a dolgokat

nyilván teljesen objektiv vélemény lesz a szénhidrátok tulzott bevitelének egészségkárositó hatásáról szóló viltában a "napi 6x csokitortát eszek, lexarom, hogy 150kilós vagyok" aláirásu nické, aki közli, hogy csak azért fikázzák sokan a zsirt meg a cukrot, mert csórók azt zabálni.

(#28) arnyekxxx válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


arnyekxxx
veterán

nektek jobb, hogy újra és újra leírjátok, hogy hüje epplöheterek?

Persze, minden applehater beirásánál nő vagy fél centit az e i-penis.

(#29) musculus válasza mazsi1911 (#9) üzenetére


musculus
tag

Oké, akkor gondolkodjunk el azon, hogy hogy áll a lengyel kajabolttal folytatott perük.
Őket azért perelték be mert... őőőő, mi is az oka? A fogyasztókat félrevezető zöld és nem harapott alma-logo, ha jól emlékszem.

...lehet, hogy mégis van oka az álszent szövegen való felhördülésnek?

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#30) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az Apple sem szent, de a Samsung egy másológép és ezzel vitatkozni is felesleges... Bár a gigabüntetések hatására, most már talán nem folytatják az eddigi ténykedésüket.

[ Szerkesztve ]

(#31) atti_2010 válasza =Mentor= (#30) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Igazad van, le merték másolni azt amit az Apple lopott, micsoda szemét világ.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#32) DeadMeat válasza atti_2010 (#31) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tolvajtól lopni csúnya dolog bezony :K

;]

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#33) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Hivatalos, az Apple nem szabadalmi troll, csak a körülmények áldozata...

Szerk.: Szerintem a színviláguk is az arculatukhoz tartozik, le kéne védetni a fekete és a fehér szín alkalmazását, aztán akkor be lehetne perelni az összes filmstúdiót a fekete-fehér filmekért...
Vajon eljön-e az a pont, amikor az Apple jogi gépezete megtébolyodik, és magát az Apple-t pereli be? :D

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#34) mazsi1911 válasza Translator (#23) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Mert? Lopni es masolni mas dolog. A samsung masol, durvan. Az apple lop. Sosem mondtam h az apple nem bunos, csak h nem kene az elso 12kommentben MINDIG leoltani.

(#35) Mr.Csizmás válasza VaniliásRönk (#33) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az lenne az i/o error a javából :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#36) Youri válasza VaniliásRönk (#33) üzenetére


Youri
veterán

Vajon eljön-e az a pont, amikor az Apple jogi gépezete megtébolyodik, és magát az Apple-t pereli be?
vóótmáá :D

RTX ON

(#37) bLaCkDoGoNe válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mutasd már meg, hol szerepelt a hivatkozott postomban a "hülye apple hater" szókapcsolat? Pont annyit írtam, hogy teljesen értelmetlen ezen rugózni, mert van egy csoport, aki topikról topikra járva böfögi az okosságait.
Tanulj meg szöveget értelmezni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#38) VaniliásRönk válasza Youri (#36) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ilyet figyelmeztetés nélkül zúdítasz a gyanútlan fórumozókra? :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#39) vinibali


vinibali
őstag

ez viccesebb mint Peter Griffin hangos felolvasása a könyvtárban :DDD
bocs a linkért :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#40) Mr.Csizmás válasza bLaCkDoGoNe (#37) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne legyünk már ennyire naivak...újraértelmezzük még az írásjelek alternatív jelentését is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41) vodkaboy22 válasza =Mentor= (#30) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ki beszélt itt a samubácsiról? Ok, hogy lesnek el ötletet de azért, másológurunak így tilulálni... Főleg, úgy hogy pl az apple 4-4s-5 jobban samsung és más cégek terméke mint inkább apple... az apple összevett mindent összelegozott valamit húzott rá 1 formát és színt és utána megy perelni, hogy másolják a színt... no comment... Értelmes országban apple bácsi labdába se tudott volna rugni olyan szabadalmak létrehozásával amivel USA-ban perel... Kérem én kitalálni azt, hogy 1 kocsit lehet pirosfehérre szinezni 1 kis sárgacsíkkal és utána beperelni mindenkit aki olyan kocsit gyárt aminek sárga a lökhárítója és fehér a színe az űlései meg piros... NO COMMENT....
Gigabünti apple/sami ügyben meg tájékozodj :) még a végén az apple fizet saminak, mer az eljárás jogilag nem volt helyes ... :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#42) bLaCkDoGoNe válasza Mr.Csizmás (#40) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nyilván jobban tudod mit írtam, mint én magam. :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#43) Mr.Csizmás válasza bLaCkDoGoNe (#42) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nyilván láttam, hogy ilyen témában milyen változatosan szólsz hozzá mindig, ami kimerül az "ügyes applehaterek vagytok, örültök" formulában.

písz, részemről off.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44) atti_2010 válasza vodkaboy22 (#41) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Mit vársz egy olyan országban ahol azzal lehet pert nyerni hogy nem volt ráírva a mikróra hogy nem szabad betenni a macskát?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#45) Glenda válasza vodkaboy22 (#24) üzenetére


Glenda
addikt

Nem szakmabeli vagy, ugye? Mert úgy látom fogalmad sincs mit enged meg a BSD licensz. Vagy azért akarod perelni őket mert betartják?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#46) vodkaboy22 válasza Glenda (#45) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nem sajnos nem vagyok licensz téren szakmabeli gyártástechnológiai licenszeket már láttam jó párat de az más tészta. Viszont mégis ahhoz hasonlítom ezért mondom, hogy fura ilyenen fent akadni. Mer amikor 1 gyártástechnológia szabadalmat 8 éve nem fogadnak el euban úgy, hogy a cégen kívül senki még a licensz alapján se tudja lemásolni amit művelnek az elég komoly! Emellett az, hogy milyen szín meg görbült sarok forma számomra vicc....

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#47) Glenda válasza vodkaboy22 (#46) üzenetére


Glenda
addikt

Ha nem értesz hozzá akkor meg minek beszélsz hülyeséget?
Egyébként is, a múltkor már nyilvánvalóvá tetted, hogy utálsz mindent ami amerikai. Innentől kezdve ha az Apple ingyen adná a telefonokat akkor is találnál benne valamit.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#48) hakosh válasza atti_2010 (#44) üzenetére


hakosh
tag

Szerintem, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek, akkor ne urban legendekkel érvelj.

(#49) vodkaboy22 válasza Glenda (#47) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Khm mikor írtam ilyet? Pl imádom a Ford Mustangot :)
Nono ha ingyen adná apámnak anyámnak ilyet adnék...
Engadget olvasó vagyok és ott azért elég sokat írnak az apple/sami ügyekről azok alapján, nagyon viccnek tartom, hogy milyen szabadalmak létezhetnek egyáltalán !
Mer tkp Apple kinézetért perel csicsamicsa dolgokért Samu az LTE modem jogtalan használatáért mégis melyikről tudtok többet? Ja és melyiknek van mérnőki ipari szemmel értelme jogilag? Nem véletlen, hogy Angliában kiröhögték az apple-t és nem csak ott viszont Samu az LTE-vel meg international pert índit gyakorlatilag...

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#50) atti_2010 válasza hakosh (#48) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Annyira nem akarom hogy egy Apple topikban komolyan vegyenek.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.