Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) weberzolee válasza [CsuCsu] (#5) üzenetére


weberzolee
aktív tag

haha, egy 3 éves iPhone (5s) nagy valószínűséggel még az idei új IOS verziót is megkapja, annak összes frissítésével amíg a 2018-as IOS meg nem jelenik (az eddigi modellek frissítése alapján, 4s 2011 -től 2015 -ig volt támogatva, 5 még a 10.2 -t is megkapta, valószínűleg szeptemberig megkapja a frissítéseket). ez elég erős támogatás, egyik alsó polcos android sem fog frissítést kapni az eddigi szokások alapján, de még a középkategória sem biztos, hogy kap, ha igen akkor max 1 verziót. miért is választana az ember androidot, mikor az iPhone használt piac pörög?

@Shyciii Bocs, de a 4,5 és még sima 6 is az új iOS 10-el konkrétan egy akadozó csigával vetekszik. Nekem az minden csak nem felsőkategória. Középkategória max, de már az sem amennyire használhatatlan tud lenni az új iOS-el. Kvázi dobhattuk is ki az összes ilyen telónkat, míg anyós 50eFt-os Xiaomi-ja gyorsabban reagál bármilyen parancsra.

hát nem tudom mi számít pörgésnek nálad, valószínűleg te azon méred a telefon sebességét, hogy a Facebook mennyi idő alatt indul el. való igaz az nem egy rakéta. viszont ha telefonálni akarok, akkor nem kell perceket várni a kontaktlistára, és a tudat, hogy 2 év múlva is tudom használni a telefonomat és friss vagyok oprendszer szempontjából, nagyobb vásárlóerő számomra, és sok más vásárló számára, mint hogy ugyanazért az árért Androidot vegyek. mondom ezt úgy, hogy minden mobil rendszert használtam több kevesebb évig csúcs és közép kategóriában egyaránt, de a jelenlegi több mint 2 éves telefonom messze a leg használhatóbb közülük még most is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.